Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

gosiaczek - sorki, ze dzisiaj dopiero, ale ja pracuję do 15-tej a popopłudniu wczoraj już nie zaglądałam, bo czasu nie było. Ale już ci odpisuję. Powinnaś zrobić prolaktynę - to na początek i poproś ginekologa może niech da ci skierowanie chociaż na pierwsze badanie i receptę na ten lek obciążający. Wyśpij się, ważne, żebyś była wypoczeta i idź rano, pobierz krew raz. Potem łyknij ten lek i po godzinie idź na pobranie drugi raz. Nie pamiętam, coś pisałaś,że też do Olsztyna masz skierowanie. Powiem ci, że lekarz do którego ja zostałam skierowana jest też specjalistą od hormonków, więc ten wynik dobrze by było gdybyś miała ze sobą. Aha - prolaktynę można badać cały cykl, to znaczy obojętnie w jakim dniu, bo jej wartośc powinna się utrzymywać w normie, nie ma wyznaczników, czy przed, czy po owulacji, czego nie można powiedzieć o progesteronie (który robi się TYLKO w II fazie, jesli ma on coś powiedzieć), albo LH , które najlepiej robić zaraz na początku cyklu albo tuż przed owulacją, a najlepiej dwa razy w I fazie. Mówisz, jestem obcykana - kochana, już zacznę 9 miesiąc walki o dziecko i powiem ci, że u lekarza wylądowałam po 3 nieudanym cyklu. Wydłuzyli mi cykl, a ciązy nie ma, wiec skierowali mnie do Olsztyna. Dalej próbuję, dużo czytam w necie, rozmawiam na forum z babeczkami które jeszcze dłużej niż ja walczą i wiedzą jeszcze więcej niż ja. Stąd ta wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też jak zobaczyłam te terminy to aż zgłupiałam... Fakt, że kompletnie się na tym nie znam, to też nie miałam co napisać... luiza - dzięki, pomaga pomarańcza. Ale generalnie już jest lepiej. Mdłości biorą mnie już rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona dzięki za ospowiedź . Ja nie pojadę na razie do Olsztyna bo za długo tam sie czeka na nastepną wizytę . mam tu na miejscu dobrego ginekologa który mnie prowadzi dość dobrze jak mi się wydaje ale o te badania hormonów go jutro poproszę bo będę u niego. teraz będzie mi stymulował jajniki i zobaczymy co będzie dalej w każdym razie do niego chodzę na monitoring i nie wziął odemnie ani razu jeszcze za USG co jestem w szoku a robił mi 4 razy w tym m-cu Jak będę wiedziała co dalej to dam Ci znać na razie wielkikmi krokami zbliża się do mnie @ a 3 dnia zacznę przyjmować te leki na stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona napisz jak wrócisz z Olsztyna co lekarz powiedział, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne gosiaczek. Ja w sumie mogłabym tez tu na miejscu powalczyć, ale musiałabym usilnie ugadywac się prywatnie z ginką. Zresztą ona jest zdania, że w tej kwestii to woli oddac mnie specjaliście, samam natomiast może pomóc porobić jakies tam minitoringi i doraźnie udzielac pomocy, jakbym potrzebowała. Więc z drugiej strony nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapraszam Was na stronę dla strających się 30-tek, sporo tam piszemy o badaniach hormonalnych i mamy do polecenia ciekawe linki do stron związnych z płodnością. Trzymajcie się, serdecznie Was pozdrawiam. Jak to u nas mówimy, bociany już lecą:) Cały czas łaczymy się z Wami i mamy nadzieję, że Wy też o nas pamiętacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dawno nie zaglądałam ale widze że Wy też sie obijacie ?! Prosze Was przypomnijcie mi jaka jest szyjka w ciąży bo czekam na @ - miała być 22.03 (ostatnio bardzo regularnie) i nie ma jeszcze - aż się boję myśleć że mogło się udać tym razem w ogóle nie mierzyłam tem. nie liczyłam kiedy dni płodne , staranka też takie marniutkie były :( Nie mam testu w domu bo sobie obiecałam że już nie będe kasiurki wywalała co miesiąc .......a zaczynam się denerwowac i mieć nadzieję ....... Pozdrawiam Was wiosennie !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę - nikt tu już nie zagląda :( ? Gdzie sie podziewacie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Ew-ka ja gdzieś czytałam że szyjka na początku ciązy jest nisko a przed @ jest wysoko to zaobserwowała dziewczyna właśnie w pierwszych dniach ciąży kiedy nie dostała @ . A jak jest to chyba sprawa indywidualna. Życzę Ci aby @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A ja może napiszę ze byłam wczoraj na kolejnym chyba 5 w tym cyklu USG i ginekolog zaskoczył mnie bardzo dobrą wiadomością iż miałam owu. na co w ogóle się nie zapowiadało. Także jestem bardzo miło zaskoczona tylko niepokoi mnie fakt, że odbyła się ona mniej więcej 20-23 marca a ja mam 28 dostać @ czyli faza lutealna najprawdopodobniej jest u mnie zbyt krótka nie trwa nawet 10 dni. Ale ginekolog kazał czekać do @ pożyjemy, zobaczymy. Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosiaczek 🌻 jakoś mi się wydawało że jest taka prawidłowość że szyjka jest twarda albo miękka ......... moja jest dobrze wyczuwalna i bardzo twarda - myślałam że na tej podstawie mogłabym coś tam przypuszczać ......... @ dalej nie ma - chyba nie wytrzymam i jak do jutra sie nie zjawi to pojadę po test...... trzymam za Was kciuki i za siebie też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew - ka zrób test!! Oby pozytywny!!! Dołączyłabyś do listopadówek! Nie powiem CI jaka powinna być szyjka bo zawsze miałam proble z jej badaniem. BYŁAM NA USG!!! Dzidziuś ma wszystko na swoim miejscu i serduszko bije Termin z USG gdzieś na 6 listopad (z miesiączki 2 listopad), dr powiedział że pewnie miałam spóźnioną owulacje (wg mnie o tydzień ale usg pokazuje że o 4 dni). PZDR! PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1..........06.01.06 co u ciebie? 3. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 4. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4. ulijanka.......Ula.......23......Kraków............3..........??? 5.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 6.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 7. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 8.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 9.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 10.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 11.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 12. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 13.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 14.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 15.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 16.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 17.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 18. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 19.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 6.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Mam 30 lat i chcę mieć dzidziusia. Przestały mnie juz fascynować wieczorne wypady i awanse w pracy. Od roku jestem męzatką a od miesiąca staramy się o nasze wspólne maleństwo. Teraz czuję ze jestem gotowa zyć dla mojego maleństwa i wierze że nam się uda, choć nie będzie to takie proste :). Czasami czuję się winna, ze odradzałam mężowi dziecko z powodów dziś dla mnie już błachych jak praca, wyjazdy, szkolenia. Dziś jedno jest dla mnie najważniejsze rodzina. I mam nadzieję ze razem z Wami doczekam szczęścliwego zakończenia i małej istotki w naszym domu. Zyczę wszystkim powodzenia w zimowych staraniach o dzidzię. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Cześć dziewczyny Dzisiaj jest mój spodziewany dzień przyjścia @. Na razie nie ma jej na horyzoncie, ale mam typowe objawy, do tego dochodzi ból w prawym jajniku, co wcześniej nie miałam. Kupiłam test owulacyjny i będę testować w przyszłym cyklu, bo ten wpisałam na straty. Napiszcie, czy któraś stosowała te testy i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula - mi się zdarzyło stosować, ale niestety skończyły mi sie i nie pokazały nic. Więc to był mój pierwszy i ostatni raz z testami. Aha - w tabelce powyżej Iskierka Nadzieii nie jest jako \"zawieszone starania\", bo ona jest w ciąży i czuje się dobrze. Leniuszkuje w domku, zrezygnowała z pracy. Tak więc albo ją przenieście, albo - skoro się nie pokazuje - zaktualizować tabelkę. gosiaczek - jesli masz za krótką fazę lutealną i jak widać bardzo długą folikularną, to lekarz najprawdopodobniej będzie cię stymulował lekami na szybszą owulację, a potem duphastonem na wydłużenie II fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
No i przyszła @. A nadzieja była, że się udało, bo cykl dawno nie miałam tak długi jak tym razem 29 dni. A chciałam testować jutro, ale dobrze że tak się stało, bo miałabym jeszcze gorszy humor niż dzisiaj. Wczoraj była u mnie mała imprezka i stroniłam od alkoholu, bo myślałam że jestem w ciąży. A dzisiaj jak przyszła @ chciałam się upić i zapomnieć. Niestety...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie Jula 🌻 ja też do dzisiaj miałam nadzieję, takiego długiego cyklu nie miałam od półtora roku .......... ale niestety dziś rano złudzenia prysły jak banieczka mydlana :( STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4. ulijanka.......Ula.......23......Kraków............3..........??? 5.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 6.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 7. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 8.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........5...........21.04.06 ? 9.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 10.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 11.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 12. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 13.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 14.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 15.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 16.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 17.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 18. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 19.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 Nie liczę, nie mierzę- chcę jak najmniej o tym myśleć na dni płodne kupię tylko dobre winko i próbujemy dalej .... :) Pozdrawiam Was i trzymam za nas kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
