Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam po krótkiej nieobecności!! Asiulek to przykre,że maleńka ma ta wstrętną skaze :(( :( :(( Nie napisałaś co powiedział ortopeda???????????? Brednie a ty gdzie sie podziewasz???? NATA czy wybrałaś już odpowiedni dla siebie szpital???? odzywać sie dziewuszki i pisać co u waszych maluszków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie odzywam witam a wiec ortopeda powiedział że bioderki są ok po badaniu usg niewiem juz czy mówiłam ale mała wazy 5630 a długa jest 61 cm Dominisiu a jak spanie malucha i jak książka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej skazy to na 100% nie wiadomo moze bedzie ok narazie odstawiam nabiał i nieiwm kompletnie co jeść :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
Mam rodzine w tym wojewodztwie.. dokladnie kolo Piotrkowo-Kujawskiego na zapadlej wsi. Zona mojego kuzyna dwa miesiac temu urodzila synka. Zyje z mezem z pracy w polu i tego co zarobia na zwierzetach, ktore hoduja. Od polowy ciazy miala krwawienia i przelezala duzo w szpitalu. Synek ur bardzo watly. Ona jest jest wykorzystywana przez swoich tesciow do wszystkich ciezkich robot. Nie maja za wiele pieniedzy. Jej rodzina tez nie,bo jej matka zmarla ( ma macoche) i 11 rodzenstwa.Pisze w jej imieniu. Czy ktos jest w stanie wspomoc Anie rzeczami, zabawkami dla malego badz czymkolwiek???? Prosze Was mamy.. pomozcie jej. Mnie udalo sie w kregu moich znajomych zebrac juz troche rzeczy.Nie badzcie bezlitosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge pomóc przesłac np ubranka dla dziecka i inne rzeczy jesli pasuje prosze odezwac sie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz że jestesmy bezlitosne czyba chodziło zlitujcie sie ja nigdy nie przechodze obojętnie koło kogos kto rzeczywiście potrzebuje pomocy ale naciągaczy tez nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
O naciaganiu w ogole nie ma mowy!! Ja podaje adres i mozna jechac sie przekonac na wlasne oczy :( Malemu Erwinkowi brak w zasadzie wszystkiego :(( Sama mam coreczke pieciomiesieczna, ktora urodzila sie drobniutka i nie moglam poslac za wiele ( taki pech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) co do wyslania ciuszkow....... ja po moim nie mam takich malusienkich, wszystko co mialam dostala moja kolezanka a teraz przeszlo na kuzynke.... i pewnie dalej bedzie krazyc po rodzinie :-( a u mnie wszystko ok, nie odzywalam sie bo nie wiem czemu, przyznaje szczerze ze nie chcialo mi sie za bardzo :-) ale teraz jestem i bede na biezaco pisac, chyba ze zlapie znowu jakiegos doła :-) trzymajcie cie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
W zasadzie teraz najbardziej potrzbne sa ubranka na wiosne i lato ( mysle, ze to rozmiary 62 i 68).Nadal apeluje do wszystkich mam, choc odezwaly sie juz dwie dobrego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz jestesmy tylko was tu nie ma,wiec gdzie jestescie pszczółko doezwij sie,błagam strasznie sie o Ciebie martwie,chyba nic sie nie stało????!!!!????!!!!daj choc znak życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witas i nadal was nie ma zapadłyscie sie pod ziemie czy jak???? mykam na sniadanko wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko słuchy mnie dopadły ,że krążysz po sasiednich topikach 🌻odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ rzeczywiscie pszczolka sie nie pojawia :-( ja tez sie tylko witam i zmykam na sniadanko :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na chwilke bo mała spi a tak poza tym mam gosci przez kilka dni przyjechała do nas kuzynka wiec nie bardzo wypada i czasowo równiez siedziec na necie pozdrawiam Was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka sie juz odnalazła tylko jeszcze nie dotarła na nasz topik pszczołko