Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

asiulek dostałam zdięcia z chrzcin parę dni temu :D pszczoła dzięki za zdięcia , napewno też Tobie wyślę jak zbajdę chwilę bo teraz jedziemy do Reala to niemam zbytnio czasu , synek Twój jest uroczy jeszcze troszkę i można się postarać o siostrzyczkę dla niego . a co do ciuszków to też kupuję bardzo mało gdyż mam dwie siostry i kuzynkę które mają starsze córki , chłopakom tez często wugrzebie coś w lumpexie , nieraz coś na rynku ,starszego ubiera chrzesny który mieszka w Angli także jakoś sobie radzę przy 4 dziecków z tymi ciuszkami :D pozdrawiam i piszcie coś więcej i częsciej bo faktycznie jedna strona na tydzień jak tak dalej będzie to nas wykasują ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jedynie na moment musze stwierdzic że dzieciatka macie przesliczne i ta Twoja .... niepamietam imienia cudowna córeczka i Tobiaszek słodziutkie dzieciatka. moja chyba najmłodsza z tego towarzystwa co do ubranek to nie mam nikogo kto mógłby mi cos dac wiec musze kupowac ale staram sie kupowac dobre by odłozyc na nastepne dziecko. mam kuzynke co maja większa dziewczynke ale jakos sie nie kwapia by cos uzyczyc, nie bede sie nikogo prosic, wiem że te ciuszki z anglii sa fajne bo czasem kupie cos taniego na alegro ale wkurza mnie ta przesyłka i tyle. czasem tez cos mi przyniosa babcie z ciucha ale bielizne co na ciałko nakładam wole nową. narazie mamy kaske ale juz skonczył mi sie macierzynski i kaska spadnie w dół o jakies 800 zł ide na zasiłek dla bezrobotnych kicha totalna wiec szukam sobie pracy na jakies godzinki powiem Wam że moze miałabym mozliwosc pracy od wrzesnia i mała byłaby juz wieksza ale nie chce sie z nia rozstawac chciałabym zobaczyc jej pierwszy krok i pierwsze słowa nie chce tego tracic czekalismy na nia tak długo a teraz mam isc sobie do pracy mam troche kaski odłozone na dalsze miesiace.a moze ta praca wskoczy plus zasiłek i bedzie ok. zesmutniałam...:((( dobrej nocki Wam zycze a co do Topiku to ile musi byc stron by go nie zdejmowali?? mam nadzieje że nam topiku nie zlikwiduja boje sie ze do tej pracy bede zmuszona iscjak nic nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robie czesto zakupy ciuszków w lumpeksach,na poczatku tez mnie hamowało ale teraz to juz normalka.Taniej jak w sklepie a jakie sliczne i prawie nie znoszone,niektore nawet całkiem nowe i oryginalne.Dobrze ze sa takie sklepy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dzis pogoda taka sobie wietrznie i mokro niewiem c zy sie gdzies z mała wybiore kurcze moze wezme ja w nosidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas pogoda tez niebardzo rano padał deszcz,teraz wyszło słoneczko ale właśnie chowa sie za chmury sacerek bedzie napewo:) dziś dzien zartów i kawałów a mi nic do głowy nie przychodzi????? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak uszczęśliwić kobietę ? Musisz tylko być: Przyjacielem Kompanem Kochankiem Bratem Kimś jak ojciec Nauczycielem Mentorem Kucharzem Ogrodnikiem Cieślą Kierowcą Inżynierem Mechanikiem Dekoratorem wnętrz Stylistą Seksuologiem Ginekologiem/polożnikiem Psychologiem Psychiatrą Terapeutą Dobrym ojcem Gentlemanem Dobrze zorganizowany Porządny Bardzo czysty Atletyczny Uczuciowy Przyjazny Uważny Ambitny Dający się lubić Elokwentny Odważny Bohaterski Twórczy Śmialy Pochlebny W stanie zrobić wszystko Zdecydowany Inteligentny Pomysłowy Interesujący Pruderyjny Cierpliwy Uprzejmy Namiętny Szanujący Słodki Silny Uzdolniony Wspierający Współczujący Tolerancyjny Wyrozumiały Kimś, kto uwielbia zakupy Kimś, kto nie stwarza problemów Kimś, kto nigdy nie ogląda się za innymi kobietami Bardzo bogaty Jednocześnie musisz zwracać uwagę na to, czy na pewno: Nie jesteś ani zazdrosny ani za mało zainteresowany Dobrze dogadujesz się z jej rodziną, ale jednocześnie nie