Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

A tak w ogóle to mam dziś lekkiego stresa, bo Filipek ma swój pierwszy dzień w żłobku. Nawet nie myślałam, że będzie mi tak ciężko zostwiać synka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka u mnie w miescie do zlobka mozna oddac dziecko jak ma skonczone rok i trzy miesiace. Ja bym miala stracha oddawac takiego niemowlaka do zlobka. Wogole to chcialabym tego uniknac i wyslac dziecko od razu do przedszkola. A tak poza tym to ile sie placi u ciebie za zlobek, pytam tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to dziewczyny nie leniuchujcie, tylko piszcie co sie u was dzieje :) Ja mam ograniczony czas przy kompie bo codziennie pomiedzy 7 a 14 jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka co tam u Was dziewczynki ?? ja za chwilke kłade sie spać mala juz spi a mąz bierze kapiel dzis miała lekki problem z zasnieciem bo jak sie okazało napój którym poczestowała mnie znajoma był piwkiem niby bezalkoholowym a w smaku jak soczek wiec sie nie poznałam i mala zanim zasnela kreciła sie w kółko w łozeczku ale ciesze se bo pije to mleczko bebilon a bałam sie ze nie zaakceptuje tego mleczka i pije samo i z kleikiem :) my dzis dzien w domku a popołudnie na spacerku później kleik i znów lecimy dalej do znajomych mala spotkała swojego kolege 3 miesiace młodszego i strasznie chciała wejsc mu do wózka :) ide spac papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego ranka 🌻 troche sie wkurzyłam bo moja babcia wymysliła sobie że mamy ja odwiedzic z mala i moimi rodzicami to oznacza całkowity ścisk a poza tym nie zniose całego dnia z moja mama bo mnie zamęczy na tle małej do tego gdy cos do niej mówie zawsze powtarza PRZESADZASZ !!! i robi swoje a ja wtedy krzycze i jestem najgorsza a mnie to dobija zawsze od malenkosci słysze przesadzasz wiec chodzi to za mna jak cien i boli mnie bo moje problemy były zawsze tak traktowane :( dobra koniec tego narzekania ide sprzatac mieszkanko póki mała spi acha chciałam sie zapytac ile jedza wasze dzieci mleczka bo moja jak pije z butli to wypije jedynie 100 ? to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pobyt w żłobku mojego dziecięcia - udany. Chętnie jadł, dostał nawet dokładkę jarzynek, bo się domagał :-) To jest taki mały żarłok :-D Aniulek, mój Filipek ma 6,5 miesiąca i wypija 4 x 180 ml/dzień mleka. Oprócz tego dostaje soczek (80ml) lub deser (pół słoiczka), warzywka/obiadek (cały słoiczek - mały ok. 150 g) i pije herbatkę (100 ml kiedy chce pić). Tynka, ja posłałam Filipka do żłobka, bo niestety po skalkulowaniu wydatków stwierdziliśmy z mężem, że nie stać nas na opiekunkę (ja niedawno zaczęłam pracę). U mnie żłobek kosztuje ok. 180 zł/miesiąc (ok. 94 zł - stawka stała i ok. 3,80 zł - wyżywienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wszystkim, wczoraj przyszedł @, kontaktowałam się z gin, wszystko przez moje przeziębienie, no i dobrze - ulżyło mi strasznie, ja wiedziałam że teraz to nieralne, byle do wizyty - zacznie sie leczenie z prawdziwego zdarzenia i do boju, będę dzielna - ............ i wiecie co? chyba musze zrobic sobie odpoczynek od forum, dla własnego dobra, wróce tu jak tylko nie będę już sama, puki co ...... postaram sie zapomniec o tym co mnie przytłacza, a wam dziękuję za dobre słowa - wrócę tu :):):) niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka U mnie w mieście tez ceny żłobka kształtują się na podobnym poziomie, tylko że takich małych dzieci nie przyjmują. Poza tym ja dziecko oddaję do opiekunki co drugi tydzień, bo mój mąż pracuje na zmiany i jak ma na popołudnie, to on zajmuje się Patrykiem. Dzięki temu zarówno ja i on możemymu poświęcać wiecej czasu, bo jak bym wysłała go do żłobka, to mój mąż co drugi tydzień