Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2006

Schudnąc 15 kg do wiosny!!!!!

Polecane posty

NO bardzo dobrze spostrzeżenie!! Te na pośladki są ciężkie!! Jak dla mnie to skończyłam 2 minuty przed końcem filmu, bo wysiadłam, ale jeszcze kilka razy i będę kończyć razem z filmem, ale coś mi się wydaje że jutro zakwasy będe mieć po tych ćwiczeniach na pośladki!! Ale dzieki za te linki, przydadzą się pewnie nie tylko mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze cwiczonka sie przydały.Ja znalazlam link do nich na innym forum i sobie sciagnelam wszystkie 5 czesci. Ja po tych cwiczeniach czulam te miesnie ktore cwiczylam. Mysle ze systematycznie cwiczac mozna osiagnac fajne efekty. POozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki. :-D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
Jarzynka - kupilam ocet jabłkowy develey'a i dziś już na czczo piję - wrażenie okropne (ale co się nie robi dla urody :) - wierzę jednak, ze poza efektem odchudzenia nie będzie zadnych negatywnych skutków, bo z przerażeniem stwierdzam że smakuje jak ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
powiedz mi jeszcze czy piłaś ten ocet develey'a ? w składzie ma napisane iż jest to naturalny ocet wyprudokowany w biologicznym rocesie fermentacji - pytam bo trochę poczytalam i wiele osób pisze że tylko taki można spożywać bowiem spirytusowy ma fatalne skutki a z przerażeniem stwierdzam że smakuje jak ocet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Słówko do mg27 - na pewno wybrałaś właściwy ocet, ja też mam develey\'a i ciągle się trzymam :) w dobry zdrowiu. jak ja spróbowałam pierwszy raz to pomyślałam sobie że chyba pomysłodawca jest nienormalny bo przecież takiego paskudztwa raczej nie można pić dla zdrowia. Miałam wrażenie że mnie \"trzepie\" po wątrobie, a tak się składa że ten organ mam wyjątkowo wrażliwy. Ale to było tylko zapierwszym razem. Piję od dłuższego czasu i na prawdę jest ok, cera mi się poprawia :) Kiedyś już poijałam troszkę i tez nie działo się nic strasznego. To raczej sprawdzona metoda, na kafeterii znajdziesz coś na ten temat, na przykłąd tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=840726 i tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=896045 mg27 - myślałaś o diecie diamondów? bo w sumie jest dosyć podobna do twojej, czytałaś coś na ten temat? Podobno super zdrowa i w ogóle super. Migotka2006 ja też pozwoliłam sobie uśmiechnąć się do twoich ćwiczeń, bardzo fajne, bardzo podobne do tych, które sama praktykuję. A jeśli chodzi o systematyczność to ja dwa lata temu na niezbyt głodowej diecie i codziennych ćwiczeniach schudłam 10 kg w ciągu 3 miesięcy. Myślę że to bardzo dobry sposób. Od tego czasu ze 4 kg mi przybyło ale jak mam problem to się pilnuję i udaje mi się zrzucić. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n j27
przyznam sie ze ostatnio sobie troche odpuscilam.ale od dzis zaczynam na serio.dzisiaj ide kupic sobie karnet na silownie i zaczynam chodzic i wprowdzam diete bialkowa.pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
nj27 cieszę się że wróciłaś ja wkółko sobie odpuszczam (Jarzynka mnie wspiera:) - ale razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co jest? Gdzie się pochowałyście? Pewnie zbieracie siły. Ja się dziś czuję fatalnie. Zjadłam wczoraj trochę czosnku i dziś jestem nieżywa, ledwo się trzymam na nogach. Chyba się strułam - fatalne uczucie i wcale nie [omaga w diecie bo żeby wątroba zaczęła mi normalnie funkcjonować zwykle muszę zjeść coś troszkę tłustszego niż zwykle a już na pewno nie mieszczącego się w diecie :( No ale zdrowie oczywiście najważniejsze. Pozdrawiam Was ciepło. ps. podobno idą duże mrozy, pilnujmy się przed podjadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miggotka2006
