Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witajcie! Nie było mnie przez weekend ale nie zdążyłyście dużo napisać, chociaż nie mam dużo zaległości:) Facelia - w jakim wieku masz pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie MAMUSIE :D wreszcie znalazłam chwile by do Was zajrzeć i napisać. Mój Dawcio ma dore wyniki, więc raczej nie będzie nawrotu choroby:D:D:D taka jestem szczęśliwa,ze mój skarbuś jest zdrowy. teraz wykorzystuje każda chwilę na zabawe,tulenie i spacery bo od listopada wracam do pracy:( Facelio mnie tez męczyły straszne nudności gdy byłam w ciąży a lekarz nie potrafił mi pomóc.Pewnego dnia dowiedziałam sie ,że ulge przynosi wąchanie świeżego imbiru i dodawanie go do potraw.Mi pomogło i naprawdę czułam się lepiej. Zyczę milego dzionka i dużo słonka👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Tynka_78 -> od obowiązków domowych się uchylam... Owszem pomagam ukochanej, ale niewątpliwie zdecydowaną większość robi Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) pogoda dziś piękna warto na spacerki ze szkrabami się wybrać :) gdzie jest nasz asiulek , strasznie pusto bez niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja mam w domu szkołe przetrwania,chciałam mieć 3dzieci to teraz mam,siostra 2 swoich podrzuciła mi do końca grudnia i teraz sie obowiazki zaczeły pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelio witam cie na naszym topiku,musze cie pocieszyc-ja tez na poczatku ciazy miałam mdłości i wymioty ale uwiez mi one szybko mina i odejda w zapomnienie,u mnie to trwało 1,5miesiaca,ale kazda kobieto przechodzi to imaczej trzymaj sie dzielnie i gratuluje🌻🌻🌻 drugiego dzieciątka jak znajdziesz chwilke czasu to napisz cos o swoim pierwszym bejbisiu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dominisia to masz pewnie fajnie, nie ma to jak duza rodzinka, ja jak przez okres macierzynskiego mieszkalam u rodzicow, to tez czasmi zajmowalam sie moja bratanica o dwa lata starsza od mojego Patika i wcale nie bylo az tak ciezko. Mi sie tam podobalo, ale o drugim dziecku na razie jeszcze nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana My w piatek wybieramy sie do moich rodzicow, pociagiem, mamy do przejechania 380km. Ciekawe jak Patik zniesie ta podroz, ostatnio jak jechalismy to mu sie podobala, tylko ze to bylo 2 miesiace temu i on wtedy nie byl taki ruchliwy jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu też będe miała dzisiaj gości - tylko nie wiem jak długo ten gość u nas zabawi:/ A tak mi się nie chce wziąść za sprzątanie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez nie lubie sprzatac i w sumie to na wieksze sprzatanie mam czas tylko w weekendy. Od tego tygodnia zaczelam juz normalnie pracowac po 8 godzin i przez to mam jeszcze mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Mój synek nauczył się wczoraj robić \"da da\" :-) Robi to w bardzo śmieszny sposób, a przy tym ma ogrom zabawy i się bardzo cieszy :-D A poza tym nic ciekawego u mnie się nie dzieje. W zeszłym tygodniu w weekend byliśmy u mojej koleżanki. Byłam ciekawa jak Filipek zniesie podróż (z Bydgoszczy za Brodnicę). Było dobrze - prawie całą drogę spał. Jak dojechaliśmy na miejsce, to Filipek do wszystkich się uśmiechał :-) choć był tam po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cały czas gość jest:/ nie mam czasu nawet poczytać co tu się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka to gdzie dokladnie bylas, bo ja mieszkam w Brodnicy My jutro sie wybieramy do moivch rodzicow. Do torunia pojedziemy samochodem a stamtad jeszcze 320 km pociagiem (4,5 godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tynko - dokładnie to byłam w Kurzętniku :-) Mieszka tam moja koleżanka ze studiów. Co prawda studia skończyłam parę lat temu, ale nadal utrzymujemy kontakty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka własnie połozyłam mala i o dziwo udało mi sie bez smoka zawsze o 18 gadam z mezem i troche mu nastekam ale jakos leci juz a moze dopiero minął tydzien, mąz troche narzeka bo ma prace od 8 do 18 wiec jak wraca do domu to praktycznie jak ja bede nie bedzie miał czasu na nas mysli tez o innej pracy by mial albo na roano albo na zmiany ale jeszcze zobaczymy za chwilke ide zrobic sobie jajeczniczke na masełku bo mam chec Dominiko gratulacje z okazji 15 m-cy dla malucha my wczoraj z mezem mielismy 4 rocz. slubu :) choc osobno :(musielismy ja spedzic a mojej malej wyszły dwa kolejne zeby czyli teraz ma juz 5 ząbków cztery na dole i jeden u góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) asiulek wpadaj częsciej :) a gdzie Twój mężulek że osobno roczniće spedzaliście ?? domyslam się ze w pracy ale daleko ?? pozdrawiam wsje mamuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam sie bawełniana jest pierwsza a papierowa to ta druga pozdrawiam cos mało sie tu ostatnio dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestin mój mąz jest w Anglii i chetnie juz bym do niego pojechała ale musze poczekac do stycznia :( pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem teraz u moich rodzicow,ale jutro juz niestety musimy wracac.Nastepnym razem przyjedziemy dopiero na swieta bozego Narodzenia. Patryk szaleje razem z Hanka (swoja kuzynka).Na bobasach wrzucilam ich zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dominisiu żyjemy jeszcze tylko niestety czasu brak na wpisy. Wczoraj już cos napisałam i Mały wyłączył mi komputer (co często mu się zdarza). Teraz już jedną ręką trzymam żeby mi znowu nie wyłączył;) A gdzie się podziewają inne mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wim gdzie one są mój smyk też czesto mi kompa wyłacza i to nie przez przypadek,no tylko chce sprawdzić jaka bedzie mamusi reakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie nie bede pisała nic przez pare tygodni wiec prosze piszcie duzo oki,sprzedajemy kompa i chcemy kupić laptopa ale jeszczenie ma zgodności miedzy mną a mężem co do jakiego modelu. Pozdrawiam i do następnego napisania pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×