Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

witam dzis mam nastrój bardzo przygnębiony nasza mała spadła nam z łózka :( a własciwie spadła mi, mąz ja posadził rano bo zmieniał jej pieluszke a ja trzymalam ja reka i niewiem kiedy zasnełam a mala spadła z łozka słyszałam tylko huk który mnie obudził, mam ogromne wyrzuty sumienia mała troche popłakala i uspokoiła a póxniej była radosna jak zwykle troche sie przestraszylismy :( :( :( ja nawet niewiem kiedy zasnełam .....fakt ze byłam bardzo śpiaca ale to mnie nie usprawiedliwia ... niepamietam z nerwów jak mała upadła upadła moze z 20 cm ale zawsze .... ciagle chodziłam i ja całowałam Boze świety jak sie martwiłam, mam nadzieje że małej nic nie bedzie :( czy mialyscie moze taki przypadek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiulek ty cos ostatni o straszne doly lapiesz. Mi na szczescie nie zdarzylo sie zeby Patryk mi spadl z czegokolwiek, wogole to ja go od poczatku wkladalam do lozeczka i tylko sporadycznie biore go do naszego lozka, a to wlasciwie bardziej ze wzgledu na mojego meza, bo on sie boi ze moglby mu przez przypadkek cos zrobic jakby z nami spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek nie przejmuj sie za bardzo mi tez jeszcze nie spadł nigdzie Krzys,ale podczas polnowania mojej babci spadł jej z tapczanu na głowe i nawet nie zapłakał.Podczas gdy pilnowała go moja szwagierka upusciła go jak go wyciagała z łóżeczka wtedy dopiero najadłam sie strachu.Teraz wiem ze dzidzius hoc malenki i nowe swieze ciałko wcale nie jest taki krochutki i słabiutki jak nam sie wydaje.Takze głowa do gory i przestancie sie juz z mezem martwic,bo nie ma o co naprawde :)Jeszcze nieraz bedziemy widziały jak nasze dzieci upadaja na kolanka lub jak skaleczy sie w paluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dawno tu nie zaglądałam. Filipek w niedzielę po raz pierwszy przekręcił się z brzuszka na plecki :-) Odwrotnie już fikał, choć ostatnio się rozleniwił i tylko leży na pleckach, gryzie zabawki i się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek zlapal jakas trzydnoiiowke (tak to nazwala jego pediatra). W sobote obudzi8l mi sie z lekkim stanem podgoraczkowym, dalam mu 2 razy paracetamol i w niedziele juz nic mu nie bylo, temperatura wrocila do normy. A dzis rano moj maz zauwazyl u niego na plecach dziiwna wysypke, cale plecy w czerwonych plamkch. tak wiec poszedl z nim do lekarza, a ona mowi ze teraz panuje jakas taka trzydniowka i tak to sie objawia, teraz podaje mu wapno i powinno mu przejsc. Moj maluszek jest teraz na etapie zabkowania i myslalam ze ta podwyzszona tewmperatura to przez te zeby, a to jakas \\\"trzydniowka\\\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Obejrzalm zdjecie. Widze ze cala rodzinka sie zjawila i twój Krzys mial gdzie sie popluskac, to są plusy imprezek w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinko a dlaczego tak rzadko do nas zagladasz?? nie mozesz czesciej czy jak???? dzis miałam tesciowa i tescia na kawce ale skontrolowane było wszystko ;) jak zwykle z reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Tynko ze zdjecia ci sie podobały:) Ale całej rodzinki nie było,brakowało kilku osobników w tym matki chrzestnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia z tego co pamietam, to Swobinka ma ograniczony dostep do internetu i pisze chyba tylko z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cos Asiulek do nas nie zaglada, mam nadzieje ze w koncu chandra jej minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Dominisia Teraz są takie czasy, że każdy ciągle zajęty, zabiegany, zapracowany i ciężko jest znaleźć taki termin żeby wszystkim pasowało. Kiedyś ludzie żyli inaczej, jakoś tak wolniej, nie było takiego pośpiechu, pogoni za pieniądzem.I w dodatku teraz życie jest drogie i każda większa impreza wiąże się ze sporymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Cześć dziewczyny!Orientuje się może któraś z was,gdzie w Bydgoszczy robi się usg 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia ja mam tylko nadzieje ze nasze szkraby doczekaja sie lepszych czasów i ze bedzie sie im zylo lzej niz nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tynko tez mam taka nadzieje-grabucha. Nudze sie troszke ,dziecko spi,maz tez. Asiulek uśmiech prosze i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maju z tego co wiem na waleniowej jest usg 3D ale kosztuje ok 300 zł bylismy wczoraj u lekarza i wszytko jest na dobrej drodze, mala wyniki ma ok , diete trzeba trzymac i rozszerzac. uciekam myc głowe i prac póki mała spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tynka - Filipek w żłobku czuje się dobrze, ja też jestem zadowolona. Wczoraj pani opiekunka ze żłobka pochwaliła mojego synka, że bardzo ładnie je i nie grymasi. Przykro mi, że twój synek jest chory :-( Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Dominisia - Tynka ma racje - mam ograniczony dostęp do internetu i piszę tylko z pracy. Maja - faktycznie na ul. Waleniowej (Osowa Góra) dr Wasilewski wykonuje usg 3D, ale ponoć są do niego długie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
dzię ki dziewczyny za odpowiedź. Znam dr Wasilewskiego, z poprzednimi ciążami tez byłam u niego na usg, ale zwykłym. Nie wiedziałam, że teraz ma 3D. 300zł mnóstwo kasy, az tyle to mi zal wydać.Ale dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat miałam kontakt z dr Szymanskim i dosc szybko mogłam sie zapisac jednak zrobilismy usg w połowie ciazy z nagraniem u dr Antkowskiego za 90 zł z ocena rozwoju płodu mała zajadla rosołek i zasneła a ja troche mam zajęcia wiec uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×