Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Aniulek, już na szczęście wróciłam do zdrowia :-) Ja Filipka też ubieram w samo body i też się rozkopuje w nocy. Okno mam cały czas otwarte. Tylko że u mnie w domu temperatura powietrza to 28 stopni przy wilgotności ok. 60 %. Jest tak duszno, że ledwo idzie wytrzymać, więc Filipek nawet jak się odkryje to i tak mu ciepło (ma ciepłe nóżki, rączki i karczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie w bloku wczoraj wydarzyla sie tragedia. Synek sasiadow wypad przez okno z trzeciego pietra. Nie udalo sie go uratować. Mial niecale 16 miesiecy. Jeszcze dzisiaj nie moge przestac o tym myslec. Oni mieszkaja nade mna. Wspolczuje im bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge przestac o tym myslec. Ja bylam w pokoju jak to sie stalo, uslyszalam halas i krzyki. Wyjrzalam przez okno a on lezal tam na dole. Wspolczuje Ani bardzo, najgorsze co moze spotkac matke, to przezyc smierc swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed tym wypadkiem to zawsze wszystkim mowilam ze nie moge sie doczekac momentu jak Patryk zacznie chodzic. A teraz to az sie boje, wolalabym zeby tak szybko to nie nastapilo, bo czasami wystarczy tylko chwila nieuwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Tynko samo to że to dotyka naszych znajomych bywa bolesne, dzis moja tesciówka mi mówiła o tym wypadku że podobno spał i miał łózeczko przy oknie ale wies zjak to jest z wersjami po jakims zdarzeniu:( widac jak zycie kruche i jak trzeba o nie sie troszczyc ide zaraz spać pozdrawiam Was widze że pszczoła bywa na innych topikach a u nas długo jej juz nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrywałam czeresnie na działeczce i flancowałam astry ,byłam na stroju kapielowym,a dzisiaj umieram taka jestem opalona na raka,strasznie mnie boli skora i nie wiem czy dzisiaj zasne. Powoli zaczynamy przygotowania do roczku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek dostalam plytke, bardzo dziekuje. jesli chodzi o ten wypadek, to w zasadzie nikt tutaj nie wie, jak wlasciwie do tego doszlo. Wersje sie mnoza, ale ta tragedia daje do myslenia, jak kruche jest zycie. I naprawde przy dziecku to trzeba miec oczy dookola glowy, bo wystarczy moment ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam❤️i zapraszam na poranna kawke z mleczkiem dziewczyny dlaczego tak mało piszecieL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski Te upaly sa juz nie do wytrzymania, az moj maluszek ma problemy z zasypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza tez troche sie kreci ...:( jest wogóle cala zgrzana czlowieka dorosłego meczy a co takie maluchy.. dzis dałam na spróbowanie małej sloiczek zupki z kukurdza i cała wysypana na kl. piersiowej :( dobrej nocki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana noc była ciezka mała ciagle sie budziła :( wogole sie nie wyspałam miłego dnia zycze a tak jeszcze chciałam zapytac ile dziecko moze wypic wody dziennie bo moja mała pije praktycznie sama wode ale dosc duzo ok 750 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak fajnie było dziś przed godziną 6:00 rano. Takie świeże powietrze, tylko ten deszcz niepotrzebnie padał jak szłam akurat do pracy. A teraz znów upał. Dziś Filipka posłałam już do żłobka (już wyzdrowiał). Ma jeszcze mały katarek, ale ogólnie jest ok. Dziś mój mąż wyjeżdża na szkolenie z pracy na dwa dni (wraca w piątek). Będę sama w domu z dzieciątkiem. A tak w ogóle ostatnio stwierdziłam, że mam weekendowego męża. Ostatnio ma tyle roboty, że jak wraca z pracy to ja już śpię, a jak ja wychodzę do pracy, to on jeszcze śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka smutna jest ta rzeczywistosc ze mamy malo czasu dla siebie gdy sie pracuje :( ja na szczescie mam troche wiecej z uwagi na to że nie pracuje , czy jestem z tego powodu szczesliwa czy nie trudno powiedziec czasami brakuje mi kontaktu z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam asia ty smutasu jak sie nie usmiechniesz to tam zaraz przyjade i ci wcisne banana i bedziesz wygladała tak :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) swobinko ciesze sie ze Filipek juz wyzdrowiał;)❤️ asiulek ja nie mam pojecia ile powinno wypic dziecko dziennie ale mysle ze twoja dzidzia pije w sam raz,bo 0,5l to chyba jest za mało jutro mamy roczek wiec musze uciekac,roboty jest ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu a gdzie mi wcisniesz tego banana że mam byc taka szcześliwa ?? ;) fajnie że maly ma roczek nasza ma dopiero 7 m-cy ale i tak juz taka duza jest :) pozdrawiam Was papa dobrej spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek no jak gdzie nie wiesz???? bo buziuni bypiekny uśmiech nie opuszczał twojej twarzy ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro raczej nic nie napisze,bo ten roczek mamy .Wiec juz dzis zycze pysznej kawki z mleczkiem.Piszcie duzo oki??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu Dla Twojego robaczka :) Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej! mała nie chce mi spac w ciagu dnia jest przemęczona i marudna a pogoda zamiast byc chłodniejsza nic sie nie zmienia:( wczoraj jednak gdy płakała w łozeczku wieczorem bo nie mogła zasnąc wołala MAMA jakie to niesamowite uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana mala siedzi w nowo zakupionym kojcu i sobie pokrzykuje a ja musze oganąc mieszkanko pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek serdecznie dziekujemy ci za zyczenia dla naszego synka. Masz racje bardzo tu tłoczno sie zrobiło ale nie przejmuj sie my nawet we dwie damy sobie rade poprowadzic ten topik;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski Jakos ostatnio tu nie zagladalam, przez ten ostatni tydzien, bylam jakas taka rozbita i nie mialam weny do pisania. A poza tyym czasami w tygodniu trudno mi znalezc chwiile czasu zeby zaajrzec na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek masz racje jak sie nie pracuje to jest wiecej czasu na bycie razem, a u mnie to sa czasem takie tygodnie ze sie po prostu z mezem mijamy, jak ja wychodze do pracy to on spi, jak on wraca z pracy to z kolei ja spie i tylko telefony zostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pamietam takie zycie ,to było jak jeszcze nie mielismy naszego dzidziusia,było tylko mijanie sie i telefony-dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×