Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska choinka

wągry i inne paskudztwa

Polecane posty

Gość Szatynka **
Słyszałam o płukaniu twarzy POKRZYWĄ. Ale nie wiem czy to pomaga. Prawdopodobnie usuwa wągry i oczyszcza twarz... :) Czy ktoś to już próbował ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka 2685
Ja na wągry używam maści Acne-derm i wszystkim polecam. Można ją bez problemu kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajka
Witam wszystkich, ; ) Mam cerę mieszaną, zawsze coś wyskakuje, niektorych zanieczyszczen wydawaloby sie ze nie mozna usunac. Mam 20 lat, kiedys miałam ciezki trądzik, czerwone plamy na twarzy - teraz za to cera jest nieprzewidywalna. Zaczęłam pić ziele bratka, owszem napewno pomaga. dodatkowo smaruje twarz mascia cynkowa - bardzo dobrze wysusza wypryski. kupiłam takze zel do twarzy Garniera - czysta skóra (żel przeciwko wągrom). Bardzo dobrze się sprawdza. Ponadto rzuciłam słodycze, nie pije zadnych używek, zaczełam oczyszczac organizm. wiadomo, że to co na twarzy to i w środku, jest pewnym odzwierciedleniem. Warto o tym pamiętać. Jak ktoś nie lubi pić bratka (bo ma specyfuiczny smak) to polecam mieszanke ziołowa na trądzik z firmy Dary natury. Jak byłam u kosmetyczki to okropnie bolało, nie polecam. zanieczyszczenia i tak wracaja. Trzeba to równiez zaatakowac od srodka, oczyscic krew, jelita (serio!) wtedy stan cery bardzo się poprawia. pozdrawiam kochane i życzę powodzenia !!! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaainom
hej dziewczyny moj przepis na wągry jest taki: ciepla wode polaczyc z maka, zrobic z tego ciasto i posmarowac nos. Trzeba poczekac aż masa ta dokladnie wyschnie i zrobi nam sie skorupa i wtedy da zdrapujemy. Ciasto wchodzi w pory i zasychajac przykleja sie do niego caly syf. Wazne jest to zeby ciasto na nosie dokladnie wyschnelo dlatego najlepiej nalozyc nie za gruba warstwe. Mysle ze przed tym zabiegiem najlepiej zrobic parowke zeby pory sie otworzyly. Po zabiegu uzylam kremu vichy normaderm. Efekt: gladki nosek i broda jak pupcia niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustkaaaaawa
mam wągry na nosie i może z 5 na brodzie. tonik cytronowy działa, ale podrażnia skóre, lepiej nie przesadzać. planuje kupić plastry z nivei lub płatki na wągry clerasil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj
może spróbuj toniku do oczyszczania twarzy, jak dla mnie skuteczny jest benzacne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arel
przeczytałem cały temat i powiem wam ze mam ten sam problem mam 22 lata a od 6 lat miałem wągry chodziłem do kosmetyczki stosowałem różne środki domowej roboty i kupowane ostatnio spojżałem na problem wogóle z innej strony a zaznacze że miałem wągry na nosie brodzie w okolicy ust policzkach na skroniach i na czole od miesiaca zaczołem inaczej sie odżywiac bez tłuszczowo omijajcie majonez masło i inne tłuste rzeczy do jedzenia dieta dużo daje dużo sportu i wszystko zaczeło samo schodzić poza tym używam peeling i żel oczyszczający to wszystko i jak narazie od 2 miesięcy przy zdrowym trybie życia ok 70 % mi zeszło z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engiee
SOLARIUM POMAGA;] POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engiee
I TAK JAK KOLEGA NA GÓRZE PISZE ZDROWA DIETA;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika14
