Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Tynka_78 mądra z ciebie kobitka, myślę podobnie, jednak są takie chwilę że muszę poryczeć do poduchy ... uważam się za silną osobę, po tym wszystkim co przeszłam ... mówie o całokształcie. A co do głupiego zachowania to przepraszam jeżeli kogoś uraziłam - nie mialam najmniejszego zamiaru, ostatnio mam świra, to chyba te dragi ... niby nic, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kobitki się rozgadały z wieczorka :) jak milusio sie Was czyta , fajnie ze jest nas coraz więcej bo aż dziwne zeby w kuj.pom. było tak mało osóbek :) a teraz uciekam bo wczesnie rano musze wstać do juterka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina czasami sa takie chwile ze dobrze sobie poplaka, dac upust wszystkim swoim emocjom..Tylko wazne jest w zyciu to zeby miec kogos przy sobie, kto cie wesprze, pomoze w trudnych chwilach. a tak poza tym nikogo nie musisz przepraszac za swoje wypowiedzi, kazdy ma lepsze i gorsze dni. ale glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestin nie slyszalas ze teraz jest niz demograficzny i my to juz prawie gatunek wymarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka ale tu fajnie ...:) miło że musze wracac na poprzednia strone i czytac co napisałyscie dzs mamy smutny wieczór bo spimy dzis pierwszy raz oddzielnie mala spi w swoim pokoiku :( ide zaraz do meża bo oboje jestesmy smutnawi wiec sie pocieszymy moze ;) zatruje hehehe co do kiecek fajne sa takie drogie ubranka ale wole cos małej kupic mam z tego wieksza radoche, a tak poza tym nie miałam do konca przekonania wiec tez dlatego nie kupiłam i żal mi takiej kaski zwłaszcza że dzis małej jak kupiłam ten bebilon pepti i zobaczyłam cene to sie przeraziłam 24,50 za puszke po 50 % zniszce nieźle co ?? tak by było 50 zł za puszke co do lekarzy tak wracajac do tematu jeździmy w przypadkach nagłych i przewlekłych jenda wizyta u dr helenki uchroniła nasza mała przed antybiotykami u nas w poradni bo nie zgodzilismy sie tu na leczenie, mała miała ost mocna wysypke i postanowilismy isc jednak do lekarza bo juz miała drugi raz dobra laseczki uciekam papa miłej nocki i spokojnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajosko naprodukowałyscie zaraz bede to czytac,u nas zapowiada sie nieprzespana nocka,mamy chorego dziadka w domu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze dopiero szamie kolacje-nie było na to predzej czasu;) Krzysiaczek miał własnie godzinna przerwe w spaniu ,cos go dzisiaj neka,a wczoraj tak pieknie spał :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulek pewnie zmęczony pogodą, a ty bidulko dopiero kolacyjkę szamasz? :) ja przez war.atmosfer. to nawet ochoty niemam powiem szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba zostałam sama na placu boju :) co do skienek to ja posiadam 3,z czego 2sa czarne ;)) i tez idziemy w lipcu na wselisko ale ani mi sie sni kupowac cos nowego,wole miec ta kaske w kieszeni lub w banku,pisze tak bo oszczedzamy troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż i żona leża w łóżku i kochaja sie. Nagle maz mowi: Kochanie masz piersi jak rodzynki??!! Żona: -takie słodkie??????????????????? Mąż: -nie,takie pomarszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia a małżonek kursu nie skończył na masarzystę? jak coś to mój daje sobie radę świetnie, ino leniwy strasznie ;) ihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzech mężczyzn rozmawia o swoich grubych żonach: 1-szy mówi: jak moja żona wsiadła do samochodu to zawieszenie nie wytrzymało, 2-gi mówi: jak moja żona wsiadla do autobusu to autobus się przechylił, na to 3-ci: chłopaki! a jak ja zaniosłem majtki mojej żony do pralni to mi powiedzieli, że