Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Czesc kobietki Nie obijac sie tylko siadac do klawiatury. moj szkrab juz sobie smacznie spi od ponad godziny, u nas tez padalo. Musielismy uciekac przed wichura z dzialki i w ostatniej chwili zdazylismy wrocic do domku przed deszczem. w zasadzie to przydal sie ten deszczyk, teraz jest inne powietrze i podlalo mi dzialke, tak ze jutro bede sobie mogla zrobic dzien wolnego od podlewania. Wyskocze gdzies do znajomych w odwiedzinki. Moj maz ten tydzien pracuje do 2 w nocy, wiecnawet nie mamy okazji zeby pogadac.Jak on przychodzi z pracy to ja spie, z kolei jak ja wychodze do pracy to on spi, a potem ma juz dyzur przy naszym maluszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pszczółko zle przeczytalam na paragonie z apteki i byłam w szoku ale jak sobie wszytsko sumowałam to nie starczało a Twój Tobiaszek chetnie pije to mleko ja jeszcze małej nie dawałam ? wiecie co mała naów ma te odparzenia i nie moge nic z tym zrobic smaruje juz wszytskim i tym co zaleci lekarz mam jeszcze jeden powiedziałbym intymny problem... a mianowicie chciałam sie zapytac jak wygladaja wasze piersi po karmieniu ??? bo moje niespecjalnie ....:((((((((((((( uciekam do meza dzis znów mała spie sama wczoraj cała noc prawie czuwałam zreszta maz mówi że ja śpie jak królik pod miedza papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz jest z tym spaniem, mnie w nocy nie jest w stanie nic obudzic, ale wystarczy ze Pat cos zamruczy, glosniej westchnie to juz jestem na posterunku. Inne rzeczy wogole na mnie nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale burzysko nas dzisiaj nawiedziło,ale na szczescie Krzysiaczek wszystkie grzmoty i piorony smacznie sobie przespał co do moich piersi to tez niespecjalnie wygladaja,wazne ze mezulkowi sie nadal podobaja uciekam bo przyszła sasiadeczka na ploteczki,ale wieczorkiem bede jak zwykle na posterunku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek Ty przejmujesz się piersiami po jednym karmieniu ?? ja wykarmiłam czworo dzieci także sobie wyobraź :O ale póki co mąż nie narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas narzeka na niedoskonalosci swojego ciala. Moje piersi tez mi sie nie podobaja, sa za duże, rozstepow mi nha szczescie nie widac, ale skora nie jest za specjalna. Ciagle walcze z waga ale juz mi sil powoli brakuje w ciazy przytylam 27 kilo, na razie udalo mi sie stracic 20 ale te 7 nadprogramowych strasznie mnie przytlacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana co do Wagi to ja przytyłam 20 kg i schudłam do swojej wagi ale troche mam jeszcze brzuch ale piersi zmniejszyły mi sie o rozmiar, mąz tez mówi że jest ok ale dla mnie nie jest a zwłaszcza jak mała wypije z dwóch piersi to chyba nie musiałabym stanika nosic miałam ładne 75 C a teraz jak po karmieniu zkładam stanik to masakra jeszcze mozna reke włozyc zastanawiam sie czy jak przestane karmic cos sie zmieni czy juz tak zostanie .... stosuje kremy itd ale chyba to nic nie pomaga a tak wogóle to mała znów ma jakas wysypke :( zbieram sie bo mam ja na kolanach i nie daje mi pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ide sie myc bo mala zanseła i moge sie chwilke zrelaksowac wiec uciekam zyczę miłego dnia papa jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swobinka
witajcie mieszkam w bydgoszczy i jestem szczesliwa mama polrocznego Filipka. moje dziecie rosnie jak na drozdzach (a niedawno byl taki malutki :-) ). ostatnio wyszedl mu pierwszy zabek i powoli wybija sie drugi. bede tu jeszcze zagladala. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinko zapraszamy ja tez mam półroczna córunie wiec bedziemy miały podobne tematy a moja mała tez ma juz ząbka :) mam problem bo mała wogóle nie chce nam spac w dzien cięzko ja uspic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestin co do piersi wieszto bywa róznie moja ciocia tez wykarmiła 4 a piersi jak Pamela :) wiec wiesz poza tym zawszebyłam dumna z moich piersi a teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynko jakbys chciała mam takie programiki 8 minut do cwiczen wiec moge Ci je podesłac sama narazie nie moge ćwiczyc bo mleka mam mało a jak zaczne cwiczyc to juz wogóle strace a jeszcze chciałam cos powiedziec u nas wczoraj tez była ale burza to nie tylko jakas trąba powietrzna bo ja byłam w sklepie i nie mogłam wyjśc z niego taki wiatr w dwie otwierałysmy drzwi bym poszła do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide popłudniu zanieśc kolezance ubranka bo mi pozyczyła i później do moich