Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

gosiaczek - te badania niestety trzeba robić prywatnie, jak zapłacisz to wszystko zrobisz. U mnie w mieście też nikt by mi za darmo nie zrobił monitoringu. Ja za 1 usg płacę 40 zł, w cyklu powinno być zrobione 3-4 razy, na pewno przed owulacją i po niej by zobaczyć czy sio ok, czy pękł pęcherzyk i kiedy. I umówiłam się z moja ginką na prywatne usg inaczej mogłabym zapomnieć o monitorowaniu cyklu. Badanie nasienia kosztowało nas 30 zł., znalazłam szpital pół godziny od nas, gdzie ma labolatorium i wykonują to badanie. Nasienie pobraliśmy w domku i zawieźliśmy do szpitala. Wynik mieliśmy juz po godzinie, bo i tak szybko musza badać materiał. Musisz sama wziąć sprawy w swoje ręce i pokierować tym. Inaczej droga będzie dłuższa. Ja na pierwszej wizycie byłam 3 lutego, pierwszy wolny termin po tym i po usg które miałam tam również (ze skierowania od nich - 20 lutego) to był 24 marca. Tak więc widzisz, że długo. Gdybym wiedziała, ze tak to trw, to wiele rzeczy załatwiłabym szybciej. Inaczej zaczyna się od zera. Niestety. A lekarz się wkurza, bo w zasadzie kierują do niego pacjentki z niepłodnością bez podstawowych badań i on to musi sam załatwić. Na wyniki się czeka, nie można stwierdzić niczego więcej szybko. Więc stąd moja rada, załatw cokolwiek szybciej na własną rękę. Ja też nie mam grubego portfela, ale niestety wyjścia nie mam. Musze bulić i już jak chcę być tam szybko zdiagnozowana i skierowana na odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej zabajona! Ja nawet nie wiem czy u nie w mieście można zrobić badanie nasienia raczej wątpię bo to na prawdę niezłe zadupie ale zapytam cały czas zastanawiam się co u nas może być nie tak. JEDNO DZIECKO JUŻ MAMY TO WYDAWAŁOBY Się żę powinno być ok. Ja sobie myślę że może u mnie coś z hormonami nie takale nie wiem. Moja lekarka 2 m-ce temy robiąc mi usg niby widziała jajo ale teraz to nie wiem już co ona widziała bo niedawn powidziała że jedynym pewnym dowodem na owu jest ciąża i już nic z tego nie rozu. A Ty dokładnie ile się atarasz? Nasienie Twojego męża jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A jeszcze chciałam zapytać czy monitorujesz już cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny troszkę się nie odzywałam bo mój mały przez 2 dni miał prawie 40 stopni gorączki.Choruje już miesiąc na te węzły chłonne i nic,nadal ma powiększone,teraz mamy wyleczyć przeziębienie a potem usg i jeszcze raz badanie krwi,jeżeli wyjdzie złe to dostaniemy skirowanie do kliniki od tych spraw.Jestem już trochę zmęczona,nie śpię mało jem a na dodatek czekam na @,wtym miesiącu znowu nic.Rozmawiałam z lekarzem jak to jest że wcześniej nie miałam problemów z zajściem a teraz nic.On powiedział że ja chcę zapełnić pustkę po stracie dziecka i to nie jest dobre nastawienie.Wie że się denerwuję i najpierw kazał mi zrobić pożądek z sobą a dopiero potem dziecko.Trochę się z tym zgadzam bo ja mam nastawienie że już muszę być i koniec.Więc teraz z mężusiem trochę zwalniamy tempo co ma być to będzie.Narazie muszę odpocząć psychicznie jak i fizycznie.Muszę poukładać sobie pare spraw a potem kto wie.Dzidzia napewno będzie tylko nie wiem kiedy,życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jana czy ciebie tez kłują jajniki? bo mi dziś troche dokuczały?a wiesz co wyczytałam, że na poczatku ciaży temka wcale nie musi być powyżej 37,0 stopni. Nieraz bywa tak, że jest 36,8 np.Staram się nie nakręcać, ale nie jest to wcale takie proste.Tak bym chciała przespać ten tydzień i czas dłuży mi się strasznie, ciagle myślę tylko o tym czy przyjdzie ta @?