mam taki sam problem z domem jak ty,ciagle tylko bałagan i sprzatanie i tez niekiedy robie sobie 1-2 dniowe przerwy od kompa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, nic ze mną się nie dzieje:) Trochę się wycofuję, bo pracę muszę pisać, dzieckiem się zajmować..właśnie wrzeszczy....ale piszcie , bo podczytywac będę!!! A Tobiasz miał wypadek w sklepie, facet się wywrócił na wózek, rozciął mu policzek całkiem blisko oka...na szczęście nie głęboko i obyło się bez szwów....dzielny był, na pogotowiu wszystkich zaczepiał swoim szczerbatym uśmiechem. Tego dnia przyjechała z Bydzi babcia, i wyobraźcie sobie ten brak wyobraźni:Pkaszlaca całowała i nosiła małego na rękach, a on teraz smarczy i pokasłuję...noramalnie bym zabiła, czy dorosły czowiek, choćby nie wiem jak spragniony miłości, nie umie sie powstrzymać od ściskania, jak jest chory?????😡Ja usłyszalam jej kaszel dopiero pod koniec wizyty i już nic nie mówiłam, bo sytuacja między nami i tak jest napieta, łudziłam się, ze to moze tak jak mąż mój ma-kaszel alergiczny...chyba jednak nie. W kazdym razie, jeśli mały się zaraził, nie omieszkam jej wbic szpili nastepnym razem, z całą dostępną mi złośliwoscią...a co! Pozdrawiam i dobrego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja tesciowa jest tak samo jak jest przeziebina :(( kurde musimy znalezc jakis sposob na te baby bo nam dzieciaki zmarnują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała jest od jakiegos czasu niespokojna byc moze goscie tak na nia wpływaja :(( poza tym ma ciagle luźna kupke i troche sie martwie by mi sie nie odwodniła jutro mamy jechac z nia do lekarza a tak poza tym w niedziele mineły jej 3 miesiaczki hehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mala zasneła poprzez gosci nie chciała sama zasypiac w łożeczku i dzis nie obeszło sie bez płakania ale krótko i zasneła ufff jak dobrze byc znów samemu .... człowiek sie przyzwyczaja tym bardziej dziecko ale swoja chrzestna polubiła tylko myslałam że ja popadne jak wzieła ja na rece i postawiła na nózki a mała az sie wachneła ... ale co sie dziwic zrozumie jak bedzie miała swoje dzieci 26 mamy chrzciny.. :)) musimy sie porozgladac za ubrankiem przykro mi pszczółko ze twoje maleństwo choruje - zdrówka dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestin
ja też jestem z kujawsko-pomorskiego a dokładniej z Torunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jestin,mam nadzieje ze do nas dołaczysz .Napisz cos wiecej o sobie,masz moze juz jakies dzieciaczki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu a jak maleństwo zasypia ????????? sluchajcie co mam zrobic małej w pachwince zrobiły sie takie strupki nie chce jej tego drapac ale jak to usunąć uzywam sudokremu albo bepantenu wiec mysle ze nie od tego :(((( kurde zawsze cos juz niedługo bede musiała pobrac jej mocz i iśc na krew do kontroli witam jestin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestin
to wyżej to nie ja i zaś doczekałam się pierwszego podszywacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestin
asiulek moze spróbuj na te strupki maś linomag , Dominisia pewnie że mam dzieci i to byś się zdziwiła ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraoli
czy moze mi ktos odp na pyt....na ile jest wiarygodne podana plec przez lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin zrób sobie czarny nick to nikt sie juz pod ciebie nie podszyje asiulek nic ci nie poradze w twj sprawie bo sie na tym po prostu nie znam :(( przykro mi ,ale mam nadzieje ze malutka to nie boli trudno jest ocenic wiarygodnosc w % ,i kazdy lekaz ma prawo sie pomylic ,a to czegos nie dopatrzy,a tu znów widzi cos za duzo brednie gdzie sie zaszyłaś???? pozdrawiam i mykam lulu do juterka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×