Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

dzięki :) dostałam od gina receptę na Luteinę i vit.E - mam się oszczędzać , dużo wypoczywać i myśleć pozytywnie - będę :) ciąża jest za młoda,żeby zobaczyć coś na USG - dopiero 3 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastyle
Witajcie.Za dwa mce zaczne sie starac zajsc w ciąże ,mam okres reguralnie od 3 lat ale boje sie ze moge nie miec owolucji jak to mozna przewidziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastyle
Witajcie.Za dwa mce zaczne sie starac zajsc w ciąże ,mam okres reguralnie od 3 lat ale boje sie ze moge nie miec owolucji jak to mozna przewidziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Kijanko, bardzo sie ciesze z toba :D Aniastyle. Fajnie, ze jestes. Jesli chcesz wiedziec, czy masz owolucje, pomierz sobie przez jeden cykl temperature- wtedy bedziesz miec pewnosc. Napisz cos o sobie- ile masz lat? Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ ! Kijanka - ale numery - moje wielllllllkie gratulacje !!! Mówisz że aż 1,5 tab. Bromergonu zażywasz? To dużo - też tyle przez pewien czas zażywałam ale teraz po ost. badaniu prl 48 ng/ml (zażywałam wtedy 1/4 tab ) lekarz kazał wrócić do 1 tab. Ja oczywiście wszystko po swojemu i postanowiłam że zwiększę owszem ale dopiero po @ ( mam nadzieję że jednak nie przyjdzie :) ) Powiem Ci że sama nie wiem co zrobię - jak w środowisku lekarskim mogą krążyć tak 2 sprzeczne opinie : jedni mówią żeby odstawić Bromka drudzy że nie należy - kogo tu słuchać ??????? Ja raczej odstawię jeśli się uda zafasolkować - tak mówi moja aktualna ginekolog ( do endo nie chodzę ) i takie mam też wewnętrzne przekonanie ale żeby ten \"szok\" po odstawieniu leku nie był duży dlatego narazie nie wchodzę na całą tab.- licze że się uda .............. ;) Miałam w ten cykl monitorowany - USG dwa razy w tygodniu i wszystko wyszło O.K. - owulacja prawidłowa - czekam do piątku jakie będą efekty ........ NIe wiem czy częste oddawanie moczu może być pierwszym objawem ? miała tak któraś z naszych Szczęściar z drugiej tabelki? Gdyby to był przeziębiony pęcherz to może by mnie coś bolało ? a tu nic - jedynie częste wizyty w toalecie........... Trzymam kciuki za Was i za siebie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze na razie będę brała te 1.5 tabletki - zgodnie z decyzją ginekologa , zresztą prolaktyna bardzo mi podskoczyła w ciąży teraz jest 76,87 ng/ml a jakbym nie brała Bromergonu to byłoby pewnie jeszcze wyżej. Ogólnie czuję się dosyć dobrze ale leżę dużo w łożku . Najgorsze ,ze tak szybko się męczę - wystarczy umycie naczyń ,zebym była wykończona. czasem nachodzą mnie jakieś głupie myśli ,że coś pójdzie nie tak ale przecież nie moję się tak przejmowć. Ogólnie staram się dużo wypoczywać i myślec pozytywnie. Ewka życzę dwóch uroczych kreseczek na teście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka - ja jeszcze przed terminem @ chodziłam częsciej na siusiu, zwłaszcza nocki zarywałam. Teraz jest różnie, zalezy ile wypiję w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepiszcie mnie do drugiej tabelki bo sama nie umiem - termin porodu - luty 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka gratuluję!!! Ew-ka - ja też przed potwierdzeniem ciąży zaczęłam chodzić częściej siusiu i strasznie bolały mnie piersi, trzymam kcuki, daj znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem 🖐️ Dziś powinna się @ pojawić ale jeszcze czekam ........ Siusiam dalej ( oby nie zapalenie pęcherza :0 ) i mam bardzo bolące i wrażliwe ....no wiecie co ;) Jak dostanę @ to chyba oszaleję - ja chyba zaczynam świrować bo z zazdrością patrze na moją kotkę która przedwczoraj urodziła 5 ślicznych kociąt :P :) Szczęściara ....... :) jak do poniedziałku nie dostanę do zrobię teścik ......... zobaczymy ...... Ewiczek - to będzie drugi chłopczyk - tak? wszystko dobrze u Ciebie ? masz jakieś dolegliwości ciążowe ? czy powiedziałaś już Matiemu że będzie miał rodzeństwo ? Pozdrawiam Was Wszystkie i................ walczymy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka ->>> i co nadal nie masz okresu??? Mam nadzieję, że z wiadomego powodu!!! :D Życzę Ci tego z całego serca i Wam wszystkim. Tak to będzie drugi chłopczyk (na razie Łukaszek...). Mati cieszy się bardzo, co i rusz pyta kiedy się w końcu braciszek urodzi. Zresztą powiedziałam mu od razu, a teraz to się nie da ukryć, bo brzuch mam spory, a w obwodzie mam 108 cm!!!!! No cóż, takie są uroki ciąży :) Dolegliwości ciążowych nie miałam żadnych oprócz częstego siusiania i bolesnych piersi. Żadnych mdłości, omdleń itp. Teraz tylko dopadają mnie powoli skurcze