Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość taki jedenxxxx
Brat Niedziwiedz czy Twoje gg podane we wcześniejszych postach jest aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hej. Kolezanko no to sie zaczelo chyba rywalizacja dziecienna:p, ona teraz zaczela dodawac fotki na Nk i innym profilu:P hehe podzialalo?? cvo Ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
heheh i znowu to z gadu robie sie widoczny ona rowniez ja sie kryje schodze na niewidoczny jej juz tez niema :P hhehe ozesz bo niemoge:p albo faktycznie zbieg okolicznosci jak mi Brat pisla i ja sobie zaduzo zdaje albo niewiem :p ale to sie zaczelo od glupiej wiadomosci na Nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mati, troche potrzymales na dystans i juz sa efekty :P Mowilam,ze zrobi to samo co Ty i wklejac bedzie nowe foty ? :) Troche to dziecinne, ale my kobiety jestesmy przekorne no i droczyc tez sie lubimy a co? :P Nadal badz na dystans, moze u niej jakies opisy na gg sie pojawia ?! Tak trzymaj !!! Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
No troszke dziecinne:p hmmm a co do droczenia to napewno :p czuje to :p a z opisem to nie raczje odpada nigdy niebylo u niej opsiu :p nom dystans dystans:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
a odezwac sie moze :pp hehe ale mnie kusi bo znow sie to powtarza:p kurwa jeszcze sie slabosci niewyzbylem:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne odezwac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STOP !!!!!!!!!!!! Bedziesz spalony :( zostaw tak jak jest, przynajmniej do swiat... mati = WYTRZYMAJ !!!!!!!!!:):):) Ale jestes w goracej wodzie kapany :P echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
oko oko juz sobie poszla:p tzn napewno siedzi na niewidocznym ale loooz:)nie odezwe sie ufff:P:) nom jestem troche :/ nie nieodezwe sie spoko:)kurwa co ta dziewczyna mi robi:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
ooo wy Kobiety :p co wy macie w sobie ze tak nas motacie:p Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wy Kobiety co wy macie w sobie ze tak nas motacie mati to ze kobiety motaja nie oznacza wcale ze ty nie mozesz miec logicznego i dojrzałego myslenia:P dziewczyna z kaffe chyba sie nie obrazi :P:P:P ale jazda matti ...no takich przerób jak ty robisz na NK to jeszcze nigdy nie przerabiałem .... popatrz popatrz co to portale moga dobrego zdziałac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
hehe no wiesz tonacy ,brzytwy sie chwyta:p nom ja tez nigdy niesadzilem ze tak w taki sposob moge cos zdzialac,inaczej nigdy niesazdilem ze ja moge tak przezywac ''walczyc'' niewiem jak to okreslic;p wusmie to jeszcze nic zobaczymy co bedzie pozniej czy faktycznie efekt moich dzialan cos przyniosa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafles
Wraca w niedziele, zobaczymy co będzie, już nie mogę wysiedzieć! Tysiące myśli co powie, jak będzie. Ja nastawiam się, że będzie źle, bo nie chcę się przejechać. Przemyślałem o wszystko i dałem jej czasu ile chciała, 4 miesiące. Na praktykach miała fajnie, fajna praca fajne miejsce, żadnych obowiązków, myślę że to jest powodem tego wszystkiego. Jak zatęskni to wróci, jak nie to nie. Byliśmy 6 lat razem, tyle wspomnień, tyle planów na przyszłość, a ona to w tydzień przemyślała i wyszło jej, że to nie to. Jak mi powie, że nie, to co olać babę definitywnie czy walczyć o ten związek? A jak będzie chciała wrócić to bez szczerych przeprosin nie ma poco wracać:) Co mam jej mówić, jak już jej wszystko powiedziałem, jak ją męczyłem przez 2 miesiące od jej wyjazdu, później ta akcja z prezentem dla szefa! Jest jeszcze nadzieja, ale wydaje mi się taka mała, bardzo... Cholera jasna z tymi babami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Powodzenia rafles:) Mi na spotkaniu nie poszlo, ale za Ciebie 3mam kciuki, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jedenxxxx
