Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

www.krzysiaczek.bobasy.pl sprobuj teraz olka moze sie uda pozdrawiam ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bardzo milo spedzilam wieczor,bo w gronie moich 3 kumpeli,popili sobie z lekka i upili mi meza hi hi,kobiety maja wieksza glowe do picia,bylo super,takich wieczorkow wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no jak miło znow zostałam tu sama i znow pisze sama do siebie-super. Dzis bylismy u moich tesciow na kawce i torciku kawowym,oczywiscie dziadkowie byli bardzo uradowani ze spedza z wnuczkiem troszke czasu.Niestety wnusiu miał inne plany-postanowił,ze cała wizyte przespi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Krzysiowi życzenia serdeczne...ja nie pisze tu często dominisia, bo sama wiesz, co u nas- z sierpniówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie niestety byłam z mała w szpitalu bo miała zakażenie dróg moczowych. ale juz po 10 dniach wrócilismy, nieco zmeczone alejuz w domku. a co u Was?? mam jescze pytanko nasza mała ma ciemieniuche i jedna z pielęgniarek na tym oddziale powiedziała mi że bardzo wazne jest by ta ciemieniucha zeszła ale nie smiałam zapytac dlaczego, niewiecie przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja juz sie wypowiedziałam na twoim topiku:0 ale dlaczego to ważne-myślę, ze włąśnie dlatego, ze skóra nie moze oddychać, nieleczona ciemieniucha sie rozrasta koszmarnie i moze powstac coś w rodzaju odparzenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam i oczom nie wierze,ktoś sie odezwał :classic_cool: napisze wiecej wieczorkiem bo teraz idziemy z Krzysiaczkiem na spacerek pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch nadal przeziebiony, ale jest juz lepiej :-) jutro walentynki :-) jakas kolacyjke mezowi przygotuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie wiem czemu nie mogłam wejść tutaj przez 2 dni, wyświetlał mi się jakiś błąd. Kobietki mam pytanie do was. Jak woziłyście swojew dzieci w samochodzie jak były całkim małe, tak do pół roczku. Oczywiście w fotelikach, ale przodem czy tyłem do kierunku jazdy (na tylnym siedzeniu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas tyłem do kierunku jazdy na tylnym siedzeniu..ktoś mi ostatnio powiedział, ze przesadzam, ale to nie był ktoś, kto sie zna, swoich dzieci nie ma, wiec dalej tak wożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do tej pory woziłam tyłem do kierunku jazdy a dzisiaj pani doktor (pediatra) powiedziała mi że tyłem to tylko na przednim siedzeniu a z tyłu to od samego początku przodem do kierunku jazdy. Dlatego już sama nie wiem jak wozić Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelik samochodowy typu kolyska dla niemowlat zawsze trzeba montowac tylem do kierunku jazdy bez wzgledu czy to przednie siedzenie czy tylne :-) w tym nosidelku sa nawet miejsca na pasy bezpieczenstwa zeby podczepic kiedy fotel jest tylem do kierunku jazdy. mi tak policjant powiedzial i kobitka w sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam zadnych problemów z fotelikiem i z jazda tylem lub przodem,bo nie mamy samochodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brednie masz świeta racje jutro walentynki a ja nawet nie mam pomysłu co przygotowac mezowi,a ty co robisz na ta kolacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ja z ciemieniucha walcze od samego poczatku(czyli prawie 7 miesiecy).Krzysiaczek nie ma jej w prawdzie przez cały czas ale co mu ja wylecze i gloweczke ma przesliczna,to ta ciemieniucha powraca jak bumerang.Nie wiem skad to sie bierze i czemu powraca (za 2 tygodnie jest to samo).Mozna dostac takiego nerwa ze ho ho.Ale lecze mu ja cały czas i jak powraca to jets jej coraz mniej .Oj mam nadzieje ze kiedys zniknie z naszego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest: -bogna -nakło -witch3 -dotkaa dziewczyny odezwijcie sie,co u was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ Z okazji dnia św.Walentego,czyli dnia wszystkich zakochanych pragniemy złozyć wszystkim życzenia z głebi serca płynace-WIELE MIŁOŚCI ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ Dominika,Jacek i Krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien jak codzien, nie spodziewam sie prezentu od meza bo zapewne pod wplywem nadmiaru pracy zapomni.... chcialm jakas kolacje zrobic, ale pomyslu mi brak.... moze lazanie zrobie... wiem ze bardzo lubi ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×