łydek, a to dlatego, że zaczęłam 3 trymestr (7 m-c) i ciężar już nie ten!!! :o Poza tym synek będzie bardzo podobny do braciszka :) , bo byłam na USG trówymiarowym i widać było wyraźnie buźkę... Pozdrawiam i trzymam kcuki za Wasze starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ewiczek ciesze się ze wszystko dobrze u Ciebie i Twojego Brzuszka! Koniecznie melduj co u Ciebie bo jesteś dobrą duszyczką tego forum - jako pierwsza chyba zrealizowałaś marzenie wielu z nas. Dziewczyny boję sie bardzo bojuż kilka falstartów miałam ale chyba jutro nie wytrzymam i pojadę kupić test :0 No zobaczę jeszcze ale napięcie rośnie ( a tyle razy sobie już obiecywałam że nie będę sie nakręcać :P ) A co u Was - pieszcie coś kochane - nie upadajmy na duchu !!! Pozdrawiam 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka ->>> wiem, jak przykro może być jak robi się sobie złudną nadzieję, ale u Ciebie to już chyba za długo nie masz okresu, co? Na Twoim miejscu bym nie wytrzymała i testowała, daj koniecznie znać!!!!! Trzymam kciuki!!! ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę mi zeszło ale ................ Słuchajcie - chyba się udało :D :D :D nareszcie piszę to co zawsze tu chciałam napisać :) wczoraj zrobiłam test i po wielu miesiącach zobaczyłam 🌻 🌻 🌻🌻🌻 DWIE KRECHY 🌻🌻🌻🌻🌻 postaram się umówić na wizyte w poniedziałek - trzeba potwierdzić tę wiadomość żebym się mogła przenieść do upragnionej drugiej tabelki kurczę nie mogę w to uwierzyć - niby nic się nie zmieniło a zmieniło się WSZYSTKO !!! Trzymam dalej kciuki za Was i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka dbaj teraz bardzo o siebie -gratuluję! ja jednajk nie wpisuję się do tabelki - niestety poroniłam :( następnym razem musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka,wiem co czujesz,przeszłam to kilka miesięcy temu.Całym sercem jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety, to sie porobilo. Ew-ka--------> serdecznie gratuluje :) Kijanko-------> do licha, wspolczuje ci. Potrafie sobie wyobrazic, jak sie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grtuluje dwuch kreseczkek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ ja odwieszam starnka lipcu :) juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka ->>> serdeczne gratulacje...powinnam powiedzieć:\"a nie mówiłam\" :D ❤️🌻❤️🌻 nie wiem czy warto iść do lek. teraz, idź około 6 tyg. po okresie, wtedy lekarz już stwierdzi ciążę. Nie wiem dokładnie ile Ty jesteś już po.. W każdym razie powodzenia!!!!Dawaj znać co i jak!!! Kijanka ->>> strasznie mi przykro... nie potrafię sobie qwyobrazić co czujesz! :( 😭 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka :( strasznie mi przykro nawet sobie nie wyobrażam co czujesz ... kurczę !!! ale przecież w końcu musi się udać ...... ja też się boję bo odstawiłam już Bromergon i zaczęłam zażywać Duphaston - część lekarzy uważa że nie należy odstawiać Bromka bo grozi to poronieniem właśnie :( hm......... jakoś czuje ze dobrze robię - nie chcę dzidzi faszerować tym syfem ..... ale z tego co pisałaś Kijanka to Ty nie odstawiłaś Bromergonu ? to ja już nie wiem jak to jest ???? to wszystko jest za bardzo złożone żeby coś jednoznacznie powiedzieć ......... dziękuje Wam za miłe słowa - jesteście kochane ❤️ Ewiczek- już jestem umówiona na poniedziałek ( zacznie się dokładnie 6 tydzień ) - może coś będzie widać a jak nie to pójdę w następny :) Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejną z Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ew-ka w takim razie jak to 6 t.c. to możesz śmiało iść, powinien lekarz wykryć wczesną ciążę, zleci Ci badania krwi, wyliczy termin itp. Napisz w pn. co i jak!!! Pozdrawiam wszystkie starające się i życzę 2 pięknych kreseczek ❤️ = ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Byłam w poniedziałek u ginekologa ... Fasolka bardzo wczesna ale pęcherzyk ciążowy było już widac . Dostałam kasiążeczkę przebiegu ciąży i mam się zgłosić 10 lipca . Łykam Duphaston , Bromergon odstawiłam . Czuję się bardzo dobrze. To co ? chyba się już mogę przenieść do drugiej tabelki :) PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE 5.emilcia26....Emilia......26....Elbląg.....2....STARANIA ZAWIESZONE 6.Agapa.......Emilia......22.....Płock...........STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........6.........30.06.06 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........11...........21.05.06 6.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 7.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 8.