Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GABI454545

CZY MIMO WSZYSTKO TO MOŻE BYĆ CIĄŻA?

Polecane posty

Gość GABI454545

OKRES MI SIĘ SPÓZNIA JUŻ PONAD 2 TYG. BOLI MNIE KRZYŻ, BRZUCH TAK TROCHĘ UCISKA, MAM PODWYŻSZONĄ TEMP. 37,8, BOLA MNIE SUTKI I JESTEM OSŁABINA. ROBIŁAM TEST(1) I WYSZEDŁ NEGATYWNY. JUTRO IDĘ DO LEKARZA ALE ZASTANAWIAM SIĘ CAŁY CZAS CZY MIMO WSZYSTKO TO MOŻE BYĆ CIĄŻA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy, które opisujesz a szczególnie ta temp wskazują na ciążę. A kiedy robiłaś test? Już po terminie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI454545
ROBIŁAM GO TYDZIEŃ TEMU A NIE POWTARZAŁAM BO UZNAŁAM ŻE PEWNIE DOSTANĘ, A TU NIC. ZOBACZYMY JUTRO, ALE TRZYMAJCIE KCIUKI BO MIMO ZE NIE PLANOWAŁAM TO JEDNAK BARDZO BYM SIĘ UCIESZYŁA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestes w ciązy.. no ja akurat nie mialam takich objawów..moim objawem było na 1 miejscu ssanie w żołądku i piłam jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze powiedzcie mi jakie byly wasze pierwsze objawy ciazy??ja juz kiedys bylam w ciazy ale poronilamto bylo 2 lata temu,teraz juz sie otzrasnelam i zaczelismy z mezem starania...pamietam ze kiedy zaszlam 1 raz to bolal mnie brzuszek,piersi i jadlam strasznie duzo...teraz co prawda okres spoznia mi sie juz 2 tyg ale oprocz delikatnie bolacych piersi nic nie czuje,czekamn jeszcze z testem ale chyba go zrobie bo musze wiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo możliwe
ze to ciąza..przeciez testy czesto sie mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulucha
jejku.Ja niedawno miałam brak apetytu i lekarz powiedział, że mam zapalenie zoladka.Zrobił mi badanie krwi i moczu.Wyniki były dobre tyle ze w moczu zauwazyl biale krwinki.Stwierdził, ze jestem w ciazy.Ale czy to mozliwe skoro wczesniej ginekolog mnie badał i pobral wymaz na cytologie i nie powiedział, ze jestem w ciazy.Moj lekarz rodzinny stwierdzil ze ginekolog nie byl w stanie tego zobaczyc bo to za wczesnie.Okres mialam normalny ale prawie miesiac temu czyli dwa tygodnie po ostatnim stosunku.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy a test ciazowy jest negatywny?Robiłam go niedawno a od ostatniego stosunku minął rowny miesiac?Proszę pomózcie.Zanim pojde do ginekologa chce sie nastawic psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulucha
aha zaczynam jesc bardzo duzo chociaz czesto mam zachcianki tylko na slodycze.Bola mnie piersi i wczesniej mialam nudnosci caly dzien teraz zazwyczaj pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×