Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Jestin:) Aż na spacerek sie chce iść:) My znikamy na cały dzień z domu. Tylko szkoda, że spacerówka się nam rozwaliła i qrcze nie mogę znaleźć punktu naprawy wózków w Toruniu-moze Ty jakiś znasz? To jest wózek z zagranicy, bardzo stary, no-name, więc nie ma szans na reklamacje czy kontakt z producentem. Jakbyś znała kogoś, kto wózki reperuje, daj proszę znać, bo męczę sie z tą kobyłą wielofunkcyjną. Asiulek, zdjecia fajne, ale ja chce na poczte i to najlepiej takie, zeby i Ciebie było widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ooo jakie wymagania żeby mnie było widac hehe mam nadzieje ze w zwrotnych otrzymam Wasze zdjecia z maluchami juz Ci śle te zdjątka ja juz padam z nóg cały dzien w biegu, od rana po wyniki moczu- wszytsko jest ok później fryzjer Wizard bo od 8 miesiecy sie nie scinałam - moze byc badanie słuchu małej na swietego józefa, póxniej do Pani Helenki na konstytucji 3 maja ale jej juz nie było, dobór wykładziny do pokoju małej której nie wybralismy i powrót do domu póxniej spacer, kapiel i troche wypoczynku a teraz ide juz zmyc makijaz i spadam do lóżeczka kupiłam dzis małej w bobasie fajna czapusie z uszkami- zrobie zdjecie to dam znac ale slicznie w niej wyglada niewiecie gdzie u was mozna kupic dobre ciuszki i tanie kurde w bobasie chcialam kupic pajaca ale sie nie zdecydowałam a kosztował 36 zł z tup tupa a u nas poszłam i kupiłam za 44 zł wiec juz napewno nic w Rypinie nie kupie kurcze ale żdzieraja na tcy ubrankach wiekszosc rzeczy kupowalismy z allegro ale mam duzą frajde tez tak na zywca ale takich znowu drogich nie chce kupowac, tym bardziej że ona szybko wyrasta od kiedy wasze dzieciaczki zaczeły przesypiac cała noc?? zdjecia juz poszły pszczółko papa czekam na Wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Jestem Łukasz... Przylacze sie do rozmowy... a byc moze poznam Samotna Mame..;-) Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mała dzis marudna nie mogła zasnąc ale chyba dzis spacerku nie bedzie dzwoniłam dzis do pani Helenki i mamy przyjechac z mała na 10 kwietnia na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek dziekuje za zdjecia!!Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam:) Jak będę miała chwilkę, to wyślę Tobie tez coś, moze nawet teraz zdążę, póki mały śpi. Jestin, daj znać o tej naprawie wózków, jakbys cos wiedziała, plisss. Pozdrawiam! Aha, proszę kogoś o kliknięcie na linijkę moją szipszopa, podobno wyswietla sie 7 m-cy i 9 dni, ale u mnie 7 m-cy i 7 dni, nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko mi sie wyświetla 7miesiecy i 9dni Łukasz witam Cie serdecznie ❤️❤️❤️ nocke mieliśmy dzisiaj super ,bo cała przespana,az miło nie wiem tylko co jest powodem ze mnie dzisiaj strasznie kości bola,a zwłaszcza kregosłup pozdrawiam,zawitam wieczorkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pszczoła oj niewiem niestety , zapytam męża może on szybciej bo lepiej zna Toruń niż ja i może popyta babek w pracy :) a co konkretnie się zepsuło , ja mam wóżek bo Julce ale nie spacerówkę tylko taki głęboki co się koryto wyciąga i jest spacerówka jakby co to daj znać ;) U nas dziś leje a mi nic się nie chce , zaraz asiulek idę na pocztę moze wyszperam jakieś zdiątko dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestin, sprężyna przy kole pękła...własnie od spacerówki, bo wielofunkcyjny mam, ale juz ciężko...zapytaj męża, może będzie wiedział:) Dziekuję:) asiulek, zdjęcia poszły. Jestin, ja tez chce zdjecie Twoje! Lukasz- mój mąż ma tak na imię; chyba tu samotnych szukających księcia brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zapytam męza , a zdiecie wyslę jak dostane Twoje :D a wogóle to wysyłałam tylko córci fotkę i nawet niewiem czy na dobry adres , asiulek sprawdz czy dostałaś i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam otrzymałam zdjecia od pszczółki i od jestin ja Ci jestin wysłałam rowno z dominisia ale skoro nie doszły?? wysle raz jeszcze, czy dostałas te zdjatka?? Twojego Tobiaszka nie idac za bardzo. a jak sobie mnie wyobrazałaś??? ciekawi mnie to jestin Twoja córunia taka slicznotka zaraz bym ja