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........8..........20.05.06 9. reniol..........Renia........22.....Katowice......5..........09.05.06 10.gosiaczek76..gośka...30......Morąg............11.....17.06.2006 r. 11.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......5........18.06.2006 12.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 13.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 14.Misia23.........Dominika...23....Poznań.........1.........15.02.2006 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... 3.10.2006 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 5.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 6.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1.......... listopad 2006 7.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5.......10-12.12.2006 8. yogazone....Asia........27...Warszawa.......6...........ok 29.01.2007 (wg moich wyliczen) 9. Ew-ka .........Ewka.......29......Krynica........7........22.02.2007 Przesyłam Wszystkim fluidy ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE 5.emilcia26....Emilia......26....Elbląg.....2....STARANIA ZAWIESZONE 6.Agapa.......Emilia......22.....Płock...........STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........6.........30.06.06 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 6.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 7.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........8..........20.05.06 8. reniol..........Renia........22.....Katowice......5..........09.05.06 9.gosiaczek76..gośka...30......Morąg............11.....17.06.2006 r. 10.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......5........18.06.2006 11.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 12.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 13.Misia23.........Dominika...23....Poznań.........1.........15.02.2006 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... 3.10.2006 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 5.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 6.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1.......... listopad 2006 7.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5.......10-12.12.2006 8. yogazone....Asia........27...Warszawa.......6...........ok 29.01.2007 (wg moich wyliczen) 9. Ew-ka .........Ewka.......29......Krynica........7........22.02.2007 10. Zabajona....Sylwia....29.......Olsztyn........11........30-31.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE 5.emilcia26....Emilia......26....Elbląg.....2....STARANIA ZAWIESZONE 6.Agapa.......Emilia......22.....Płock...........STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........6.........30.06.06 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 6.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 7. reniol..........Renia........22.....Katowice......5..........09.05.06 8.gosiaczek76..gośka...30......Morąg............11.....17.06.2006 r. 9.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......5........18.06.2006 10.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 11.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 12.Misia23.........Dominika...23....Poznań.........1.........15.02.2006 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... 3.10.2006 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 5.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 6.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1.......... listopad 2006 7.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5.......10-12.12.2006 8. yogazone....Asia........27...Warszawa.......6...........ok 29.01.2007 (wg moich wyliczen) 9. Ew-ka .........Ewka.......29......Krynica........7........22.02.2007 10. Zabajona....Sylwia....29.......Olsztyn........11........30-31.01.2007 11. Jula75...Agnieszka.........31....Elbląg..........8.........29.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czy sa tu jeszcze jakies niedobitki? Czy ktos sie jeszcze stara? Jestem od wczoraj sfrustrowana. Wyobrazcie sobie, ze tak sie obrazilam na to, ze nie zachodze, ze wyszlam z zalozenia, ze i tak sie nie uda i nie warto sie starac. Mielismy tylko 2 proby i nawet nie z mojej inicjatywy. Mama wysyla mnie do innego lekarza na konsultacje. A tu wczoraj przyjezdza kuzyka mojego meza z dzieckiem i wielkim brzuchem! Od razu sie zdenerwowalam, ze takie baby to od razu zachodza w ciaze. Ma juz jedno dziecko, teraz drugie w drodze. Kobieta lat 35 (wydawalo by sie, ze coraz trudniej zajsc w takim wieku), gruba jak szafa (przepraszam, nie chcialam nikogo obrazac). I taka kobieta bedzie miec za 6 tygodni drugie dziecko, a ja- mloda, zdrowa, atrakcyjna, w najlepszym wieku- NIC! I jak to nie byc zlym