Witam! Chciałam powiedzieć że : 1. Zabiegi u kosmetyczek na wągry są paskudnie drogie i krótko trwałe a w dodatku wągry coraz bardziej powiększają się. 2. Nie wiem kto wam takich głupot poopowiadał że niby solarium pomaga-bzdura bo nie pomaga tylko opala i wągry są troszeczkę mniej widoczne ale jak to zawsze przy słońcu. 3. Domowe maseczki są kijowe. 4. Bardzo mało osób wie o tym że DIETA TEŻ JEST BARDZO WAŻNA W KURACJI TEGO PASKUDZTWA. 5. Nikt nie wierzy w magię żelów oczyszczających i toników Under Twenty. 6. Brevoxyl dobry na wszystko. Ja osobiście kupiłam go w celu leczenia paskudnego trądziku niedojść że pomaga na trądzik to i na wągry, a skóra jest w matującym stanie. Jedyny - to fakt że zapach jest jakiś taki nie za elegancki ale nie jest też zły. No i wielkim + jest to że kosztuje 18 zł i jest w wystarczającym opakowaniu. 7. Marki typu AVON, Clear and Clean czy ORIFLAME są do czterech liter. Drogie, w małych opakowaniach i nieskuteczne. 8. Maseczki są dobre bo odklejają te świństwa i kosztują jakieś 2 zł/sztuka. No i od razu piszę że trzeba mocno urwać tą chusteczkę żeby wyszły te dranie. 9. Nie używajcie tych okładów z cytryny i innych cytrynowych trików bo tylko podrażniają skórę i zerowy efekt. 10. Nie wyciskajcie ich po pierwsze to trudne i dajecie im jeszcze więcej bakterii. 11. Nie dręczcie się podkładami pudrem i innymi kosmetycznymi wspaniałościami bo to tylko pogarsza stan. I chyba to na tyle. Napisałam to nie dlatego że wymyśliłam tylko wszystko na moim półtora rocznych doświadczeniach sama przeszłam i wiem że to uciążliwe jak cholera.:/ ŻYCZĘ WYGRANEJ Z TYMI CZARNYMI KROPAMI ! WARTO PRZECZYTAĆ TO OD DESKI DO DESKI.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika14
i po 12.Benzacne to w ogóle jest nieziemsko paskudne. Ja osobiście już prawie nie mam wągrów chyba zostały mi z dwa koło nosa ale prawie nie widoczne. A resztę sposobów typu pokrzywa i wiele innych wypróbuję na siostrze która też ma wągry ale dopiero niedawno jej się zrobiły więc pokrzywę zastosuję ;) opiszę potem co i jak z tą pokrzywą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiii89
kochane kobietki..najgorsze co moze byc na twarz z tradzikiem i wagrami to oczyszczanie twarzy!!nie róbcie tego bo zostaną wam blizny!!coperawda twarz na jakies dawa tygodnie jest ładniejsza ale pozniej znowu jest to samo...sama sprawdzalam...polecam peeling chemiczny ale kosztuje ok 300 zl i pzrez tydzien nie wolno pokazywac sie na słoncu..nie wolno tez sie myc i twarz trzeba smarowac wazelina.skora schodzi..gdy po 7 dniach cala zejdzie i sie czlowiek umyje to skora jest boska..bez wągrów,bez zaskórnikow...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera ok
miałam takie same problemy jak wy i to jeszcze 2 miesiace temu ale juz zniknęły :) raz byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu..potem co wieczór oczyszczałam twarz tonikiem bezalkoholowym, robiłam peeling obmywałam twarz woda i nakładałam maseczke błotna z minerałami z Morza Martwego potem znow tonik..i maseczka z biała herbata (Avon jesli ktos stosuje te kosmetyki) zmyc dobrze woda i nałozyc krem na noc i rano krem na dzien i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aev