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka25 temperatura może być dowolna byle podwyższona o minimum 0.2 stopnia w stosunku do temperatury z pierwszej fazy cyklu. Czyli jak w pierwszej fazie masz 36.6 to 36.8 jest już tą podwyższoną i może być, że ciążową :) Jajniki mnie nie kłukują tylko od czasu do czasu ciągnie mnie w różnych częściach brzucha. Zaczynają mnie też boleć piersi. Tylko, że ja mam wrażenie, że to raczej na @... :( Rozumiem, że o tym myślisz :D Ja też, tylko że niewiele bo mam zamieszanie w szkole i nie mam czasu za bardzo nawet na myślenie - początek semestru, zapisywanie się na zajęcia, bieganie po bibliotekach itp. :) Chociaż już dość długo nie mam @. Jeśli to nie ciąża to ginek powinien mi coś zapisać żeby mi się cykle skróciły :o A który to u Ciebie dzień cyklu? I czemu aż tydzień czekasz z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana dzis mija 30 dzień cyklu, co do testów to boję się, że jak je zrobie to potem przyjdzie @, wątpie czy wytrzymam tydzień:)kupie je w sobote, a zrobie może w niedziele!!!ach ta nadzieja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....4........1.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........??????? Niestety przyszła @,jestem zaskoczona tylko jednym-przychodzi coraz wcześniej,zawsze czekałam do 40 dnia a teraz dostałam 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza - przykro mi! :( Strasznie długie masz te cykle! Pytałaś się ginka czy wszystko z tym w porządku? Tzn 35 dni jest ok, ale 40 to już chyba za długi. Nie martw się - następnym razem napewno się uda (sama to sobie powtarzam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ze znowu ta @ nie daje nam spokoju J_A-N_A ale może Tobie da spokój- trzymam za to mocno kciuki! ja mam małego dołka od wczoraj i tylko czekam na @ w przyszłym tygodniu, a poza tym chyba wróce na aerobic bo sie po zimie znowu spodnie mi nie dopinaja, bo jak tyje to na brzuchu oczywiści i juz mam za duzo sadełko, także miesiac marzec ogłaszam miesiecem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a co do cykli to zawsze miałam tekie długie,robiłam badania i wszystko jest dobrze.Zdziwiłam się tylko tym że nie biorę tabletek antykoncepcyjnych a cykl sam zaczyna się regulować,to dobrze.I już się nie martwię wiem że nadejdzie ten dzień kiedy będę w ciąży,tylko jestem niecierpliwa i ja chciałabym już. Joanka27 co do odchudzania to się z Tobą zgadzam,w grudniu schudłam 2.5 kg. ale wstyczniu już je nabrałam spowrotem i też tyję na brzuchu,spodnie ledwo dopinam czas coć z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - ja staram się już siódmy miesiąc, mąż ma dobre nasienie: 150 mln w 1 ml 50 % ruchomych 80 % żwawych 20% wolniejszych tylko 10% patologicznych W tym cyklu koniec z monitoringiem bo nic się więcej nie dzieje, zacznę następny po okresie, okaże się, czy zablokowało u mnie owu, czy ten cykl był jednym z bezowulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza- nie dziwie sie ze jestes niecierpliwa. A przy dłuższych cyklach na dodatek trzeba dłużej czekać... Ja się nie odchudzam, bo schudłam przez sesje, w sposób niezamierzony. Ale mam szarą kiepska cere i nad tym chce popracować - to pewnie wynik stresu i zmęczenia... Dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........??????? niestety skończyły się moje złudzenia i przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No @ się posypaly, ale nie martwcie sie dziewczyny bociany wyruszyly z Afryki wiec w marcu bedzie pelno świeżutkich mamus:) i bedziemy sobie opowiadać wrazenia z pierwszego USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety,mam pytanko,czy możliwe,żeby temp w ciąży,albo przynajmniej na początku była niższa niż 37?JANA-coś o tym pisałaś... wczoraj byłam unowej giny-extra babka,i po badaniu stwierdziła,że posiniała macica może być dowodem ciąży...i powiedziała,że temp w ciąży cały czas najczęściej utrzymuje się powyżej 37,a ja 36,8,i nie wiem co myśleć o tym wszystkim... raczej się nie cieszę,staraliśmy się w takich nerwach,ze baaardzo bym, się zdziwiła,że to to... więc raczej czekam na @... asiulka,bardzo mi przykro-TRZYMAJ SIę!!!WIOSNA BLISKO,TRZEBA MIEć NADZIEJę:) dajcie znać jeśli coś wiecie,może jakiś gin.coś wam mówił albo cuś... serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnego końca zimy:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za wyrozumiałość jesteśmy z mezuniem trochę zawiedzeni, ale postanowiłam, ze jeszcze 2 miechy prób a jak nic nie wyjdzie to pójde do nowego