Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Jak sie nie odezwiecie ,to obiecuje ze jeszcze dzisiejszej nocy zapełnie ja sama;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to chyba specjalnie nie piszecie i chcecie zobaczyc czy uda mi sie to stronke zapełnic oj oj niedobre czarownice zapraszam do klawiaturki i monitorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomniałam wam napisac najwazniejsze.Niedawno pisałam wam w jakims poscie ze mamy parke w rodzinie ,ktora juz długo bo ponad 2 lata starała sie o dzidziusia.Wiecie co udało im sie.Asia jest teraz w 1miesiacu ciazy,wiecie jaka radosc w całej rodzinie.Ja to sie poryczałam jak ogłosili nam ta wspaniała nowine.Zrobiła 3rozne testy ciazowe ktore wyszły pozytywnie i cały czas niedowierzała ze to cos małego siedzi jej w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czekam na meza i wiecie co sprobuje go namowic na drugiego dzidziusia.Wiem ze dzieci kosztoja ale nastaja coraz ciezsze czasy,pozniej moze byc jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac nic tu po mnie jutro mam wizytacje tesciow trzeba troche wczesniej wstac i posprzatac domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !!! hehe Dominisia fajnie tak pisac sama ze sobą ??;) u nas dziś ochłodzenie w nocy popadało sama widziałm bo wstałam akurat o 5 i lało :) miałam dziś bezsenną noc , namęczyłam sie okrutnie , będe musiała to nadrobić w dzień :) znaczy uciąć sobie drzemkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana mała dała mi dzis pospac obudziła sie o 4 a pózniej o 8.30 dzis padało wiec od razu lepiej sie spało - przykro mi jestin ze nie Tobie :) Dominisiu wiem jak to jest jak sama do siebie pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak dobrze trochę odpocząć od tych upałów :-) W nocy padało, ale nie wiem o której, bo spałam. Co prawda spało mi się tak sobie, bo w domu mamy okropnie gorąco (26 stopni pomimo otwartego okna). Co prawda nie możemy sobie pozwolić na otworzenie całego okna na cała szerokość, bo mieszkamy na niepodpiwniczonym parterze. I jak tam Dominisia? Udało się namówić męża na drugą dzidzię? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi mąz przesłał kilka kawałków : Jak uczyć kląć Anglików? Niech powiedzą: tea, who, you, yeah, bunny. Spotyka się dwóch sąsiadów: - Jak ty to robisz, że orgazm twojej kobiety słychać aż u mnie? - Masuję ją po pępku... Następnego dnia: - Wiesz, u mojej to nie działa... - Bo pewnie robisz to z wierzchu?! Siedzi chłopak z dziewczyną w kinie, oglądają film i po pewnym czasie chłopak odzywa się do dziewczyny. - Siedzimy już pół godziny, a ty nawet mnie nie pocałowałaś. - No co ty, przecież przed chwilką zrobiłam ci laskę! - Mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Ja tez mialam dzisiaj zarwana noc, najpierw maz wstawal na druga do pracy a potem maluszkowi zachcialo sie jesc kolo 4 tej. a pozniej oczywiscie sama musilam go obudzic zeby go zaprowadzic do niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tescie własnie siedza u mnie na kawce i jest całkiem ympatycznie Krzysiaczek padł i teraz smacznie sobie spi Nie wiem czy tak do konca udało mi sie namowic meza na druga dzidzie,nie nie powiedział ;) Dzis w nocy tez u nas padało,ale ochłodzenia to nie widac,upał jak cholera. Wiecie ze nawet całkiem fajnie sie do siebie pisało,teraz wiem asiulek jak to jest;) Jestin a ty idz lulu,ja jak niewyspana jestem to mi zaraz nerwy puszczaja,a jeszcze te goraczki> Asiulek-ten ostatni kawał moim zdaniem najlepszy;););) oki to uciekam dalej na kawke pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jeju jakie pustki,pewnie wszystkie na spacerach z dzieciaczkami,ale wieczorkiem bedziecie kobitki na kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobitki :) wow, chwile kogoś niema, a już w nowościach pogubić się można ;) apropos dzidziusi, dzisiaj powinnam dostać @ - brałam leki więc powinno być ok, nie panikuje, ale po @ jak narazie ni widu ni słychu, jej ale by było szczęście gdyby .... ;) tymczasem czekam 3 dni i lece po teścik - jak krechy dwie to sufit od podskoków podbity ;) jedna, dzwonie czem pręcej do gin co się do jasnej ciasnej wyprawia .