Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Karolinko powinnas zrobic rano ...:)ale rozumie Twoja niecierpliwośc ale skoro nie ma widac jeszcze nie czas nie denerwuj sie rybko u mnie dzieciatko pojawiło sie wtedy gdy bym w zyciu nie pomyslała że je własnie chce jak mocno sie czasami chce to nic z tego nie wychodzi włacza se jakas blokada i nici z planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolna Trudno mi sie wczuc w twoja sytuacje, bo ja nie musialam przezywac takich rozterek jak ty. Ale nie mozesz o tym non stop myslec i zastanawiac sie ile bedzie kresek na tescie, bo dostaniesz krecka i to sie odbije negatywnie na calym twoim zyciu. Jakos takto w zyciu jest ze jak sie za bardzo czegos chce to to na ogol nie wychodzi, a jak sie spasuje na jakis czas to potem samo przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tematem. To mojemu rogalikowi wychodzi wlasnie pierwszy zabek. Jak na razie przechodzi to bezobjawowo, ale on ogolnie nie jest marudnyi ma bardzo pogodne usposobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee tam, w tym wszystkim to żal mi tylko mojego męża, to taki dobry człowiek, nie zasłużył .... a ja? ja nigdy nie miałam łatwo, niemam sie czemu dziwic - ech, ide spac, niema co gdybac, jest jak dziewczny mam nadzieje, że nie popsułam wam humorów, choćby w najmniejszym stopniu, głupio mi - ale niewiem gdzie co jak i kiedy, niemam z kim o tym porozmawiac .... dobranoc, musze isc to przespac, pozatym brzuch tak mnie rwie ...... mam nadzieje ze rano obudze sie i wszystko bedzie juz jasne, jak niema to niema ale niech ten cholerny @ się pojawi ... tylko o to Boga w tym momencie proszę, nie robie sobie teraz nadziei na dziecko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gdzie sie wszystkie podziałyscie 1dzien lipca,mojej mamy imieniny za 4dni mojej siostry a za5 moje za 12dni roczek Krzysia-ale zleciał ten roczek musze konczyc bo krzys mi nie daje pisac no i jeszcze sprzatanko na mnie czeka do pozniej pa 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok mieszkanko posprzatane,teraz czas na zakupu.Wykorzystam moment ze Krzysiaczek śpi i zaopatrze nasza rodzinna lodówke na niedziele. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tynka gratuluję pierwszego ząbka :-) Mojemu Filipkowi wyszedł już drugi. Zaczął ząbkować też bezobjawowo - żadnej temperatury, żadnego dużego marudzenia. Wrócę tu później, bo młody domaga się jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jak to dobrze ze dzis sobota. Ja zakupy tez juz zrobilam, posprzatalam wczoraj jak chlopaki zasneli zeby nie miec dzis wszystkiego na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka wlasnie obawialam sie tego zabkowania bo tyle sie nasluchalam o tym , ze dzieci marudza, goraczkuja nie chca spac po nocach. A tu nic po prostu zabek sie pokazal i zadnych z tych objawow nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski czy mozecie mi powiedziec jak to jest z tym chodzeniem do lekarza, mam na mysli takie sprawy jak wazenie mierzenie. Bo ja ostatni raz bylam malego wazyc jak mu dawali szczepionke, to bylo ponad 2 miesice temu. A teraz w zasadzie nastepne szczepienie przypada mi dopiero w grudniu jak skonczy rok. Wiec trzeba z nim chodzic na jakies kontrole czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak dziecko rozwija się prawidłowo i dobrze przybiera na wadze, to nie trzeba specjalnie chodzić do lekarza na mierzenie i ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinka tez mi sie tak wydaje, ale wiesz tak czasami z ciekawosci chcialabym wiedziec ile wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko bardzo mi przykro :-( ale nie trać nadziei. Kiedy z mężem zaczęliśmy myśleć o dziecku też od razu się nie udało. Cały czas myślałam o tym jak bardzo chcę być w ciąży. Po każdym nieudanym teście wpadałam w doła. Koleżanka powiedziała mi, żebym o tym tyle nie myślała, to się uda. \"Łatwo jej mówić\" - pomyślałam. Kupiliśmy z mężem szczeniaczka, który bardzo pochłaniał naszą uwagę, bo wszystko gryzł i trzeba było go wiecznie pilnować. Dzięki temu faktycznie przestałam tak intensywnie myśleć o tym żeby zajść w ciążę i przy każdej gorącej chwili z mężem myśleć: \"może się udało, może jestem już w ciąży\". Po jakimś czasie zacząła się spóźniać @. Tłumaczyłam sobie to stresem (wtedy akurat straciłam pracę). Po tygodniu zaczęłam