spędzasz z nimi więcej czasu niż z nią Dajesz jej swobodę, ale okazujesz zainteresowanie tym, co robi. Ponad wszystko ważne jest by: Nie zapominać dat: rocznic (wesele, zaręczyny, pierwsza randka, itd.), urodzin, menstruacji, … Ale nawet, jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek perfekcyjnie, nie masz 100% pewności, że będzie ona szczęśliwa, ponieważ pewnego dnia może uznać, że dusi ją nieskończona perfekcja jej życia z Tobą i uciec z pierwszym dzikim zapijaczonym, nieokrzesanym dupkiem jakiego spotka … 2. Jak uszczęśliwić mężczyznę ? Pozwól mu pobawić się swoimi cycuszkami …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwiastek: Kobieta Symbol chemiczny: Ko Odkrywca: Adam Masa atomowa: Zwykle dopuszczalna to 53,6 kg, ale zmienia się w granicach od 40 do 180 kg. Występowanie: Ogromne ilości we wszelkich obszarach zurbanizowanych. Własności fizyczne: gotuje się w zerowej temperaturze, zamarza bez przyczyny, topnieje tylko w wyniku odpowiedniego traktowania, gorzknieje, gdy używa się jej niewłaściwie, występuje w różnych odmianach - od dziewiczej rudy do zwykłego stopu. Własności chemiczne: posiada duże powinowactwo do złota, srebra, platyny i innych cennych kruszców, zdolna do pochłaniania ogromnych ilości drogich substancji, może spontanicznie eksplodować, jeśli pozostawi się ją z …, nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność silnie wzrasta pod wpływem wchłaniania alkoholu, wydajność zależna od ciśnienia przyłożonego w odpowiednim miejscu. Zastosowanie: zwykle ozdobne, np. w drogich samochodach, najpotężniejszy znany pierwiastek chemiczny zdolny do redukcji ilości pieniędzy, niezła pomoc w czasie relaksu. Wykrywanie różnicowe: czysta próbka zmienia barwę na różowo-czerwoną, gdy bada się ją w stanie całkowicie naturalnym, zmienia barwę na zieloną, gdy umieści się ją w pobliżu lepszej próbki. Uwagi dotyczące użytkowania: wysoce niebezpieczna, poza pewnymi i doświadczonymi dłońmi, posiadanie więcej niż jednej jest nielegalne z wyjątkiem niektórych obszarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis rozpisałas dominisiu a ja jakos nie mam humorku na prima aprylisowe zarty uciekam spac przed chwilka obejrzałam chrzest malej bo poprosilismy znajomego by skrecił, właściwie on sie zaoferował. mała bedzie miała pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko dobranoc życzyć:) ja w ogóle się nie nadaje do nabierania nikog, wiec żadnych specjalnych osiagnięć dzis nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam zyczyc dzisiaj wszystkim miłej niedzielki spedzonej w rodzinnym gronie❤️❤️❤️ oraz super pogody do spacerowania z dzieciaczkami 🌻🌻🌻 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielkę 🌼 JA też zaraz z rodzinką śmigamy na spacerek taka ładna pogoda aż zal w domku siedzieć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis dzien upłynął na spacerkach a wieczorkiem troche w zadumie nad smiercia JPII pozdrawiam wszytskich i zycze spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !! asiulek ja raczej soich nie wysyłam , bo brzydko wychodzę hehe nie chciałabym żebyś się rozczarowała :D a gdzie reszta mamusiek ?????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, rozczarowała nie rozczarowała-toć my musimy wiedziec, z kim gadamy!!!!Poza tym jakbym kiedyś wpadła na Ciebie gdzieś, to nawet nie bedę wiedziała, ze to TY:) Dzieciaczki super, zwłaszcza córeczka jest urocza. Jak ma na imię? A chłopaków tez przedstaw nam, pliiiz. My zaraz jabłuszko i na spacerek, jest ślicznie!!!! Dobrego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pogoda u nas przepiekna,Krzysiaczek właśnie zasnał,spacerek bedzie po południu,a teraz pranko,prasowanko i obiadzio wiec do wieczorka kochane mamulki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK kobietki moze uda mi się jakieś zdjątko