ginekologa i powiem, że staramy się już rok i wtedy może fachowo podejdzie do sprawy. A w tym cyklu kupuje testy owulacyjne i wiesiołka:)!!!Wkońcu musi sie nam przecież udać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Cześć dziewczyny! Jak czytam to na razie w tym miesiącu nici z naszych starań, ale miesiąc dopiero się zaczyna. Ciepło się robi, słoneczko dłużej świeci więc i nasze samopoczucie będzie lepsze. Z wiosną wszystko rodzi się do życia i powstaje życie.......... Ja zaczynam 6 cykl starań i mam nadzieję, że ostatni. Daj Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wytrzaymałam i zrobiłam dzisiaj test (paskowy - Romed). I wyszły DWIE GRUBE KRECHY!!!!!! :D :D :D W końcu się udało!!! Przeniosę się do drugiej tabelki dopiero po potwierdzeniu przez lekarza. Idę do niego w poniedziałek :) Boje się dostać okres, ale to już 38 dzień cykly, a ja mam 28 dniowe przeważnie. Dziwi mnie tylko że nie mam objawów. Tylko brak @. Piersi bolą bardzo leciutko. Brzuch ciągnie tylko wieczorem i to nie mocno. A tak to nic. :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No nareszcie !!!! Może w końcu ekipie ze staregi topiku się poszczęści, ja czekam na @, ale może w marcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a moje gratulacje,bardzo się cieszę!!!!!!! Dziewczyny to forum jest naprawdę szczęśliwe,co miesiąc dobre wiadomości,oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE!!!!!!! Zabajona - wszystkie wrześniowe będą w końcu w ciąży, jestem tego pewna. I z tego topiky również. A tak nawiasem mówiąc to ja też czekałam na @, bo byłam pewna że nie miałam owulacji. Tempka wzrosła mi bardzo późno, więc wyluzowałam na tyle, że prawie zaprzestałam starań :p luiza - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A - ja już nie mierze tempki, a miałam usg kilka razy i nie wykazało ani w 12 dc ani w 17 dc ani w 21 dc żadnych zmian, endo cienkie, więc spoks. Zresztą ten cykl dałam se na luzik. Ale cieszę się, że tobie w końcu się udało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi lekarka wzobaczyla u mnie powiększony prawy jajnik, czy któraś tak miala? Jestem podlamana! GRATULACJE JANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam do was pytanie dotyczace sluzu. Wiem, ze ksiazkowo powinno byc, ze w chwili owolucji sluz jest przezroczysty i ciagnacy, a potem juz nic. A co oznacza sluz galaretowaty? Ja juz zupelnie zglupieje. NIe wiem, w jakiej fazie cyklu jestem. DZis mam 13. dzien i nie wiem, czy to juz po owolucji. Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a Kochana, tak się cieszę, że jesteś kolejną ciężarną, wszystkim Wam tego życzę, Asiulka, myślałam , że Ty też, przykro mi!!!! J_a_n_a na pewno daj znać po wizycie u lekarza. Ja już po pierwszym USG i nadal jestem pod wrażeniem, bo tak ruchomej dzidzi to dawno nie widziałam, już niedługo poczuję ruchy, życzę Wam tego jak najszybciej!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A-Serdeczne gratulacje!!!Tak coś myślałam,że jak miałaś takie problemy na uczelni,inie nastawiałaś się,to mogło się udać!!!Bardzo się cieszę!!! dziewczyny-trzeba sobie dać luzik,przecież zajście w ciążę nie może być AżTAK TRUDNE!!! u mnie 26 dzień cyklu-na razie cisza....może przed burzą??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a SUPER !!! :D Gratuluje !!! Trzymam mocno kuciuki za reszte !!! STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje wszystkim! :) reniol - trzymam kciuki! uda się! :D aga1979 - faktycznie płodny śluz jest ciągnący się. A niepłodny u mnie był mleczny rzadki... A teraz mam tak jak w dni płodne trochę w konsystencji, tyle że bardziej białawy. I dużo. Nie wiem za bardzo co to jest galaretowaty śluz...ale może płodny? Czarna31 - a skierowała Cie na USG? Nie martw się na zapas, bedzie dobrze. Ja miałam niedawno torbiel i już po jednym cyklu znikła. Choć wiem, że nie zawsze tak jest. Ale nie wiem co to znaczy powiększony jajnik...hmm.. a lekarka nic wiecej nie mówiła? Co chwila mnie coś ciągnie w brzuchu, szczególnie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×