Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

dr Antkowski przyjmuje we włocławku ma zwykłe usg ale dosc dobre i bardzo dokładne widziałam małej nerki zołądek ustka nosek i dowiedziałam sie że bedzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie u koleżanki i na moment zajrzałam. Filipek właśnie siedzi u mnie na kolanach, bacznie obserwuje co mama robi i próbuje też coś \"napisać\" :-) Ponadto od czasu do czasu sobie \"gada\" :-) tffmhy 7kuy 8bbbbbbbbbbbbbbbbbbb - to są pozdrowienia od Filipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Mój synek jak sie dorwie do klawiatury, to tez wciska co popadnie. Teraz juz sobie smacznie spi, wiec mam czas zeby cos zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka ta trzydniowka to nie jest jakas ciezka choroba, wogole bym sie nie zorientowala ze ja przechodzi, gdyby nie pojawila sie ta wysypka, a lekarka powiedziala ze wysypka oznacza wlasciwie koniec choroby i juz prawie znikla. Czytalam w internecie ze kazde dziecko musi to przejsc i choruje sie na to tylko raz w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tynko - mój Filipek nie miał trzydniówki, więc nie wiem jak to jest. Weszłam dziś na stronkę twojego bobasa (jest cudny). Ma tyle samo włosów co Filipek :-) Nasi synowie mają wyjątkowo bujne czupryny ;-) Jutro idę do koleżanki, która w połowie czerwca urodziła córkę. Jednym słowem Filipek idzie na randkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Swobinka Tak to jest z maluchami, niektore rodza sie z ogromną czupryną a inne zupelnie łysy. Ale staram sie szukac plusow np. w te letnie upały ta fryzura jest w sam raz. A tak powaznie to zastanawiam sie czy zaczac mu myć glowe jakims szamponem, bo do tej pory myje mu glowke samym mydelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka a jakiego rozmiaru ciuszki nosi twoj Filip. Pytam tak z ciekawosci, bo ja swojemu to zakladam na 74 a czasani juz nawet na 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawke stawiam na stól i zapraszam. Dzis mam szalony dzien,wyjazd do Torunia i mnóstwo pracy,nie wiem jak podołam ale zaczynam juz teraz.Zupka dla małego juz nastawiona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana jak moge wtracic sie do dyskusji na temat rozmiarów to moja mala wazy ok 8kg i caly czas nosi 68 ale pomalutku wchodzi w 74 wczoraj dalam jej jagódki ale wyszły nam szybciótko i bardzo zielono ale musze jej podawac nowe pokarmy by sie do jedzonka przyzwyczajała w przyszła sobote jedziemy na wesele i zastanawiamy sie w co ja sie znów ubiore ... odwieczny dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja Filipkowi myję główkę mydełkiem (a właściwie mąż go kąpie, a ja później wycieram i smaruję kremikiem). Filipek nosi również rozmiar ubrań 74/80. W poniedziałek napiszę jak było na jego pierwszej randce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ja 19 sierpnia za niecaly miesiac tez ide na slub i tez bede miala problem co na siebie wlozyc, mam nadzieje ze siostra mi cos pozyczy, bo mam zamiar wrocixc do swojej wagi, wiec nie ma sensu kupywac czegos co potem tylko bedzie lezec w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka To dobrze jak ma sie znajomych co maja dzieci w podobnym wieku. U mnie w pracy dwie kolezanki tez zostaly mamami, jedna ma corke starsza od mojego synka o piec miesiecy, a druga mlodsza o 6. Ostatnio to bylo tak ze jedna wracala z macierzynskiego a druga na niego szla, taka rotacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch juz spi, dzisiaj mial taki dzien ze obudzil sie przed osma i w ciagu dnia spal tylko dwa razy po pol godziny, wiec teraz po kapieli poprostu padl, wiec mam troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj robaczek wariuje na całego w łózwczku i ani mysli o spaniu. Wziełam szybka kopiel i nie wiem po co jestem teraz jeszcze batrdziej spocona niz przed,dziewczyny czy u was tez jest tak duszno i brak powietrza???U nas popadało 15 minut i raz zagrzmiało i teraz jest jeszcze gorzej niz było.Koszmar w nocy to jest po prostu przegiecie-brak wszystkiego??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia u mnie dzisiaj padalo az 4 razy, pierwszy raz z rana po piatej ale to byl lekki deszczyk a od 14 to zsie zaczelo, burza slonce burza slonce i znowu burza. I teraz jest juz w miare normalnie na dworzu ale mieszkania nadal sa przegrzane. Przez to burze dwa razy internet mi dzis padl bo co chwile byly spadki napiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia moj Pati tez mi ostatnio wariuje w lozeczku przed zasnieciem, rozwiazuje sznurki od ochtraniacza, wyrzuca zabawki, ale dzisiaj po prostu padl ze zmeczenia, ale i tak z rana zrobi mi pobudke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam wszystkie mamulki na kawke i do wspolnego pisania w nocy nam troszke popadało ale to jest juz nie odczuwalne bo znow mamy b.goraca ucieka sprzetac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy sobote. Ja tez male porzadki musze zrobic, a popoludniu na dzialeczke, trzeba powyrywac troche chwastow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim juz popoludnie na dobre sie zaczelo, a tu pustki, czy ta pogoda tak was rozleniwia. Ja chyba wezme brzdaca i pojdziemy sobie pospacerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I minął weekend :-( Zbyt szybko. Ale od jutra do 16 sierpnia wolne :-) W związku z tym będę tu rzadziej zaglądała :-( W piątek byłam u koleżanki (Filipek był na pierwszej randce :-) ) Córa koleżanki jest śliczna. Taka malutka (aż trudno mi uwierzyć, że Filip też był taki mały) i ma długie (ok. 2 cm) czarne włosy. Biorąc ją na ręce zamierzyłam się jak przy Filipku (waży już ok. 9 kg - dokładną wagę będę znała 8 sierpnia bo idziemy na szczepienie), a Emilka taka leciutka :-) Koleżanka ma się dobrze, karmi piersią i jest zakochana w córeczce. Filipek obserwował Emilkę i oczywiście ją \"zagadał\" :D W niedzielę byliśmy u rodziny na działce. Było fajnie, cieplutko tylko komary dokuczały. Filipka ugryzł jeden paskud w policzek :-( Mnie bardziej pogryzły, bo wlazłam w krzaki, żeby pojeść malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka ja tez pracuje do 14 tej ale za bardzo nie mam tu czasu na pisanie. Tez za chwilke ide do mojego maluszka. Dzisiaj dzien z niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×