Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Gość Lupinka
Cześć dziewczyny dopiero dzis postanowiłam zajrzec na stronke tego typu -odchudzanie diety. Mam bardzo niskie mniemanie o sobie i bardzo wiele od siebie wymagam moja recepta na szczescie to byc szczuplutką i piękna :-) Niestety nie moge tak o sobie powiedziec i przez to mam depresje :-( kiiedys udało mi sie nie jesc przez 2 tygodnie i schudnąc ok 10 kg Byłam wtedy bardzo szczęsliwa miałam 163 i wazyłam 44 kg teraz mam 165 i waze 56 :-( to straszne juz od kilku miesiecy podejmuje próby głodówki i na nic to :-( pomózcie mi chce razem z wami odzyskac wiare w siebie i chęc do zycia pozdrawiam :-) wzrost:165 waga:56 kg cel:45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na depresję, to chyba lepsza konsultacja z lekarzem, niż głodzenie się? Twoja waga jest super! Przy 165 cm. z wagą 45 nie będziesz wyglądać ładnie, tylko chudo! Bardzo chudo! Uważaj, aby się nie wkręcić w spiralę anoreksji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
Ja sie żle czuje z taką wagą pozatym mam wizyty u terapełtki ale wątpie zeby ona mi pomogły dlatego przyłaczylam sie do was .Chce wspóllnie z wami musze uporac z tym co przyczynia sie do mojej zlej samooceny.razem bedzie rażniej :-) podajcie mi jakies wskazówki co moze zmnniejszyc apetyt ;-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny które wzięły sprawy w swoje ręce i walcza z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupinka nie obraź się, ale będziesz wyglądac źle, jeżeli jeszcze schudniesz... idę szykowac pyszny obiadek dla mojego mężusia :) będzie około 15h *************** 🌻 **************🌻************** 🌻 ***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich sytuacjach kiedy dziewczyny ważą mało a chcą jeszcze mniej i mniej i mimo to mają słabą opinię o sobie to chyba potrzeba psychologa, naprawdę nikogo nie obrażając... Moze to tylko zle nastawienie do siebie i otoczenia, potrzeba więcej wiary w siebie, moim zdaniem Lupinka waży idealnie, choć teraz są różne kanony piękna. Nie należy się głodzić w takiej sytuacji a zająć ruchem, jakiś aerobic, może joga,pilates tyle tego jest do wyboru, trzymać zdrową dietę, zapomnieć o głodówkach z taką wagą. Ja może mam się z czego odchudzić mam168cm i ważę 68kg, chociaż też nie zamierzam się głodzić, a podchodzę do mojego odchudzania w miarę lekko bo przecież są gorsze dramaty z którymi ludzie muszą sobie radzić, jakieś choroby, tragedie, co dziewczyny? WAŻNY TEN tłuszczyk jest a bez ćwiczeń przynajmniej u mnie( po dwóch ciążach...:) :( ) trudno ale dam radę ACHHHHH TE 9kg w miesiąc!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dziś 1110 kcal. Tak policzyło. :) Nie wiem ile spaliłam, myślę, że sporo więcej. Niech się ta waga rusza! Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tic Tic
cześć :) U mnie wczoraj z dietą dobrze :) wypilam tylko 1,5 lampki wina a słodkości nie ruszałam mimoi, że to były moje urodziny hahaha Narazie się nie waże, bo dostalam okres i napewno waga staneła Pozdrawiam, milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej na pomarańczowo to ja , coś mi sie literki pomyliły ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego Tic Tac! Niech Ci się chudnie zdrowo i wesoło w Twoim nowym roku... Też się dziś nie ważę, bom wzdęta jak smok wawelski na krótko przed pęknięciem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, umnie też okresik blisko i jakaś jestem głodniejsza, ale mnóstwo biegałam dzisiaj.. brrr..zima chyba nigdy nie odejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tic Tac stoooooooooooooo laattttt stooo laaaattttttttt!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wczytałam się w cały topick. Przeczytałam tylko tytuł i kilka wypowiedzi. Natosmiast jeśli chcecie schudnąć 9kg w miesiąc to bez urazy, ale to nie jest mądre. Schudną wam mięśnie a nei tłuszczyk. Więc po co mieć efekty na wadze, a nie na ciele? Odchudzanie może być zdrowsze i przyjemniejsze. Wejdźcie na - - - > http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205395&start=60 tutaj odchudzamy się mądrze i dla was też na 100% znajdziemy jakąś fajną dietke :) Pozdrawiam i zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie ma Polutki, to już nie ma z kim kawy wypić? :( Odchudzanie powoli, do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Polutka kawę wypiła - ostatni raz :( przyszłam się z Wami pożegnać 👄 papapaapapa jak będę mogła to wpadnę do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka no to pa:( też piję kawkę, rozpuszczalną z mlekiem, bez