wyszperać z moim ryjkiem :P a moje smerfy to Patryk 13lat , Maciuś 7 lat , Kacper 5,5 roku i Julcia w styczniu 2 skończyła :D nieraz sama się dziwię jak ja daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no co Ty jestin jak mogłabym sie roczarowac równie dobrze Ty mogłabys sie mna rozczarowac, przeciez to nie konkurs piekności chcemy sie tylko poznac zobaczyc kurcze bylismy juz na spacerku a teraz mała mi zasneła ale po wielkich walkach jak jej sie juz cos nie podoba to juz nie da rady mam do was pytanko bo ona za 2 dni skonczy 4 miesiace i jak biore ja na reke i siadam to ona sie tak dzwiga że tez siada czy nie powinnam jej na to pozwalac ?? czy jej kręgosłupik jest jeszcze za malutki??? i słabiutki przede wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie boli mnie głowa z tyłu,chyba mnie dzizies przewiało,szyja juz prawie nie ruszam :(( Krzysiaczek właśnie zasnał,nameczylismy sie troche zanim to nastapiło asiulek ja ci niestety nie podam przepisu na pyszny jabłecznik bo nie pieke i nie potrafie,a jak juz cos zrobie to jest to bardzo twarde ;) poszperam jeszcze troszke w necie i ide spac,moi mezczyzni juz chrrrrrrrrr apią ;( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry śpiochy,my nie spimy juz od 5.15,moj syn stwierdzi ł ze wystarczy tego leniuchowania,moja przewiana głowa nadal bopli :(( pogoda niezaciekawa,szaro i przepaduje pozdro 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my ostatnio śpimy do siódmej :))) dzis jak mała nakarmiłam ok 5 to przy piersi zasneła i jak wziełam ja na odbicie głowka jej tak latała bezwładnie ale spała jak mopsik hehe połozyłam i spała do 7 pytałam o to siadanie jak było z Waszymi maluchami??? Dominisiu uwazaj czasami przewianie moze sie powaznie skonczyc moja teściówka miała porazenie nerwu twarzowego ale z tego wyszła w kazdym razie zycze zdrówka mam pytanko a nie znacie moze jakiegos dermatologa dobrego bo mojemu mezowi od jakiegos czasu nasilił sie trądzik to jest ten zwykły nie rózowawy i widze ze mocno go to trapi pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia! Ty się do Torunia przeprowadź, bo tu słońce lubi przebywac:) My dziś od rana mamy słoneczko i bardzo dobrze, bo zaraz zmykamy na cały dzień załatwiać rózne sprawy. Asiulek, tak się akurat składa, ze mój mąz ostatnio był u dermatologa, podobno najlepszego w Toruniu. Za wizytę prywatną płaci się 60 zl, z kasy chorych oczywiscie zapisy na 2 m-ce do przodu. Pani bardzo miła, nazywa sie chyba Nowakowa czy jakos tak, musze spytac męża, ale na razie go nie ma na gg:) Co do siadania, to moja znajoma pediatra, o której wciaz wam piszę:) posadziła kiedyś 4 miesiecznego Tobiasza w krzesełku do karmienia i na moje zdziwienie, ze przecież on jeszcze nie umie siedzieć, odparła, ze jakos się chyba musi nauczyć. Ja osobiście go nie sadzalam w krzesełku, ale jak sam się rwał, to pozwalałam mu. Myślę, ze nie ma co sie kierowac wytycznymi z książek-jak mała już zaczyna, to zadbaj tylko zeby w każdej chwili mogła się oprzeć o coś, jak plecki się jej zmęczą i niech cwiczy:) Dobrego dzionka, my spadamy na kontrolę do chirurga:) Jestin, spacerek koniecznie dziś funduj dzieciom!!!! Aha, donoszę, że wczoraj do 2.30 pisalam, spalam dzis 4 h ale MAM PIERWSZY ROZDZIAŁ!!!!!!! Asiulek, ta doktor nazywa sie Nowak, przyjmuje na Rakowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dziś jest chłodnawo i na Podgórzu słoneczka brak :( wczoraj byłam na dworku bo było dosyć fajnie ale dziś zimnawo nawet syn wrócił ze szkoły zmarznęty , do tego miał egzaminy ciekawe jak mu poszło :) a co do dzieciaczków to ja bym sie nie spieszyła z tym siadaniem , jeszcze z miesiąc może poczekaj , jeszcze jest za malutka i słabiutka żeby siadać takie jest moje zdanie :) jeszcze się nasiedzi ;) pozdrawiam mamcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×