poczytajcie sobie o pasożytach grzybach o złogach jelitowych pozbądźcie się śmietnika z siebie i nie jedzcie gówna przez skórę kipicie całym tym syfem polecam hydrokolonoterapię już po 1 zabiegu po paru dniach zobaczycie że nie macie pryszczy a jak będziecie przestrzegać zasady żywieniowe które poznacie czytając o tym co na początku mojego postu i będziecie zdyscyplinowani już na zawsze to wtedy możecie pójść na np mikrodermabrazje czy skożystać z LASERu FRAKSYJNego dla usunięcia blizn i pozamykania porów tylko nie wcześniej bo jak nie będzie ujścia dla syfu co kipi to to sie będzie zbierać jako wielkie ropne banie. to wszystko nie zajmujcie sie skótkami poczytajcie o przyczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! nie wiem czy to jest akurat na temat ale mam pytanie dotyczase uzywania mydła siarkowego. Syyszalam ze to bardzi wysusze skore ale za to zapobiega powstawaniu pryszczy . Czy to prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjjhjjghjg
Ja używałam tego mydła przez okres ok 2 miesięcy. Efektów raczej nie było (może za krótko używałam), wysuszało tylko trochę. Ale wiadomo, na każdego to inaczej działa. Aha, i naczytałam się, że strasznie śmierdzi - mnie zapach nie zraził. Polecam natomiast płatki owsiane i witaminę B (łykam codziennie przed snem 2 tabletki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcr
Witam dziewczyny trafiłem tu troche przez przypadek ale chciałbym podzielić sie swoim spostrzerzeniem od dłuższego czasu mam problemy skórne wągry wypryski na twarzy i plecach nie dawałem temu rady dużo czytałem i zauważyłem że gdy zacząłem walczyć z grzybicą candidą to wągry i wypryski znikały postanowiłem pujśc do lekarza ogólnego żeby przepisał mi silny lek przeciw grzybiczny w organizmie nie chciał mi przepisać ponieważ mówił że to nie możliwe żebym miał grzybice ale nalegałem i przepisał mi FLUCONAZOLE 50mg.Jedną tabletke brałem raz dziennie przez dwa tygodnie i co i trafiłem w sedno moich problemów.Skóra zaczeła sie oczyszczać już w drugim dniu stosowania leku oczywiscie dieta przeciw grzybiczna bez weglowodanów owoców cukrów efekt rewelacyjny miałem poważne problemy ze skórą na plecach wypryski wągry wszystko znikneło ale gdy przestałem stosować lek prubują wracać ale stosuje teraz Citrosept na allegro i zamierzam kupić glistnik lek silnie grzybo bójczy i mydło z nanosrebrem na allegro.Uważam że główną przyczyną wągrów i wyprysków jest grzybica candida w organizmie poczytajcie o tym paskudztwie wywołuje wypryski i można ją mieć w każdym organie wewnętrznym jest jeszcze bardzo dobra książka pana Andrzej Janus"Nie daj się zjesć grzybom Candida" allegro warto ją przeczytać.Życze powodzenia z tym paskudztwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że to coś da
Mam zamiar zrobić parówkę, powyciskać lekko wągry przez chusteczkę higienicza, peeling, maseczka z wody i mąki, przetarie twarzy cytryna i zamknięcie porów kostką lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt-k33
Ja też mam na nosie te bajery. Walczę z nimi na różne sposoby jak się pozbędę to napisze co mi w końcu pomogło. Pozdrowionka dla wszystkich z wągierkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawda precz ze spamem
