Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brown_Polish_Girl

chyba jednak tak!!

Polecane posty

Dziewczyny pomozcie,jestem troszke przestraszona ale to chyba dlatego ze przed minuta zrobilam test i wyszly dwie kreski..to juz 2 test dzisiaj bo wczesniejszy tez pokazal dwie ale ta druga byla bardzo slabiutka...ten drugi wykazal tez dwie a druga juz troche mocniejsza...boje sie czy wy tez tam mialyscie ze ogarnal was lek???odp blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko sycylijskie
Jezeli wyszła druga kreska to jestes w ciąży. Gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Też tak miałam!!!!!!!!!!!!!!!! SUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój nic
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik444
ja tez tak mialam jak zobaczylam, dwie kreseczki na tescie to zaczelam ryczec myslalam ze mi serce wyskoczy a tera jeszcze tylko 7 tygodni do rozwiazania i juz sie nie moge doczekac .nie martw sie oswoisz sie z mysla ze bedziesz mama masz na to 9 miesiecy .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik444
gratuluje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wlasnie jeszcze wczoraj jak na zlosc wpadla moja mama w odwiedziny i poruszylismny ten temat,narazie ej nic nie mowilam bo jeszcze chce sie upewnic i sprawdzic czy wszystko w porzadku...oczywiscie pouczala mnie,skoncz studia,znajdz dobra prace a tu jak na zlosc wszystko na odwrot :) :) troszke sie obawiam ale chyba jak kazdy....co to bedzie i jak to bedzie,czy dam rade czy wyrobie z tym wszystkim...ale macie racje ...9 mies to dostatecznie duzo czasu zeby oswoic sie z ta mysla!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brown, bardzo gratuluje!!! ja tez mialam 2 razy 2 kreseczki, z tym ze jedna byla slabsza ( jak sie okazalo kiedy robilam test bylam dopiero w 2 tyg ciazy), ale to akurat nie ma znaczenia w interpretowaniu testu:) nie martw sie szkola, praca, wszytsko sie ulozy, teraz najwazniejsze jest zdrowie Twoje i maluszka;)Wybierz się szybko do lekarza:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie czesto plata nam figle, ale nic nie dzieje sie bez przyczyny! Widocznie tak mialo byc! Wlasnie masz 9 miesiecy :-) Gratuluje! Na pewno sobie poradzisz a mama mimo iz tak mowila i tak Ci pomoze :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny!!Wierze ze sie ulozy w koncu jeszcze nie taka stara jestem :P a mame znam doskonale i wiem ze ngdy njie pozwolilaby na to zeby moj dzidzius sie gdzies poniewieral...ona tylko tak mowi ale jak przyjdzie co do czego to zawsze sluzy pomoca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, gratulacje-a ja robiłam 3 testy i jeszcze pędziłam na badanie HCG i trzęsłam się ze zdenerwowania-chociaż planowałam -a teraz też się nie mogę doczekać rozwiązania :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, nawet słabsza kreseczka oznacza ciążę - u mnie prawie niewidoczna była, ale była! Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi ,ja zrobiłam teścik bo okres spóxnia si8e już 6 dni,i najpierw nie było drugiej kreski a jak odłozyłam test i za jakieś 3 godzinki zajzrałąm to jest widoczna druga kreska,słabo ale jest,...kiedys tak n ie było nic nie było widac a teraz jednak po zcasie ale jest słąba....miał tak ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahduerjjmswdqp
ja miałam ....byłam w ciąży tyle ,że trochę mniejszej niż przypuszczałam , dlatego kreseczka była później i słabiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie
ja tez kiedys z glupoty spojrzalam na test kilka godzin pozniej i tez zobaczylam druga kreska a w ciazy nie bylam. Nie wiem jakich testow uzywacie ale w tym co ja mialam bylo napisane zeby nie odczytywac wyniku juz 30 minut po, bo wynik moze byc niemiarodajny. Tak wiec test odczytujemy gora do 5 minut od zrobienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratuluje :) .A tak na pocieszenie ja płakałam przez dwie godziny :) a bo studia, a bo nowa praca. Teraz naprawde strasznie się cieszę i codziennie zaglądam czy mam większy brzuszek :D 🌼 na pocieszenie dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×