witam! Jarzynka mam nadzieje ze juz wszystko dobrze. Ja przez egzamin nie mialam czasu na cwiczenia-ale od dzisiaj cwicze 6 razy wtygodniu. Zaraz ide na stepper. Dzisiaj sie wazylam i bylo 71,7kg. Polecam warzywa na patelnie hortexu-holenderskie i z przyprawami-sa bardzo dobre jak sie doda kawalki z piersi z kurczaka i troche ciemnego ryzu-zdrowe i malokaloryczne. Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Jarzynka mam nadzieje ze juz wszystko dobrze. Ja przez egzamin nie mialam czasu na cwiczenia-ale od dzisiaj cwicze 6 razy wtygodniu. Zaraz ide na stepper. Dzisiaj sie wazylam i bylo 71,7kg. Polecam warzywa na patelnie hortexu-holenderskie i z przyprawami-sa bardzo dobre jak sie doda kawalki z piersi z kurczaka i troche ciemnego ryzu-zdrowe i malokaloryczne. Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny z wasza silna wolą? Ja jak narazie mam silną wole i nie ruszylam slodkiego od kilku dni i nie mam na to ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia83
Witam Was ponownie! Jakos daje rade, od poniedzialku na diecie (niezbyt drastycznej, jem po prostu mniej niz zawsze,a dzis zjadlam nawet dwa Jeżyki :-) ). No i troszke sobie cwicze. Efektow chyba jak na razie nie ma,ale bede twarda :-) Jarzynka-tak, 83 to moj rocznik. Pozrawiam was! Trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka7
hej dziewczyny!! scudłam juz kiloska przez 2 tyg. mam do zrzucenia 10kg (waze 63 mierzę 160) i schudnę choćby nie wiem co. a wiecie dlaczego? bo pamiętam jak mój chlopak kiedys powiedział: tak ślicznie wyglądasz ubrana w nic. to bylo 10 kg temu!!! Chce zeby znów tak powiedział... zycze wam i sobie powodzonka. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Was tu coś ostatnio zagląda i ja się musze do tego przyznać, ale niestety położyła mnie choroba do łózka, ale już jest ok!! Miałyśmy sie wspierac wzajemnie dlatego piszę::: KOBIETY I MĘŻCZYŹNI (o ile tacy tu są) Bierzemy sie za siebie!! DO wiosny już niedaleko jakoś 2 miesiące a 15 kg w nas jeszcze siedzi, dlatego tez dietka , ćwiczenia i będziemy szczupli jak nigdy!! Pozdrawiam i życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
Kobietki wybaczcie !!! nie odzywałam się długo ponieważ mój komputer padł i mój dostęp do naszej stronki był niemożliwy ale już jestem i nie pozwolę umrzeć temu topicowi !!! Posłuchałam Jarzynki i codziennie na czczo piję kubek ciepłej wody z 2 łyżeczkami octu jabłkowego i 1 łyżeczką miodu. Mam na sumieniu małe łakocie ale generalnie bardzo się staram i chyba rzeczywiście jem mniej. Zaczęłam nawet ćwiczyć 20 brzuszków dziennie i trochę ćwiczeń na uda - wiem że to malutko, ale zawsze coś a co m-c bedę tę porcję zwiększać. Waga niestety chyba stoi w miejscu (zresztą nie wiem bo mam zespsutą i zamierzam kupić dopiero w kwietniu - elektroniczną żeby motywował każdy gram). Na Świętach ważyłam się i było ok 66 ale chyba przytyłam - przyczym od 12.01. podjęłam wyzwanie no i zobaczymy. Styczeń a raczej jego drugą połókę traktuję bardziej przygotowująco do odchudzania ale w lutym i kolejnych m-cach planuję większą mobilizację. Narazie piję ten ocet (który podobno nie szkodzi) i nie zamierzam kupować innych wspomagaczy i zdecydowanie więcej piję w ciągu dnia (odkryłam nowe pyszne herbatki pur er z liptona melon i jabłko - rewelacja !!!) i tak dalej buziam i czekam na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIMAECCO
hej dziewczynki ja zaczełam 12 stycznia do dzis - 6kg od 22stycznia trenuje 2 razy dziennie 8minute ABS na brzuch i juz czuje efekty chetnie podziele sie doswiadczeniami dietowymi gg 2992462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
Limaecco - ja też zaczęłam 12 stycznie i bardzo ubolewam że nie mam nawet w 1/2 takiego efektu. Jak Ty się odżywiasz? Wczoraj byłam u znajomych i jestem dumna bo nie zjadłam nic słodkiego, ale niestety skusiłam się na 2 lampki baardzo dobrego i równie słodkiego winka. JA CHCĘ EFEKTÓW !!! niby jem mniej a zero skuteczności HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limaecco a ile wazysz i masz wzrostu ? I na jakiej diecie jestes? Mi jak narazie udało sie schudnąć 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
no co jest laski żyjecie ??? ja nadal trwam w swoim postanowieniu odchudzania ale zdarza mi się coś chrmumnąć. Rano pije miksturę z octem jabłkowym trochę ćwiczę, kupuję szpinak i inne dietetyczne jedzonka, ograniczam jedzenie kolacji, słodyczy, produktów mącznych, smażonych i co ? I NIC, nie ważę się bo nie mam wagi, ale po ubraniach i po sobie czuję że nie chudnę !!! co jest do cholery?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
no co jest !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
No i co? Moje współforumowiczki gdzieś zniknęły, więc tj przeczuwałam ten topic zamienia się (nietety !!!) w mój pamietnik. Czekam aż ktoś się odezwie. Odchudzanko zaczęłam 12 stycznia, codziennie łykam chrom, na czczo piję mixturę octową i staram się naprawdę jeść mniej. Efekt nijaki, chyba coś robię nie tak, a może potrzebuję czegoś bardziej drastycznego? Brzuch mam ogromny !!! Wogóle dolina, babeczki gdzie jesteście potrzebyuuję jakiejś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja tez mam taki cel, schudnac duzo do wiosny:) probowalam kiedys z thermalem ale to niestety nie dla mnie:( teraz pije duzo czerwonej herbaty, cytrynowej po kazdym posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
o jak miło że ktoś się pojawił witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 staraj sie jesc 5 malych posilkow dziennie, co mniej wiecej 3 godziny ale nie mniej. Posilek to juz np jablko:) sniadanie niech bedzie dosyc porzadne bo to najwazniejszy posilek dnia, i naprawde, herbata czerwona to jest to! wiem to z wlasnego doswiadczenia oraz moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mg27
Ja postanowiłam nie kupować żadnych wspomagaczy poza chromem i tym octem jabłkowy. Piję czeroną herbatę (Lipton-melon i jabłko purh-er) ale wydaje mi się że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja historia jest taka: 5 lat temu urodzilam dziecko, no i niestety od tego czasu zmagam sie z moja waga:( czego ja nie probowalam... efekt byl taki, ze raz chudlam za chwile jeszcze wiecej tylam (jo-jo). przez to wszystko moja watrobka zaczela szwankowac, i juz w ogole zaczelam wpadac w rozne deprechy... jakis miesiac temu, przypadkiem (chociaz wiem, ze nie ma przypadkow...), trafilam na pewnego fizykoterapeute-masazyste. zajebisty kolo:D facet zmienil moje podejscie do jedzenia, do zycia w ogole:) do jedzienia tak, ze juz po prostu nie mysle o nim i coz, chudne:) nie warze sie ale czuje po moich spodniach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 moja herbatka ktora pije to pu-erh czerwona cytrynowa bio-active. powiem ci ze znam dziewczyne ktora schudla, pijac te herbate 15 kg! oczywiscie ze nie w miesiac... ale jednak schudla. Daj sobie troche czasu, i sprobuj pic ja po kazdym posilku. Ja zauwazylam, ze jak wypije po jedzonku to nie mam takiego ociezalego brzuchola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×