Trzeba spojrzeć w końcu prawdzie w oczy. Nie ma skuteczniejszego sposobu na wągry (te głębokie) niż wyciskanie. Trzeba jednak to robić samemu i delikatnie odpowiednio stosując siłę.Nie idźcie do kosmetyczki, Wy lepiej znacie swój organizm i czujecie ból nisz ta sadystka. Należy przy tym pamiętać o wyczyszczeniu dokładnie rąk i paznokci przed zabiegiem. Po wyciskaniu umyć dokładnie twarz dobrym żelem (nie mydłem)ciepła i później zimną wodą.Należy ograniczyć ilość mycia twarzy w ciągu dnia do minimum i nie dotykać jej brudnymi rękami. Dobrze jest zasięgnąć opinii dermatologa aby przepisał środek ograniczający wydzielanie potu przez gruczoły.Nie spożywajcie ostrych posiłków. Nie wyciskajcie częściej niż 2 razy w tygodniu, skóra musi się zregenerować. Wietrzcie pomieszczenie przed snem, a najlepiej jak panuje w nim niższa temperatura całą noc. Poszewka na poduszkę powinna być bawełniana, dobry jest miękki bawełniany ręcznik. Poduszka powinna nie ograniczać dopływu powietrza do komórek z którymi się styka.Poza tym poczytajcie sobie zagraniczne fora, mniej bezsensownych postów i reklam niż na naszych i więcej prawdziwych i sprawdzonych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! właśnie przed chwilą zrobiłam sobie mały eksperyment na mojej twarzy :D zrobiłam to głownie ze względu na mój nosek, który usiany jest małymi czarnymi kropeczkami. Mało widocznymi, ale jednak widocznymi :)dlatego postanowiłam zrobić rumiankową, 12 minutową parówkę.Później szybko poleciałam nałożyć peeling z serii clean&clear przeznaczony właśnie do oczyszczania zaskórników. Na moim nosie nie ma teraz nic ! Na pewno kropy jeszcze powrócą, ale teraz jestem zadowolona ;D nie sądziłam, że to mi pomoże. Używałam już tylu specyfików a mało który pomagał... dodam jeszcze, że gdy zobaczyłam się w lustrze zaraz po parówce na nosie już nie widziałam kropeczek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zapomniałam napisać, że chwilę po tym można przemyć twarz wacikiem nasączonym mlekiem . pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami:)
no ja mam taki sam problem i także walczę z tym paskudztwem od kilku llat.i też za bardzo nic nie daje efektu.plasty te do przyklejania używałam ale to działa tylko na jakis czas i potem zaś to coś powraca na mój nos. więc powiem tak na mnie COŚ podziałały plastry,dobry pomysł miałam także zainwestować w błotna maseczke z minerałami z Morza Martwego i maseczke z biała herbata (Avon ) ale to też nie każdy stosuje takie kosmetyki. teraz w kolejce mam zamiar zrobić parówke i poszukać jakiejś DOBREJ ale nie uszkadzającej maseczki domowej roboty.dam znać czy w końcu coś zadziałało.ale to prawda że to dlatego że każda z nas dojrzewa i temu mamy takie syfki wszędzie....a i jeszcze 1 napisałam też do dermatologa więc teraz czekam na odpowiedź(osobiście nie ide bo do niedawna chodziłam do lekarza z innym problemem) pozodzenia i pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_O
moi drodzy te wsyztkie nive'y oriflam'y i avon'y sa do czterech liter. kupilam sobie z oriflame zel do twarzy. stosuje juz chyba 3 miesiac - I NIC! niby naturalne, firmowe i "zlikwiduja niedoskonalosci juz po 1 uzyciu" ale nie jestem co do tego przekonana. drozsze i firmowe nei znaczy zawsze lepsze. Ja ze swojej strony moge polecic do kupienia w aptece TORMENTIOL bądź MAŚĆ ICHTIOLOWA. w sumie jest ona na wszystkie rodzaje syfow. tormentiol uzywam na wargy znikaja po pewnym czasie a masc ichtiolowa na glebokie pryszcze; jesli posmarujemy na noc na nastepny dzien mamy gotowego pryszcza do wyduszenia ;). i dobra rada: ograniczcie slodycze! na wlasnej twarzy przekonalam sie jaki to ma wplyw. nie jadlam przez tydzien nic slodkiego (masakra!) i dzisiaj mam cere czysciutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka 003