na los? U was pewnie jest inaczej, ale ja w ogole nie rozmawiam z mezem na temat staran- raz dogadalismy sie, ze chcemy (w styczniu) i od tej pory, jak by sie nic nie stalo. Ani slowkiem nie poruszamy tego tematu. Ja go nie chce stresowac (bo sobie jeszcze chlop wezmie do serca, ze z nim cos nie tak) i on tez nie analizuje ze mna dni plodnych. NIe wiem wiec co mam o tym sadzic, ze moj malzonek w tym cyklu odczekal do dnia 12, zeby sie \"postarac\". Zastanawiam sie, czy on sie czasem w internecie nie informowal, ze lepsze wyniki ma sie z dluga abstynencja. Kurcze. Taki niewiny sie wydaje, niezainteresowany, wyluzowany, a tu taki numer... Myslicie, ze mezczyzni czuja, jak kobieta ma okres najwiekszej plodnosci? Tak wiec poki co jestem sfrustrowana. A jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiem ze dobrze się mówi ale nie możesz być na kogoś zła że nie jesteś w ciąży a ktoś jest :( Wiem że w człowieku rodzą sie takie uczucia i ciężko jej niekiedy zwalczyć ale........... Sama jestem w takiej sytuacji tzn w rodzinie mojego męża jest dziewczyna która stara się jakieś 4 lata - miała już chyba z 6 operacji ( coś jej tam ciągle rośnie na macicy) a do tego ostatnio doszły problemy z prolaktyną :( NIe mam jeszcze 25 lat....... Ona w stosunku do mnie jest bardzo życzliwa ale wyczuwam pewne napięcie kiedy jesteśmy razem z moją córcią . Ostatnio nawet zwierzyłam sie jej z moich problemów z zajściem i ona też sie otworzyła - opowiadała gdzie się leczy itp. I wiesz jak sie dziwnie teraz czuje :0 Boje sie jej powiedzieć że mi się udało - czuje sie jakby winna że ja zaszłam a ona jeszcze nie ..... Przecież to absurdalne - prawda ?! Pozdrawiam Wszystich i życzę cierpilowści 🌻 W końcu musi sie udać !!! Wszystkie będziemy niosić pod ❤️ małe fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nie byc zla na konkretne osoby, ze im sie udalo, a mi nie. Ja o wiele bardziej jestem wkurzona na los. Bo co maja inni, czego ja nie mam? Dlaczego brzydkie, grube, stare baby zachodza bez problemu w ciaze, a ja nie? Do licha! Przeciez nawet przestalam tak wariowac na tym punkcie, mam inne zajecia, nie nakrecam sie. Co jest grane? NIedawno urodzila moja 35-letnia kuzynka swoje pierwsze dziecko. Udalo im sie za pierwszym razem!!! zaczynam miec kompleksy. Ew-ka, ciesz sie swoja ciaza i macierzynstwem. Nikt ci tego nie odbierze :) NIe miej wyrzutow sumienia, ze ty masz szczescie, a ktos inny nie. To nie ty o tym decydujesz. Ale doskonale potrafie sobie wyobrazic co twoja kuzynka czuje. W mojej rodzinie juz tata ciagle sie pyta, kiedy bedzie dziadkiem, tesc robi aluzje, znajomi wypytuja.... Czy ja im wszystkim mam powiedziec, ze mam jakis feler i wygladam na bezplodna? Zwariowac idzie przez ludzi. Nie dosc, ze sama juz mam dosc, to jeszcze te pytania. A moj tata to mi juz robi wyrzuty, \"na co my jeszcze czekamy\"... Mamie zatkalam usta, bo jej powiedzialam, jak sprawy stoja- przynajmniej ona juz nie meczy. Czy ja naprawde mam tym ludziom powiedziec, jaka jest prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - też miałam tak samo. Najgorsi pod tym względem byli teściowie. Moi rodzice wiedzieli o problemie, więc nie odzywali się w ogóle. W końcu postanowiliśmy z meżem powiedzieć oficjalnie o problemie. Zresztą podejrzewali coś, bo niestety za bardzo interesują się naszymi sprawami (zwłaszcza teściowa). Bo ciągle jeździliśmy do lekarza, ja byłam w szpitalu, ona się wypytywała, mimo, ze widziała, że ja nie chcę gadać, że to trudne. Tym bardziej, że ona jest troszkę starej daty i nie umie tak otwarcie gadać o \"jajnikach, jajowodach i macicy\". No ale w końcu powiedzielismy. Reakcja była dla mnie szokiem. Pełna zrozumienia i taktu. W tym samym miesiącu zresztą udało się nam i zaszłam w ciążę. Dziwne, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś 🌻 nie wpadaj w kompleksy tylko jak najszybciej postaraj się porobić badania - USG czy wszsytko w porządku tam w środku , jajniki i cała reszta , hormonki : prolaktyna, estradiol, FSH, testosteron, progesteron ( ja te robiłam ) . Napewno będziesz coś więcej wiedziała po ich wykonaniu. Jeżeli wszystko jest w porządku to spokojnie odetchniesz i będziecie sie starać dalej - może na wakacje gdzieś wyjedziecie - ponoć takie spontan wypady pomagają w zajściu ...... A jak nie to zaczniesz jakiś leczenie i napewno sie uda ! MOja ginka do której chodzę przez ponad dwa lata starała się o dzidzię - jak to mówią szewc bez butów chodzi ;) U niej wyszły policystyczne jajniki i dopiero po laparoskopii zaszła w ciąże a teraz jest już szczęśliwą mamą :) Życzę powodzenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×