Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Witam ! i o odchudzanko pytam ! :D nie wiem czy mój mąż pamięta o dzisiejszym święcie... ale wybaczę mu mamy inne sprawy na głowie wszystkiego naj naj naj dziewczyny / kobiety 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla każdej z Was! Dziś już znów znad kubka kawy, bo czuję się trochę lepiej :) W dalszym ciągu mój organizm gardzi jedzeniem... Dziś już nie mam gorączki, więc jak się Wojtuś obudzi pójdziemy trochę pospacerować. Bądźcie zdrowe i szczęśliwe! Polutka, dla Ciebie szczególne życzenia ;) niech się spełnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście sie rozpisały !! kiedy ja to wszystko przeczytam ?? :P auto już przygotowane do drogi ;) oby ten tydzień szybko minął ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jakoś nic nowego... Dieta trwa :) choć już nie tak szybko znikają kilogramy, to udało mi się dziś całkiem wygodnie zapiąć spodnie, w których nie chodziłam już dawno. Byłam w nich już \"wiosennie\" na spacerze. :D Ale wiosny nie sotkałam. W szafie czekają jednak jeszcze inne spodnie... trochę ciasne, tak więc Polutko, mam powody by w dalszym ciągu odwiedzać forum \"Diety\", bo temat odchudzanie jest dla mnie nadal aktualny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być: wiosny nie spotkałam... A może któraś z Was ją widziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...moja dietka ma sie dobrze, :P ja trochę gorzej ale jakoś leci:) tu dziś było na termometrze w pełnym słoneczku 27 st., ale wieczorem już zimno. Polutka już coraz bliżej...niedługo sie skończy Twoje odliczanie:D Misia pozdrawiam Cie. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, napijcie się ze mną dobrej kawy i chudnijcie zdrowo! :D :D :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niestety wiosny jeszcze nie spotkalam ,choc tesknie za nia jak nigdy!!kocham wiosne ,pierwsze kwiatuszki i powiew wiosennego wiaterku,gladzacego moje wlosy i twarz.Mam ogrod wiec juz w domu na oknie wysialam papryczke i kwiatki rozne .Bylam wczoraj z moim synem wieczorem na spacerze i odwiedzilismy ogrod nasz a tam zastalismy sniegu po kolana i zero pierwszych wiosennych oznak zycia i znow powialo zima i posypalo sniegiem.U mnie dietka niestety przerwana co nie znaczy ze pochlaniam znow wszystko lecz poprostu zle sie czulam i zawalilam >>mozecie i powinniscie mnie zbesztac ale to znow wina okresu przedmiesiaczkowego jak co miesiac tak mam .Zle obliczylam czas na ta diete>>ale walcze dalej ,zaczelam biegac ,mimo zlej pogody>>no i oczywiscie cwicze wytrwale !!pozdrawiam ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Ewcia :) od czasu do czasu można sobie pofolgować. Tylko trzeba znać umiar i szybko zakończyć folgowanie. dziś też wrzuciłam na luz - zjadłam 1 mały kawałek pizzy + surówka u mnie też śniegu na tony - wiosny 0 zaraz znów jadę pokazywać auto TRZYMAJCIE SIĘ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się dziś \"nagimnastykowałam\" żeby dobrze zaprezentowac auto ale prawdopodobnie jeden z dzisiejszych oglądająch kupi Daytonę- daje mniejszą cene niż chciałam, ale trudno - ważne że jakiś dodatkowy grosz wpadnie. papa, idę zjeść 2 jajka z majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór zjedliśmy już kolacyjkę, ale jakoś mi głodno... ale boczki moje maleją, więc nic już nie zjem oprócz... wody! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie zrobiłam sobie kawusię - ba ja tak rano pije pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję maxymalnie 2 kawy w ciągu dnia bardzo rzadko się zdarzy trzecia dziś z roztargnienia pocukrowałam sobie kawę --> była tak niedobra, że myślałam że jej nie wypiję :) Co się ze mną porobiło ;) dziś wieczorem - jak nie zapomnę - zrobię sobie zdjęcia poglądowe, ile schudłam... a może i stane na wadze u mojej mamy w pracy... bo dzis jest dokładnie 2 m-ce jak jestem na niskowęglowodanowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziś dostałam zaliczkę na Daytonę (bałam się, że kupujący może się wycofać i zadzwoniłam żeby wpłacił cokolwiek) Przyjeżdza w niedzielę :) DZIEKI że trzymałyście kciuki :D kupiłam słownik pol-ang i ang-pol, był tak duży wybór w księgarni, że autentycznie nie mogłam się zdecydować :O czytałyście nowe postanowienia kafeterii ? ja już sie boję :( np. używać dużych liter 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polutka, ale nas tu dużo! ;) chudniemy dalej same, czy zawołamy tu kogoś? Pozdrawiam Cię! Jak ktoś coś dopisze, to go też pozdrowię! Jestem w dobrym nastroju, czuję że dalej mnie ubywa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawią się dziewczyny, pojawią :) ja chudne powolutku, ale ważne że waga idzie w dół i nie zatrzymuje się również pozdrawiam papapapapapapapapapapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane !!zakonczylam definitywnie folgowanie!!mialam takie napady ze szok>>juz dawno nie bylo ze mna tak zle .Dzieki Polutka za wsparcie i slowa otuchy dziekuje!!wczoraj wieczorem przebieglam 7 okrazen boiska ..Slavia>> u nas i jest to ok 3 km lekkim truchcikiem >.bola mnie nogi ale dzis znow ide z swoja corka ,niechetnie ale dolaczy sie .Corka przy wzroscie 164 wazy 44 kg i nigdy nie miala problemow z przemiana a wierzcie mi ze siedzi w slodyczach i nie tylko,wiem ma dopiero 16 lat no ale szczerze mowiac ja w tym wieku juz mialam lekki problem ,bo pamietam ze sie odchudzalam.Zaraz ide na zakupy ,kupie sobie cos z listy,zaraz ja przejrze.Gratuluje dziewczyny wytrwalosci!!Gruby mis widze ze walczysz dalej po tak trudnej kopen. to jest imponujace ja widzisz zawalilam 2 dni,jest mi wstyd ale to co sie ze mna dzialo wymklo sie spod kontroli >>licze na was kochane >>przyjaciolki na zawsze!!do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo! Dobrze, że z nami jesteś :) Jesteś dzielna, ja nie umiem biegać, dla mnie to absolutnie niewykonalne :( Wcale nie odczułam kopenhaskiej jako trudnej i wyczerpującej... Czasami nie taki diabeł straszny. Ale słodyczy i pieczywa nie jem już od 2 lat. Teraz moim największym osiągnięciem jest to, że nie jem nic wieczorami i to, że odzwyczaiłam się w poście od czerwonego winka przed pójściem spać. Jestem pewna, że następny kieliszek dopiero na Wielkanoc. :D Muszę bardziej zmobilizować się do ćwiczeń. I jeszcze jedno, na stronie dieta.pl zarejestrowałam się wśród grubasów i tam sobie liczę ile kalorii wchłonęłam. :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... jakoś sobie radze, czasami coś mnie podkusi ale kalorie licze i jest ok. Misiu ja już dziś po drugiej kawie..:P bez cukru. Myślałam, ze picie kawy bez cukru bedzie przezemnie niewykonalne :D jednak udało sie :) dziś mam trudny dzień...jakoś musze przeżyć:P Pogoda piękna, świeci słoneczko i jest cieplutko:P Pozdrawiam Was cjak zwykle chudziutko:)... Ewa ja tez zamierzam biegać:P problem musze kupić buty do biegania...narazie jeżdze na rowerku i katuję :P sie brzuszkamie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze lubilam biegac, ale zaczoc bylo trudno.Teraz juz wiem ze wszystko wymaga systematycznosci i wytrwalosci!!Mis to sukces nie jesc kolacji!!to najwazniejsze.Ja tez sie zarejestruje u grubasow!!Daga kupuj buty i biegaj!!ja biegam w starych ale jarych pa pozdrawiam was!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello hello :) dziś cały dzien bolała mnie głowa ALE sprzedałam Daytonę uff ale powiem Wam jaki zbieg okoliczności: kilka lat temu sprzedawaliśmy starszy model Daytony i kupił ją ojciec dla córki i tym razem było tak samo ! Być może nawet obydwa samochody będą jeżdziły po tym samym mieście na górnym śląsku - ale pewna nie jestem. Dokładnie za tydzień będę już płynęła promem :O :) :( co ma być to będzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka już mozesz przeliczać czas na godziny:) to tak szybko zleci:P Jestem dziś po jednym daniu ...hmmmm i chyba na tym koniec.Teraz ziółka i woda:D. Ewa9 właśnie chodze za jakimiś butami...ale czasami tu ceny zwalają z nóg...w tym tygodniu musze coś uchodzić i bede biegać.Brzuszki mi jakoś wychodzą i z bieganiem nie bedzie problemów...mam nadzieję.Pozdrawiam Was...pewnie do jutra.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, i dobranoc, bo synek niezadowolony, że stukam w klawiaturę zamiast się z nim bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) wczoraj stanęłam na wagę moich teściów i ona pokazała mi 62,5 to jakis kilogram mniej niż na wadze w pracy mojej mamy - ale nie ważne ;) zmierzyłam sobie dziś obwód uda - na początku diety było 62cm, dzis jest 58cm i to widać ! :D Jeszcze tylko ze 3 cm i będę miała uda jak za panny :P serio nigdy nie miałam szczupłych nóg a i biodra zawsze miałam szerokie... Tak więc jestem coraz bliżej mojego celu a jeżeli będę sie nadal tak denerwowała wyjazdem, to przestane wogóle jeść (+ typowe dla mnie -ból brzucha i biegunka) i schudnę w okamgnieniu ... Mój biedny mężulek jak schudł :( zawsze jak przyjeżdza to go podkarmiam ale zawsze jak TAM jedzie to strasznie traci na wadze. Miał teraz badania lekarskie (do pracy) i waga mu pokazała około 73kg :O szok - on zwykle waży ponad 80.... biedaczek, ale naszczęście już ja mu bedę gotowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka! Ty zawsze pierwsza. Pojedziesz sobie w siną dal, będziesz się mężem opiekować i zapomnisz o nas :( Ale utuczysz męża, utuczysz siebie i wrócisz pisać z nami :D A my będziemy czekać, bo czym ten topik byłby bez Polutki? Wystarczy, że Kobieta nie daje znaku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×