Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

witam :) Ja dopiero do domu się doczołgałam ;) ale słoneczko zaświeciło i wróciłam z zajęć na piechotkę . Dietę trzymam dalej aż nie mogę uwierzyć że mnie nie ciągnie do słodyczy ... widać mogę bez nich żyć ;) a kiedyś myślałam że to nie realne.:P gruby misiu - żeby dziewczynki szybko wyzdrowiały 🌼 kejt_ 🌼 u mnie waga niby spada, ale raczej po mnie nie widac ze schudłam ale jeszcze to chyba za wcześnie.. mam nadzieję ze juz nie długo będzie widać ze schudłam .. a na wadze już 65 kg :) a upatrzyłam sobie sukienkę na weslele , bardzo ładna ale w biuście się nie dopinam Pozdrawiam, miłego popołudnia papap🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu ucałuj te szkrabki mocno,,, napewno wam szybko przejdzie ❤️ ❤️ Tic Tac superowo!! waga leci więc centymetry też polecą:) a ja chyba coś sobie uszyję na to wesele ale jeszcze nie jestem pewna...kuzynka szyła płaszczyk wiosenny superowy, teraz sukienke, naprawde nieźle i jest ten komfort,że mam idealnie dopasowane, nie zwisa, nie ściska... teraz poszukam materiału, bardzo podoba mi się brąz czekoladowy, cudny kolorek:) ale ale,,,......... ZOBOWIĄZUJę SIę do diety 2 tygodniowej, dzisiaj zdecyduję czy norweska czy kopenhaska BĘDĘ SIĘ CODZIENNIE MELDOWAĆ TRZYMAJCIE KCIUKI, DZIEWCZYNY, pewnie pozbędę się reszty tłuszczyku?! a za 2 tygodnie pójdę na mierzenie..:( już się boję... wtedy się pochwalę ile poleciało cm,,hii hii hi,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję z domowego szpitala, ze czekamy na poprawę... Tonia już lepiej, Zosia b. biedniutka. Za to nie mam czasu myśleć o jedzeniu. :) Czekam, by zgubić jeszcze kilka kilogramów i moją krawcową zasypie ubraniami do poprawki! Ona jest wspaniała. Cudnie szyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całym szacunkiem stosowałam adipex, nawet regenon retard za przeproszeniem nic nie działa na mnie trzeba mieć wysokie BMI, powyżej 30,, nie dziękuję zmądrzałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) witam w pierwszy dzień wiosny.. może niedokońca pogoda taka jak powinna być, chociaż słonko zaświeciło :) 🌼 kejt_ - ja widze po wadze że mam mniej kg, po ciuchach też że są luźniejsze ale po za mną to chyba nikt inny nie widzi ;) ale ważne że ja się lepiej czuję , nie taka pełna i ciężka .Mam nadzieję że ty też za niedługo zaobserwujesz spadek wagi. Ja całkowicie zrezygnowałam z chleba mam zamiar przez 2 miesiace nie jeść pieczywa i żadnych ziemniaków, klusek itp itp.. duzo nie ćwicze, parę cwiczeń w domu ale za to bardzo dużo chodze :) Ja to chyba sukienke będe musiała kupic nie mam żadnej krawcowej, ale też są ładne , mam nadzieję że coś ładnego wyhaczę a co do pisanych wyżej \"wspomagaczy\" nigdy nie uzywał i nie mam zamiaru , kiedys juz schudłam 15 kg bez żadnych specyfików tylko dietka i ruch :) gruby misiu -mam nadzieję że dziewczynką już lepiej 🌼 Pozdrawiam i życze miłego i słonecznego dnia papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy sobie i Wam życzyć chciałam. Z Tonią już lepiej. Zosia dalej gorączkuje i nie je... Tego wirusa, co je męczy, mogliby też próbować sprzedawać na forum: gwarantowana błyskawiczna utrata wagi, całkowite zahamowanie apetytu, doskonałe właściwości przeczyszczające itp... Mam tylko nadzieję, że najgorsze za nami i, że się nie odwodnią. Paskudna choroba. A diety pilnuję, tyle, że nie mam jak ćwiczyć. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco!❤️ ktos polecił mi dietkę coś ala klinika Majo, wiem może nie dostarcza wszystkich składników, ma małokalorii ok800, chciałabym jednak szybko schudnąć, zaczęłam od dzisiaj, będę wam pisać co zjadłam(choć to wydaje mi sie dziwne:p) na razie wypiłam ziółka, l-karnitynę chrom, siadam na rowerek, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pisz o tej diecie! Małe już bez gorączki. :) Jeść jednak jeszcze nie chcą... Słoneczka wiosennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja dziś ubrałam jeansy, które bądź co bądź były za małe i nie umiałam ich dopiąć w pasie a dziś je założyłam bez większych problemów:).. a ja już tak dawno nie chodziłam w jeansach.. to mi jeszcze większą motywację dało ;) kejt_ - pisz co jesz, może coś podpatrze, bo ja wkółku to samo jem i już mi się nudzi ale nie mam czasu i pomysłu na inne niskokaloryczne jedzonko gruby misiu, kejt_ 🌼 Miłego dnia, ja mam dziś mnóstwo nauki :| papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys cos podobnego stosowałam i zadziałało, tu podobno jest: eRodzina.com-DietaNewMayoClinic ale jest dosyć monotonna, ja spróbuję przez 3 tygodnie, ktoś stosował przez 3 miesiące i zleciał 20 kg na śniadanie sok grejpfrutowy bez cukru albo owoc 2 jajka i 2 plasterki wędlinki, ja lubię indyka wędzonego na obiad: mięso pieczone(oczywiście indyk) sałata i dresing samemu mozna zrobić lub gotowy na kolacje : ryba