zastanawia mnie jedna rzecz: czy Kobiety mają tak, że czasami coś czują lub nawet kochają,a chcą same to uczucie zdusić( bo są daleko i np. cierpią) i o facecie zapomnieć odcinając sie kompletnie zmienijaąć nr tel i blokując go na gg,pomimo tego że on się sporadycznie odzywa. To pytanie kieruje również do dziewczyn które tu zagladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Ja mysl;e ze tak jest w moim przypadku ze moja ex zrozumiala ,ale godnosc niepozwala.oraz to ze tak duzo mowila innym jaka sytuacja ze ona napewno nie, boi sie przyznac przed innymi przedemna ,bo jaka to ona jest jak by ona mogla teraz wrocic,k patrz na innych co oni by mysleli, glupie troche a moze sie myle ale patrzac na nia co robi to tez moge snuc takie domysly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siue
Po 6 miesiacach dziewczyna mnie rzucila nazywajac psycholem ! czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
musisz przeanalizowac swoje zachowanie,naszymi zachowaniami wpływamy na zachowania kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mati - sa nowe wiadomosci ? :) czy nadal zastoj i tylko zabawa w kotka i myszke ? ;) siue - \"Po 6 miesiacach dziewczyna mnie rzucila nazywajac psycholem ! czy to jest normalne?\" - to zalezy co jej zrobiles ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hje Umnie zastoj nic ciekawego zero:pp:) bieda:) ale wiesz jak bede jej mial zlozyc zyczenia to lepiej zadzwoni czy raczje napisac esa??? a czy p na NK rowniez jej zostawic wiesz takie tam zyczonka ?? co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
a co myslisz o tym aby puscic strzalke??? wsumie to nic wielkiego ale czy to dobry pomysl np abym puscila jej strzalke i tyle??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - zadzwon lepiej! Tak jest kulturalniej a do tego uslyszysz jej glos, czyli cos na co czekasz :P no i przy okazji wysondujesz choc troche jaki jest jej stosunek do Ciebie, moze troche zmiekla :) Na NK nic bym nie wysylala, nie ma co wchodzic w tylek jak Cie zostawila a zyczenia sa zawsze jak najbardziej na miejscu, pokaz klase :) --------> no i jeszcze zalezy co chcesz jej zyczyc, uloz sobie cos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
:) to zadzwnie... ale czy dobry jest pomysl abym jej dzisiajs puscil strzalek??? wsumie to nic nieznaczacego puszczenie strzalki..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, ze Cie korci, ale ja bym tego nie robila. Zadzwon z zyczeniami, zloz je najladniej jak potrafisz, moze padnie z jej strony pytanie \"co u ciebie?\" wiec powiedz, ze pomimo iz tesknisz za nia jakos nawet ciekawie zycie leci, to ma tak zabrzmiec, ze mimo zranienia uklada Ci sie, ale musi tez byc jakis element o niej, zeby sie milo poczula i zrozumiala, ze jesli bedzie chciala wykonac ruch to ma swiatelko w tunelu = czyli wlasnie o tej tesknocie a reszte to juz sam sobie cos uloz znasz ja najlepiej... Powodzenia mati - zdaj pozniej relacje o ile dzis ma urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
no oko jakos musze wytrzymac:) nie urodziny ma za klika dni ale wlansie niewiem czy np dzisiaj zadzwonic z zyczeniam na swieta czy w inny dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
nie dzwoń z zadnymi życzeniami,ona też może na swieta zadzwonić z życzeniami,skoro tego nie zrobi to jej problem. ja bym zyczenia na urodziny wysłał smsem-najlepiej około godz 17-20 jesli jej urodziny wypadaja w sobotę to tak w granichach 13-16.takie moje zdanie . w końcu ona odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
nie dzwoń z zyczeniami na swieta,ona też może zadzwonić lub wysłać sms na swieta,jesli tego nie zrobi to jej problem. zyczenia a urodziny najlepiej złóz smsem,w godz 17-20 chyba że to będzie w sobotę to wtedy 13-16. im krótsze zyczenia tym lepsze""wszyscy zycza Ci wszystkiego najlepszego,ale ja zyczę Ci wszystkiego jeszcze lepszego niż to najlepsze" coś tego typu. Pamiętaj ona odeszła,wiesz już dlaczego,wiec nie mozesz w kółko popełniać tych samych błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslisz o tym aby puscic strzalke??? wsumie to nic wielkiego ale czy to dobry pomysl np abym puscila jej strzalke i tyle matti ty sie lepiej pusc z kumplami w miasto na dobra wodke:P chyba lepiej na tym wyjdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×