KASIAewa wpisuj się szybciutko do tabelki to nam będzie raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1..........06.01.06 co u ciebie? 3. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 4. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 5. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 6. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 7.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 8.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 9.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 10.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 11. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 12.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 13.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 14.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 15.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 16.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 17. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 18.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 6.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad widze ze przybywa mam:) to super...serdecznie gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom a za reszte trzymam kciuki🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelki
PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 6. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 7.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 8.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 9.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 10.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 11. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 12.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 13.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 14.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 15.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 16.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 17. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 18.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 6.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1..........wrzesień chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej dziewczyny czy spotkałyście się z takim zjawiskiem jak plamienie/okres w ciąży? Bo u mnie dzisiaj termin @ a jej nie ma natomiast są jakieś brunatne "farfocle" i zastanawiam się co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gosiaczek - ja mam plamienia tez przed okresem. Mówiłam o tym lekarzom, ale jakoś nic specjalnego z tego nie robili (ani moja ginka, an i ten od niepłodności). To co masz, to jest śluz wymieszany z krwią (a jest brunatna, bo jest to stara krew). Ponieważ miałaś owulację później, to możesz mieć okres później. Jesli masz dzisiaj plemienie, to za 3-4 dni możesz miec okres. Albo i nie :) czego zyczę. A tak od siebie ci powiem, że ja po okresie idę do szpitala, bo mam mieć robione hsg. To kolejny krok w szukaniu przyczyny mojej niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zabajona, jak już wrócisz z HSG, to napisz jak było. Ja idę na HSG około 10 kwietnia. Kiedyś miałam robioną histeroskopię. Opisy hsg w internecie mnie przerażają, jeszcze bardziej niektóre wypowiedzi na ze stron poświęconych niepłodności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa - mnie też przeraziły opisy zabiegu, ale pytałam koleżanek na innym forum i wszystkie twierdzą, że da się przeżyć, może jest dyskomfort i nieprzyjemne skórcze podczas wpuszczania kontrastu, ale to trwa około 10 minut łącznie ze zdjęciami. No i powinni dac zniczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty też musisz się stawić dzień wcześniej w szpitalu? Moja gina kazała mi przyjechać rano na czczo, potem cały dzień jakieś badania ( podobno cały dzień nie dostanę nic do jedzenia), a badanie nastepnego dnia rano. Jak będzie wszystko o.k., to do domu. Nie powiedziała mi, co będzie, jeśli badanie nie wyjdzie dobrze. Mam nadzieję, że to przetrwam, nie znoszę inwazyjnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa - ja narazie nic nie wiem póki co, jakd dostanę @ to zadzwonię do połoznej umówic się. Wiem o tym, że musze być na czczo i w zasadzie już pomału zaczynam ograniczać porcje żywieniowe, bo chcę mieć puste jelita (w miarę). Wolałabym uniknąć lewatywy. Boję się, ale wiem, ze musze przejść to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie słyszałam o lewatywie, tylko o środkach przeczyszczających. Mam nadzieję, że na tym się skończy. Ja jżz mam skierowanie do szpitala i też czekam na termin @, a potem dzwonię do mojej giny i ustalam dokładną date stawienia sęe w szpitalu. Będzie dobrze, na pewno to przetrwamy. Zabajona, trzymaj się, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lewatywie czytałam, ale moze tego nie stosują. Ja tez mam już skierowanie i nr telefonu do położnej oddziałowej, jak @ się będzie kończyć mam zadzwonić i sie umówić na przyjazd. Jej, co człowiek musi znosić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast czytałam, że naprawdę dużo kobiet zachodzi w ciążę po HSG i to często w tym samym cyklu , w którym odbyło się badanie. To mnie pociesza, więc trzymajmy się tej optymistycznej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×