cukru:( czy mogę używać bezkarnie słodzika? czy on też jest zakazany? tak zapytam.. ja dzisiaj zaczęłam dzień od rowerka, godzinka i poszło może 500kalorii a tak wogóle to spać niemogłam, moja córeczka ma chore ucho i ją boli bidula...ale do przedszkola pojechaliśmy bo jest przedstawienie i wyszykowałyśmy piękną suknie,, jak te dziewczyny się lubią stroić?..:) :) już się miałam pochwalić, że ważę mniej, wczoraj było 66,5 a dzisiaj 67,5 czemu to tak skacze??? achhh... ;) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi również skacze... Ciągle mówię sobie, że zacznę się ważyć raz w tygodniu i wciąż robię to codziennie i się denerwuję. :o Dziewczynki lubią się stroić. Tak już musi być. :) My codzień rano mamy dylematy, w co się ubrać do przedszkola... Wyobraź sobie, że więcej problemów garderobianych mam z trzylatką niż pięciolatką! Czasem z 5 razy usłyszę \"tego nie\", \"nie łane\" zanim uda się ją wyszykować. Na szczęście Wojtusia mogę ubierać całkowicie po swojumu. (jeszcze) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Wojtusia tyle,że on ma 6 lat i wcale się nie marwi co ubierze..:0 Julka ma 3,5 iii sąąaaaaaaaaa problemy na razie same siukienki i różowe spodenki... pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Wróciłam właśnie z uczelni.. qrde już mam dość nauki... muszę prace licen. pisać ale jakoś tak mi sie nie chce :( Z dietką dobrze dalej sie trzymam ... ja też sobie obiecałam że będe się ważyć raz w tygodniu ale robie to częście ... no ale jakos się nie umiem powstrzymać haha :P A co do kawki ja uwielbiam - ale piję gorzką bez cukru i bez słodzika Idę zaraz na spacer, miłego wieczoru papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, dziś świętego Patryka, stawiam piwko! A tak poważnie, dziś przekraczam swój limit kalorii, nie za dużo... Zaoszczędziłam trochę w ciągu dnia. :) Zamiast piwka, winko wytrawne czerwone, bo i kalorii mniej, i węglowodanów... Następne dopiero w święta! Wiecie, że butelka czerwonego wytrawnego to 0 węglowodanów i tylko 500 kcal. ? Mam nadzieję, że się nie struję. :o Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka powodzenia i sukcesow duzo i szczescia ci zycze .Dobrej podrozy pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś jak winko smakowało ?,,,,,,,,,,, muszę sobie dobrze zaplanować dzień, mam mnóstwo pracy, córcia chora, więc jestem uwięziona do wieczora w domu,,potem skoczę sobie na zakupy,, miłego dnia życzę! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja dziś też narazie w domku , mam dużo roboty Kończe kawkę i zabieram się za pranie kejt_- żeby córeczka szybko wyzdrowiała 🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszne było! A teraz kawa, czyli wszystko wraca na właściwe tory! Zdrówka dla wszystkich. Weekendu bez pokus życzę oraz woli silnej, trzymającej z dala od lodówki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie wszystkie panie zapracowane, nie mają czasu by marnować go przed komputerem! :) Jedno z moich dzieci też nie zdrowe. Mam nadzieję, że to niestrawność jakaś się przypętała, a nie wirus... :( Mnie boli gardło, a obawiam się brać jakiekolwiek leki, bo małego karmię. Wiosno, przyjdź już wreszcie! Depresja grozi. :o No i nie bardzo miałam jak ćwiczyć, obiecuję sobie, że jak dzieci zasną... Ale co zrobić, spały w dzień i teraz nie chcą. Prędzej sama usnę. 💤 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny temat pada, szkoda :( Dziś mija miesiąc odkąd się odchudzam. Prawie cały na tym topiku... Niby osiągnęłam to, co w temacie, ale jeszcze długa droga na polu odchudzania przede mną... Pisuję jeszcze na innych tematach, tego forum, ale zwasze trochę żal, gdy coś się kończy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem:) bede tutaj zaglądać, tylko ostatnio mam mase rzeczy do zrobienia Z dietką dalej dobrze :) Kończe kawę i zabieram się za nauke :O Miłej niedzieli papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo,, ja ciągle staram się trzymać dzielnie, ale muszę coś robić nie tak bo jest ze 3 tygodnie jak się ,,odchudzam,, wszystkie dziewczyny jakieś efekty widzą a ja ciągle nie!!! przecież się przykładam, jem mało, niskokalorycznie, trochę ćwiczę,, matko... nawet męża wciągnęłam i jemy razem to samo on w ciągu 2 tygodni zrzucił 5 kg a ja może 1 lub 2 i jak tu się nie smucić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biedne córeczki rozłożone grypą żołądkową. :( One to dopiero mają dietę, wcale nie zamierzoną... Gorsze to, niż bulimia z anoreksją. Żeby tylko Wojtusia nie łapnęło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×