rodziców bo mają rocznice slubu - zawsze to dla mnie dziwny dzien bo wiem ze nie rozstali sie ze wzgledu na mnie a zyja bo zyja a mam im składac takie zyczenia jakby byli szczesliwa para:( wiele czynników sie na to złozyło moje małżenstwo może nie jest idealne ale mysle że idzie wszytsko ku dobremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elloł kobietki :):):) mam dzisiaj świra, aleeeee jaaaaaaak haha, mam jakąś alergie chyba, od tego kichania i kataru to chyba coś z mózgiem mi się stało hahahah ;) pszczoła5 - ups ;) kochanienia równiutkie 10 miesięcy się staramy tj bez zabezpieczenia się bawimy ;) cmok swobinka witaj - pozdro dla maluszka :) asiulek27 - no z dydusiami trzeba pocierpieć, no ale pewnie tak normalnie, no bo jakby były wielkie jak niewiem co, to jeszcze maluszkowi śliweczkę pod oczkiem byś zrobiła, skończy się karmienie napewno będzie ok, u mojej mamy też wszystko wróciło do normy - bez żadnych specjalnych zabiegów :) pozdrawiam was misiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, moze faktycznie podeslij mi te programy, tylka sama nie wiem czy sie zmobilizuje. Czasami po calym dniu to nie mam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc swobinko. Ja tez mam polrocznego synka, ale jeszcze zabkowanie ma przed soba. Napisz kiedy dokladnie urodzil sie twój filipek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka ja tez walcze z kologramami tylko u mnie to jest tak ze walki nie widac a kilogramy tak?? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tynko próbowałam chyba kilka razy ale jakos nie udało mi sie wysłac tych probramów są chyba za duże jak chcesz to moge Ci je zgrac na płytke i wysłac lub poszukaj sobie w e-mulu takich nazw : 8 minute arms ( na ramiona) 8 minute buns( posladki) 8 minute legs( nogi) 8 minute ABS ( brzuch) proponuje tez 6 weidera ale ja dotrwałam chyba do kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani na jednej poczcie ani na drugiej nie moge nic wysłac chyba sa to za długie filmiki a tymczasem uciekam do meza jutro jego pierwszy dzien ojca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Ja przed ciaza zawsze staralam sie dbac o linie, jazda na rowerze tak conajmniej 10km , raz w tygodniu basen, sauna. I jak szlam na basen to cale 45 minut plywalam, nie zatrzymywalam sie nawet na chwilkę. Ale jak zaszlam w ciaze to musialam troche zwolnic tempo, oczywiscie na basen chodzilam ale juz bardziej rekreacyjnie niz dla utrzymania kondycji. Staralam sie dobrze odzywiac no i wszystko mi poszlo w boki, a teraz z tym walcze, ja przytylam 27 kilo a moj Patryk mial 2900 g. Ciekawa proporcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek Czasami tak jest ze serwer odrzuca zbyt dlugie filmy. Dobrze ze mi przypomnialas ze jutro jest dzien ojca. Musimy wymyslic dla taty jakis prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz juz wylaczam kompa i ide spac. Jakie to szczescie ze jutro juz piatek. Bede miala dwa dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to podaj mi adres na maila i przesle Ci płytke ja juz tez zmykam ale powiem Ci że moja mama tez jak była ze mna w ciazy to tyle przytyła a ja dokładnie tyle wazylam co Tój maluszek i tez jej cięzko było spasc z wagi Pozdrawiam papap :) ide spaciu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynko ja przed ciaza tez byłam bardzo aktywna,wysportowana,do 7miesiaca ciazy jezdziłam rowerem dosłownie wszedzie gdzie sie dało.Teraz jest mi bardzo ciezko.Mam wielki sflaczały brzuch i sie go wstydze.Tak nieraz sobie mysle,ze jak urodze drugie dziecko to moze wtedy wszystko wroci do normy,ze znow zmieszcze sie w swoje najlepsze ciuchy i nie bede sie wstydzic gdziekolwiek pojsc.Jak wiedz na miescie moje kolezanki ktore tez rodziły dzieci i ich super figurki to jest mi siebie samej zal.Dziwie sie ze jeszcze sie mezowi podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jaka dzis bedzie pogoda,chciałam isc na działeczke troszke popracowac moze poopalac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) widze teraz kilogramy na tapecie , a któż ich niema za nadto ??? też z nimi walcze ale z mizernym skutkiem :( chyba bym sobie nawet darowała ale jak się nad morzem rozbiore ?? a ja tak uwielbiam pływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dominisio ja tez mam dzialeczke na ktorej uprawiam warzywka dla malego i spedzamy tam mnostwo czasu. Mój maluch jest na takim etapie ze [robuje lapac wszystko co ma w zasiegu ręki, czyli zrywa kwiatki, liście z drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×