się zastanawiać, czy zrobić test. I wyszło (ku mojemu zaskoczeniu). Także głowa do góry. Wiem, że jest ci ciężko, ale postaraj się nie myśleć o ciąży non stop i za każdym razem myśleć: \"no teraz zrobimy bobasa\", bo dostaniesz fioła. Trzymaj się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko-swobinka ma racje,mniej myslenia na ten tamat i sie uda:) a my mykamy na imieniny do mojej mamy Haliny piszcie duzo mamuski,do zobaczenia wieczorkiem pa 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam. Jadę z mężem na zakupy :-) Może kupi mi coś fajnego :-) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała chyba zasneła a my idziemy odpoczac po całym dniu ciesze sie bo dzis wogóle nie kaszlała a i w piersiach jej nie grało Tynko własnie nagrałam płytke i w poniedziałek wysyłam Ci te ćwiczonka :) Obiecałam wiec wysyłam choc troche z poslizgiem uciekam do mezusia papaaaaa moze odezwe sie póxniej chyba że mnie z łozka nie puści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moi panowie juz spiua sobie smacznie. Tylko ja jak zwykle serfuje po necie. czy wasze maluchy tez sie rozkopuja w nocy, bo u mnie kiedy bym sie nie przebudzila to Patryk zawsze odkryty. Niewiadomo jak dobrze bym go przykryla a on zawsze sie wykopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 zeby tylko sie rozkopywała ona wedruje po całym łozeczku tekze jak sie wchodzi czasami jest cała na podusi a czasami ma nogi na podusi i namietnie walczy ze skarpetkami :) uciekam sie myc ( dopiero teraz bo wiekszosc ranka siedzielismy z mała w pizamach w łózku bo zaraz pryskamy do tesciówki na obiad papaa miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, 4 dzień i nic, z wiarygodnych źródeł wiem, że po luteinie @ powinien byc od razu, czy myslicie ze jezeli cos by mi było to wyszłoby na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak boga kocham - wogóle nie myslałam o ciąży, gin powiedziała, że w tym cyklu to niemozliwe i zebym sie w cierpliwosc uzbroiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina trudno powiedziec czy bedzie cos widac na usg. Ja poszlam do lekarza jak bylam w 6 tygodniu i 3 dniu, liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, to zarodka nie bylo jeszcze widac ale byl pecherzyk plodowy i mial 34 milimetry. Wiesz nie chce ci robic niepotrzebnej nadziei ale niektore testy ciazowe nie sa w stanie wykryc ciazy we wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek j\\Ja Patrykowi nawet nie probuje zakladac tylko samych skarpetek, bo to nie ma najmniejszego sensu. pare razy pofika nozkami i juz ich nie ma na sobie. Jak mu zaloze dodatkowo buty to tak latwo już mu nie wychodzi sciaganie, chociaz probuje dobierac sie do sznurówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 dzis duzo nie napisze bo o 5 jade na działeczke zrywac czeresnie bo jak tego nie zrobie zrobia to za mnie szpaki. pozniej opisze wam przygotowania do imprezki urodzinowej i jeszcze bolesna prawde-jak matka okrada własne dziecko:(( oki jeszcze prysznic i w kimonko a rano wypijcie za mnie kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana 🌻 od rana ogarnał mnie smutek konczy sie moje mleczko wiec musiałam dac małej bebilon pepti i w sumie piła pierwszy tzn bez kaszy raz i wypiła 80ml to i tak cud ale chyba jej smakuje skoro pije albo taka głodna choc troche podjadała ode mnie troche tak przykro jak sie traci mleczko bo traci sie tez karmienie i całe rytuały z tym zwiazane :( wogóle dzis mi sie przewróciła znów na policzek niby na nia patrzyłam a ona bach i płacz do tego mam znajomą która chciała mi sprzedac buty i trzyma je juz 2 lata a buty za 200 zł od dwóch tyg gdy ja widze obiecuje mi je oddac ale jakos nie ma chyba zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️witam czeresnie juz oberwane sałata super sie sprzedaje oby tak dalej szkoda tylko ze sezon taki krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :-) Znów zaczyna się upalny tydzień. Tynka - mój Filipek też się rozkopuje w nocy. Co go przykryję to za jakiś czas leży już odkryty. Na chłodniejsze dni mam dla niego coś, co przypomina kombinezon (z długim rękawem, bez nogawek, obie nogi są razem i bez stópek, także trzeba będzie zakładać skarpetki). Ale na razie jest na to za ciepło. Fakt, że jest to cienkie, ale mimo wszystko było by mu za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×