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bysmy chcieli miec drugiego dzieciaczka ale za jakis czas nie dałabym rady teraz z dwoma łobuzami :) ale Wam Wszystkim zyczę - no może oprócz Jestin ;) uciekam mamy sie kapac razem z mezem ale na chwile wyszedł wiec ide sie przygotowac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomniałabym dzis moja mała ku memu zdziwieniu siedziała mi miedzy nogami na kocu na podłodze i raz patrze a ona chwita mi sie za spodnie i do góry sie unosi ale byłam w szoku a wogóle w pozycji stojacej to siej do smiechu ale narazie nie czesto tak sobie stoi bo troche za mała dzis tez dałam jej trzy łyzeczki sliwki - wiecej nie chciała i za jakas godzinke pampers po brzegi napełniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiecie co zrobiłam.Uspiłam moje dziecko i poszłam do moich kolezanek na podworko,siedzielismy az do teraz na naszych bujawkach i wspominałysmy lata dziecinstwa.Było super.Najwiekszy ubaw mielismy z tych starych dewot ktore pootwierały okna i podsłuchiwały nas przez firany.Ale jestem niedobra nie;) Umowiłysmy sie na siate,ach jak wspaniale znow poczuc sie dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilke ide spac. dzis moj maz wywiercil haki w futrynie i zawiesilismy Patrykowi huśtawkę. Ale mial radoche. na poczatku myslalm ze to troche za wczesnie ale jak bylam ostatnio u brata to bujal sie w hustawce swojej kuzynki i bardzo mu sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisa masz racje, dziecinstwo to najszczesliwszy okres w zyciu. tylko szkoda ze tak krotko trwa i ze trzeba dorosnac. Teraz na dodatek sa wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uciekam spac,na dodatek cos mi kosci łamie.Oby sie nie przyplatało grypsko w te upały:( Ale APAP sobie zapodałam i teraz ide otulic sie w cieplutka kołderke,a jak maz przyjdzie to moze mnie jeszcze mocniej rozgrzeje ;) miłych i pokolorowanych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana ja nie spie ale mała tez nie spała wiec trudno siedziec z nia przy kompie dzis chciałam dac jej deserek ze słoiczka i ona wszystko to mi odrzuca nie lubi jabłka a dzisiejsze jabłko z marchewka kwasiła sie jakbym dala jej przynajmniej cytryne Tynko dzis juz pakuje płytke i wysyłam wiesz jakos mi tak zeszło przepraszam ale nie mogłam sie sama zebrac z mała na poczte a maz miał sporo zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ A ja dzis robię sobie wolne w domku , nic nie robię :) pójdę tylko na spacerek z dziećmi i pewnie do piskownicy na pół dnia :) asiulek masz szczęscie że mnie pominęłaś w tych zyczeniach o dzidziusia bo tego Ci u mnie dostatek ;) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie moja mała sama ustała w łóżeczku :)tyle ze później pada prosto w druga strone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mało sie dzisiaj odzywacie mamulki nasz dzien był dzis zakrecony totalnie,a na dodatek mam katar nieziemski i złe samopoczucie ide wykapac i nakarmic moje pisklatko:) Juz wiem ze nie bedzie na roczku Krzysia jego matki chrzestnej,nie ukrywam ze troche mi z tego powodu smutno,ale co zrobic,praca to mus:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×