przytuliła ale pewno by sie nie dała u mnie wyswietla sie 7 miesiecy i 9 dni! mała spi ja troche ogarniam w domku bo jakos do porzadku nie mozemy dojsc po tych chrzcinach a prasowania cała sterta chyba sie nie wyrobie pytałam Was o ubranka ?? gdzie kupujecie w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek-Tobka mało widać, bo jest w stopce jego fotka, a ja chciałam siebie pokazac:) Jak sobie wyobrażałam to ciężko napisać, no po prostu inaczej, ale rozczarowałam sie mile, o ile to nie zbarzmi niestosownie;) Co do ciuszków, to ja kupuję w lumpexie, kiedyś miałam opory, ale szybko mi przeszły, jak zobaczyłam jakos niektórych nowych ubranek, a tych z Anglii, które używane były przez jedno dziecko, wiec w stanie prawie idealnym. Ale też bardzo dużo dostaje i sama mało kupuję. Mamy taki układ ze znajomymi, ze jak któraś rodzi dziecko, to wystkie jej przynoszą to co mają po swoich, ona tego używa, a potem oddaje. Bardzo sie sprawdza taka wymiana, polecam:) Jestin, zaraz Ci wyslę, o ile mały sie nie obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na wygnaniu i odbieram telefony- ale nuda. Ale zjadłam obfity obiadekmniam mniam :D fajny klubik tu macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jem, zupełnie nieładnie, bo przy kompie, ale nikt ze mna nie chciał zjeśc..mąż długo w pracy, syn poszedł spać:( to sama jem. A Ty zaraz do domku...fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale kolacyjka firmowa dzisiaj mnie czeka :). Potem reszta idzie na kręgle a ja do domku...buuu... to chyba nadopiekuńczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam taka nadopiekuńczość to moze być:) A jak wywiadówka wczoraj?przeżyłaś?tak mi sie wczoraj fajnie gadało, a tu twój szef...mało nie spadłam pod biurko ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wybaczcie za tę prywatę, ale my dzis mamy utrudniony kontakt i musimy sobie jakoś radzić:)nie dają Rafince w pracy normalnie gadać ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przeżyłam,stopnie nawet niezłe tylko jednego nie rozumiem-jak można mieć czwórki i piątki z matmy i fizy i jedynki z geografi? Ale jak przyszłam do domu to porządek zrobiłam! No! zakaz telewizji itp. Koniec pyskowania! Do roboty! Gary myć! mój szef ma takie wejściatak,że się nie dziwjak nagle kończe czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rafinka, ponieważ pamiętam jeszcze te czasy szkolnej ławy-to uwierz mi, można byc np.wybitnym humanistą i mieć pałę z historii na kazdy semestr. Na szczęście miałam spoko rodziców i potem to juz sie smieli, jak przychodziło ze szkoły w grudniu zawiadomienie o takiej ocenie, ze to zyczenia swiąteczne od dyra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, dlatego stopniami się tak bardzo nie przejmuję, uczy się z tego co lubi. Aby rozsądna była. Jak mamusia....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, żeby tylko skromna nie była tak jak Ty :P Ja musze zmykać, bo mały wstał i głodny.Pozdrawiam, zyczę Ci miłego weekendu i w poniedziałek melduj się na gg!!!!Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałku! Życzę wszystkim miłego weekendu i przepraszam za zamieszanie. Ale fajny ten wasz topik, jak się nie obrazicie to czasem wpadnę, bo Szczecin to przeecież rzut beretem, nie? :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze tylko chciałam się pochwalić, że tobi dziś spał dwa razy-raz 1h, raz półtorej i to mi daja nadzieję, ze skończy wreeszcie z tym spaniem 4 razy po pół godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka, wręcz nakazuję Ci wpadać, bo nas tak mało, ze czasem jedna strone tydzień piszemy. A to Szczecin nie leży w kujawsko-pomorskim;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że leży,ale ja też nie lubię geografii :D pocieszę Cię : rafał też przechodził przez 4 x półgodziny i koleżanek dzieci też, to chyba jest normalne w wieku 5-7 m-cy. Potem się te drzemki komasują. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, to ten brak talentu geograficznego to po Tobie ma Patrycja!!!!!Dobra, zmykam już naprawde. Dobrego weekendu i udanej mszy w niedzielę Rafinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×