duszona na oliwie z warzywami, dozwolone czerwone i zielone warzywa przed snem sok pomidorowy lub mleko MI bardzo odpowiada ta dietka, zaczynam od dzisiaj! jestem po ziółkach, teraz rowerek i śniadanko będę zdawać relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minął pierwszy dzień nawet spoko, byłam głodna o 18, ale zjadłam ost posiłek i się wykąpałam, (piling z kawy) i wpadłam na sekunde, bo musze dzieciaki układać do łózek, pa do jutra więcej napiszę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Piję kawkę i na chwilkę wpadłam się przywitać i życzyć miłego dnia 🌼 kejt trzymam kciuki za Twoją dietkę, ja dalej jakoś się trzymam :), już sie przyzwyczaiłam do takiego jedzenia.. nawet głodu nie czuję . Dziś farbuję wlosy, ciekawe co z tego wyjdzie? Bo ja jestem taka osoba która od fryzjerów trzyma się z zdaleka;) i tylko wczoraj podciełam i wycieniowałam parę cm a już panikowałam że za krutko ;) kejt, gruby imisiu 🌼 papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gruby misiu czyżbyś się zaraziła? nie dobrze:( wstrętne choróbska,,,,,,:p ja z moją Julką pierwszy raz (od tygodnia !)wychodzę na spacer. Mam nadzieję, że koniec z bólem uszu, kuracja była porządna. dietka pyszna, zaczęłam wczoraj też 6 weidera dołączyłam do moich zwykłych brzuszkow, i wiecie co widzę już mięsionki!!! oczywiście nie powiem, że nie mam tam jeszcze tłuszczyku:p ale:) brzusiu się ładniutki robi...a oponka nie widoczna:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zasmarkana. Na żołądek nie narzekam. Kejt, może czas już zmienić stopkę? Brzuch się zmniejszył, a waga nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jest 67, ale zważę się za tydzień bo właśnie mam okres poczekam parę dni może wpiszę 65? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, koniec dnia i chyba wreszcie koniec choroby dzieci. Mąż ledwo żywy, spadam ogrzać go troszkę... Dieta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Piję właśnie kawe zaraz zjem śniadanie tylko się zastanawiam co ;) pewnie znów ser biały i idę na cały dzień na zajecia. Pogoda jakaś ładniejsza , już z samego rana słońce świeci. gruby misiu - cieszę się że dzieci już zdrowiutkie 🌼 kejt 🌼 Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo ale pusto!! co tam u was :D u mnie wspaniale,, :) :) jest sobota prace domowe zrobione, tylko obiadek przygotować dla reszty rodzinki i moze wyruszymy na spacer, oby nie padało!:( :) ja z moją dietką czuję się wspaniale głodzik znikł, czuje się lżejsza i kupię centymetr chyba? a wagę wyrzucę sama nie wiem , ale jest ciut mniej nie miałam się ważyć ale to zrobiłam 66,5 co daje dalszą motywację do działania. MIŁego łikendu, słonka na niedzielny wypadzik do parku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Wczoraj byłam tak padnięta, że nawet nie miałam sił wieczorem usiąść do kompa... i spałam dziś do 10.00:) Z dietą dobrze:) koleżanka zauważyła że schudlam :) kejt - [brawo 🌼 Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dobrze, byłam u fruzjera. :) Wagę kupiłam nową, ale nie jestem zdowolona z jej wskazań... Za to w spodniach luźniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! :D Calujé was w ten piekny, sloneczny dzien 👄 Przesylam moc energii i sily do pokonywania sobotnich slabosci ;) wierze, ze jestescie wszystkie coraz blizej celu. Melduje, ze moja waga stoi. PS. (nie)dziékujé za gratulacje ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kobieta szreka, dawno Cię tu nie widzieli, Polutki gdzieś nie spotkałaś? :D Witajcie wieczorkiem dziewczyny! Bardzo już mój organizm przywykł do obniżonej dawki kalorii. Działa dobrze, kurczyć się nie chce... Przecież go nie zagłodzę, jestem jeszcze trochę potrzebna. :) W poniedziałek będę się ważyć, mierzyć, ale nie spodziewam się rewelacji. Czemu to tak powoli... Byłam dziś z dziewczynkami na pizzy, zjadlam tylko kilka oliwek, taka jestem dzielna! Kejt, nowa dieta jak się sprawuje? Tic Tac, jak u Ciebie? A kolorek na głowie? Udał się? Bo przez te choroby zapomniałam spytać. Mąż cierpiący. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Popisałam dziś trochę pracy ale nie mam ochoty tego pisać :O i raczej to jest zmuszanie się :( Z dietą b.dobrze powoli do przodu ;) Ja się jutro zważę i zmierze. Czuję że brzuch się robi bardziej płaski i uda szczuplejsze ale biust chyba nie :O A kolorek mi się podoba fajne mam teraz włoski takie z połysksiem hahaha ;) kejt, gruby misiu, kobieta szreka 🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ja skończyłam wczoraj i dziś zaczynam ;) Zważyłam się dziś i na wadze jest 64 kg :) Czyli od czasu, gdy zaczełam dietę już 7 kg poleciało :) Wypiję tylko kawę i zaraz zabieram się za pisanie pracki ale tak mi się nie chce alejak mus to mus :O Życzę miłej niedzieli papa 🌼 kejt a jak tam u Ciebie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×