praktycznie wcale by go nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he i znow nie wiem co u was czy ktos widział gdzies na jakims innym topiku brednie gdzie ona sie podziewa???????????? jade zaraz zamknac sklep i szybciutko wracam by zdac wam relacje z dzisiejszego dnia laseczki wydaje mi sie ze coraz mniej piszecie-czy to pogoda na was tak działa???? pa pa www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek mój mały to czasami nawet potrafi mi wypic nawet 210 ml mleka. Ale tak przeważnie to trzy razy dostaje mleko (jeszcze go 2 razy karmię a raz dostaje z puszki tak 180-210 g) i do tego je obiadek ze słoiczka 150g, mus owocowy Bakuś 100g, małego danonka 50g lub mikusia to ok. 70g i teraz w te gorace dni to soczków i herbatek to mi wypija tak średnio ok 400 - 450 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia wiesz jak to jest dom, dziecko czasami praca i czasami juz na inne sprawy nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiaczek tez duzo pije w te upały,najwiecej jednak w nocy potrwfi wypic prawie 0,5l pampers po tym wazy 2kg jak nie wiecej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie denerwowac tym roczkiem Krzysiaczka.Niby nie ma czym a jednak cos tam mnie niepokoi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oberwałam drzewo czeresni na działeczce,truskawki,groszek i sałate.Robota była na cały dzień.Czeka mnie jeszcze skakanie po 19stu drzewach w tym roku;)) ale co tam ja kocham ta moja działkowa nature.Tam naprawde pracujac sie wypoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki nie bede zawracac wam juz głowy,ide zrobic mleczko dla synka mojego i kapku i lulku. Jak sie uda to zajrze rankiem,choc mam przeczucie ze i tak bede tu pierwsza. ❤️miłej nocki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 dzis moja mała konczy 7 miesiecy :) ale ten czas leci :) a tymczasem uciekam bo troche chce ogarnac mieszkanie apapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale zaraz uciekam na dzialeczke podlewac trawke. wieczorem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to tak glupio pisac samej do siebie. Czy w kujawsko pomorskim jest jakis mega niż demograficzny, ze nie ma tu zadnych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia ty to sie na ogol pojawiasz na topicu, jak wszyscy juz smacznie spia. A jak przygotoweania do urodzinek Krzysia. Duzo osob zaprosilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek moj Patryczek za 4 dni tez skonczy 7 miesiecy. dzieci tak szybko rosna, ja pamnietam jak odliczalam miesiace do jego narodzin, bo tak bardzo chcialam zeby juz w koncu z nami byl. A teraz juz jest z nami, a ja juz nawet zapomnialam jak to bylo gdy byl bardzo malutki, i tylko jadl i spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka masz racje ze zawsze sie pojawiam tutaj jak wszyscy spia,a to dlatego ze predzej nie mam czasu zagladnac a jak go troszke mam to zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprosiłam 27 osob-to tylko najblizsza rodzina.Wiem juz ze matka chrzestna nie da rady przyjechac i jedna prababcia tez nie przyjedzie,a reszta mam mi dac dzisiaj odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylismy na przedurodzinowych zakupach i nakupowalusmy troszke prezentow dla Krzysiaczka na urodzinki.Niestety nie dostalismy tego co sobie upatrzylismy-dzisiaj dalszy ciag zakupow. oki uciekam spac bo mi tylko4godzinki snu zostały wiec pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia ja pracuje i wstaje codziennie o piatej, wiec tak do poznia nie siedze, bo kiedys musze sie wyspac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie mamusie :) My dzisiaj wyjażedzamy na tydzień :) Miłego klikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×