dziewczyny! ja osobiscie mam te wagry na nosie i czole ,przeczytalem gdzies na forum, ze pomaga jedynie sperma . sprobowalem i ..UDAŁO sie juz po 3 dniach sperma mnie uleczyla. moze to glupie ale pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągromaniak
DZIEWCZYNY /jesteście piękne nawet z wągrami!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly_waw
karo-linka, rzucilas cien nadzieji. sproboje tak zrobic jutro. chociaz slyszlalam, ze takie domowe zabiegi nic nie daja, bo trzeba potem zamknac pory, a to potrafi juz tylko kosmetyczka. Moja znajoma ma problemy z tradzikiem i wagrami. Jakis czas temi (dawno to bylo) poszla do kosmetyczki, zeby cos zaradzila. A kosmetyczka tylko jej to wszystko wyciskala! Przez tydzien chodzila z czerwona twarza. A ten bolesny zabieg praktycznie nic nie dal. ;/ Miesiac temu ta sama znajoma odwazyla sie znow pojsc do kosmetyczki. I okazalo sie, ze teraz maja nowesze o wiele lepsze metody! Nikt juz nie wyciska syfow. Dostala jakies maseczki na otwarcie porow, potem taki specjalny "odkurzacz" wyssal wszystkie brudy z pozapychanych porow, a na koniec cos na zamkniecie porow. Cytuje wypowiedz znajomej : "teraz mam twarz jak pupa niemowlaka! i w dodatku twarz opalona, bo zrogowacialy naskorek zaslanial opalenizne!!" Zabieg kosztowal ja 190 zl, ale z bajerami i w dosc dobrym salonie. Znajoma powiedziala, ze cala kase na zele, peelingi maseczki, toniki, kremy, bedzie odkladala i zamiast tego regularnie szla do kosmetyczki. Tez mam wagry, glownie na nosie. Jak mialam jakos tak 13/14 lat zaczelo mi to mocno przeszkadzac. Ale jakos sobie z tym radze, wyciskam niestety, oczyszczam jakimis zelami i wale na to duzo dobrego podkladu. I wyglada to przyzwoicie. Ale jak tylko zbiore kase albo wyzydze od rodzicow to biegiem do kosmetyczki!! Wam radze to samo. Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tukus
Mi mąka nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klu
Najlepszym lekarstwem na wągry jest nalewka z kitu pszczelego.Przeciołem sobie scięgna prawej dłoni efekt reka w gipsie i antybiotyki.Wziołem jedną tabletkę antybiotyku i ból brzucha,więc zamiast antybiotyku zacząłem pić kit pszczeli zalany spirytusem i pózniej rozcieńczony z wodą.Nalewka z kitu działa silnie przeciwbakteryjnie-gronkowiec,przeciwgrzybiczo-candida,przeciwwirusiowo-grypa.Po kilku dniach picia nalewki zauważyłem że moja skóra na twarzy zaczeła się szybko oczyszczać z wągrów poprostu zaczęły ginąć w oczach.Już wczesniej podejrzewałem że candida ma związek z moimi wągrami gdyż brałem antydiotyk przeciwgrzybiczy i własnie wągry znikały ale nie tak jak po tej nalewce.Codzien rano na czczo piję mały kieliszek tej nalewki 30min przed jedzeniem i wieczorem może zrobić się po niej niedobrze to można dawke zmniejszyć.Kupujemy kit pszczeli może byc na allegro lub od znajomego pszczelarza zalewany go spirytusem lub wódką troche musi postać i pijemy jest to SUPER lekarstwo na wiele dolegliwosci mogą ustąpić inne choroby które nam dokuczały znajomy wyleczył problemy z sercem kitem.PROPOLIS,KIT PSZCZELI,NALEWKA Z KITU PSZCZELEGO,NALEWKA PROPOLISOWA tego żaden lekarz wam nie powie powie że trzeba brac tabletki i antybiotyki ja nie biore i nie mam zamiaru.Radze wszystkim z problemami sprubować a inne sposoby jakies plastry i masci działają z zewnątrz organizmu a to trzeba zniszczyć od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×