spadochronów nie przyjmują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze do nieba spotykaja sie dusze dwoch facetów i zaczynaja rozmowe: -ja zmarłem przez zimno,niska temperatura organizm nie wytrzymał -ja zmarłem ze zdziwienia -jak to?? -wracam wczesniej z pracy do domu,widze goła żone w łózku wiec szukam faceta. Sprawdzam pod łóżkiem,w szafie ,na balkonie,w łazience,w kuchni,wszedzie i nie moge go znalezc.J z tego zdziwienia umarłem. -chłopie gdybys zajrzał do lodówki oboje bysmy zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta urodziła dzidziusia, prznoszą jej go, ona patrzy na nie i w od razu w ryk ... - Dlaczego pani płacze? pyta lekarz - Panie doktorze ja czarna, mąż czarny a dziecko rude, on mnie zabije, jak ja mu to wytłumaczę (dalej płacze) - Ja to jakoś załatwie, porozmawiam z mężem - mówi lekarz Przychodzi mąż do szpitala, a lekarz go siup na stronę ... - Zanim pan pójdzie do żony i synka musimy porozmawiać, mam pytanie: jak częto sypia pan z żoną? - pyta lekarz (Mąż nieco zmieszany, mota się w wypowiedziach) - raz w tygodniu - mówi (na to lekarz) - proszę pana to jest poważna rozmowa - no dobrze raz na pół roku - przyznaje mąż spuszczając głowę Na to lekarz: TAaaaaaK? To teraz proszę iść do żony i zboaczyć co pan tym zardzewiałym narzędziem zmajstrował! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre te kawały :D pszczółko muszę szamać całą blache ciasta sama bo nie chciałyście jeść :( widzę w oczach jak mnie przybywa ;) zanowu upał a mi się kompletnie nic nie chce robić , nawet iść na spacerek , może po południu się zmobilizuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mi zabrał dzieciatko na spacerek;) ,wroca dopiero na obiadek a ja juz zdazyłam porobic tyle co przez cały dzien z dzieckiem u nogi. Teraz nadrabiam sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po spacerku mala lezy obok mnie tylko w body dupka jej odpoczywa od pampersa ja robie jej zupke by za chwilke zjadła kawały niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam Ja juz po pracy. Maly nakarmiony to mozna ruszac na spacerek. Idziemy na dzialeczke podlac warzywka i trawke, zeby nam nie uschlo. Zajrze tu wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, ja na twoje ciasto się piszę zawsze i wszędzie, było pycha!!! Dziś nawet myślałam o nim:D Asiulek, co Ty kupiłaś za bebilon???ja mam pepti 2 i jedna puszka kosztuje 12,78 (ta dla alergików, 50%, czyli normalnie byłoby ok. 25 zł). ktoś się musiał pomylić! Karolina nie narzekaj, że cie nikt nie widzi, bo ja Ci pół posta wysmarowalam i nawet zapytałam, ile się staracie, a Ty nic:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko juz teraz zapraszam Cię na ciacho , skoro Ci smakowało bo syn mówił ze tym razem mi nie wyszło :O niewiem co miał na myśli bo fakt miałam teraz maławo orzechów ale co tam już zjedzone :D ale padało u Ciebie też na Rubinkowie ;) bo u na sbyło oberwanie chmury , teraz jeszcze pada ale jest fajne powietrze ,odrazu inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj burza była straszna, teraz jeszcze trochę kropi, ale nie wiem, czy inne powietrze jest, bo ze mnie wciąż leci:O Miś się odzywał do ciebie? bo ten pociąg wczorajszy źle sprawdziłaś i musiała jechac póxniej, mam nadzieję, że dotarła calo i zdrowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała na naszym odchudzającym forum ze żle sprawdziłysmy , znaczy ja gapa nigdy nie szukałam rozkładów jazdy bo mi to nie potrzebne , ale kurna mogłyście się upewnić u Ciebie bo to tak na szybko wszystko było :) no niby popadało ale dalej duszno , wiem bo byłam po napoje bo pic sie chce okrutnie a dzieci to nie wspomne ile dziennie wypijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×