Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość duduś 8

ktoś zaszedł w ciążę w 6 d.c przy cyklach regularnych 28-29 ?

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem tego zwolennikiem ale jak chcesz. Lubie zagrania uczciwe. Tak czy inaczej, jak męża nie wyprowadzisz z błędnego założenia: a) że po miesiączce są na pewno dni niepłodne b) że liczy się to kalendarzykowo możecie wpaść. Ku jego rozpaczy i twojej radości. ale ku twemu rozczarowaniu szanse nie są takie znowu spektakularnie duże szczególnie przy regularnych cyklach i nieregularnych współżyciu. Tym sposobem możesz czekać nawet latami. A jak masz szczęście to i nie. Po prostu jak powtarzam po miesiączce są dni NIEPŁODNE ale względnie. Czyli faza niepłodności może wystąpić ale nie musi. Przed miesiączką ZAWSZE masz niepłodne a po zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to jak najbardziej możliwe, ja miałam pełny stosunek z mężem 5 dnia cyklu, uważałam że przecież są to dni niepłodne, bardzo się zdziwiłam jak w 11 dniu cyklu zaczął mnie kłuć lewy jajnik i pojawił się śluz, wtedy spanikowałam bo wiem że plemniki mogą długo przetrwać ale liczyłam na to że aż tyle dni nie wytrzymają,miałam wtedy grypę więc z mężem nie współżyłam bo nie miałam na to siły ,moje cykle trwają 26-28 dni .Dlatego gdy miesiączka nie przyszła zrobiłam test i bach dwie kreski :) Obecnie mam śliczną dwuletnią córeczkę. Nie planowaliśmy ciąży ponieważ mamy już dwoje nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiul
Dnia 19.10.2018 o 09:47, Gość gość napisał:

jest to jak najbardziej możliwe, ja miałam pełny stosunek z mężem 5 dnia cyklu, uważałam że przecież są to dni niepłodne, bardzo się zdziwiłam jak w 11 dniu cyklu zaczął mnie kłuć lewy jajnik i pojawił się śluz, wtedy spanikowałam bo wiem że plemniki mogą długo przetrwać ale liczyłam na to że aż tyle dni nie wytrzymają,miałam wtedy grypę więc z mężem nie współżyłam bo nie miałam na to siły ,moje cykle trwają 26-28 dni .Dlatego gdy miesiączka nie przyszła zrobiłam test i bach dwie kreski 🙂 Obecnie mam śliczną dwuletnią córeczkę. Nie planowaliśmy ciąży ponieważ mamy już dwoje nastolatków.

Gratuluję 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża

Trzeba sprawdzać płodne dni w nowocześniejszy sposób niż kalendarzyk. Polecam Cyclotest MyWay-komputer cyklu- jest nowoczesny, wystarczy rano zmierzyć temperaturę  i wszystko precyzyjnie ukazuje : )  Ma tryb antykoncepcji i planowania dziecka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie dziewczyny, dzisiaj jest moj 13dc a cykle trwaja u mnie 28 dni. Uprawialam dzis z chlopakiem seks analny. Chlopak wprowadzil penisa z preejakulatem do odbytu, nastepnie go wyjal, wlozyl tam palec, wyjal go i wprowadzil do pochwy. Czy w takim przypadku jest mozliwosc ciazy? Od preejakulatu z odbytu na palcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Nieregularność owulacji, zwłaszcza po 30-tce lub po odstawieniu hormonów to norma, dlatego jeśli nie chcesz zajść w ciążę to trzeba bezwzględnie się zabezpieczać. Ja używam testera owulacji i w dni około i płodne zabezpieczam się mechanicznie za pomocą diafragmy caya łącznie z żelem plemnikobójczym. Diafragma jest łatwa w zakładaniu, nie jest odczuwalna podczas współżycia i daje bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Ja kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helix
Dnia 3.06.2019 o 14:21, Gość Dorota napisał:

Nieregularność owulacji, zwłaszcza po 30-tce lub po odstawieniu hormonów to norma, dlatego jeśli nie chcesz zajść w ciążę to trzeba bezwzględnie się zabezpieczać. Ja używam testera owulacji.

Jeśli cykle stają się nieregularne, krótsze niż 26 dni to jest to cykl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 13.01.2006 o 10:01, Gość duduś 8 napisał:

To chyba niemożliwe nie ? Nie jestem małolatą mam już 1 dziecko staram się o drugie .

Moja żona zawsze miała owulację 14-16 dni od początku okresu, zrobiliśmy to 5 dni od początku okresu i jest ciąża, owulacja widocznie się przesunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosso
16 godzin temu, Gość xyz napisał:

Moja żona zawsze miała owulację 14-16 dni od początku okresu, zrobiliśmy to 5 dni od początku okresu i jest ciąża, owulacja widocznie się przesunęła.

To jest niemożliwe ,czyli chcesz powiedzieć że tylko raz w ciągu miesiąca uprawialiście seks?Zaszła później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG
2 godziny temu, Gość Rosso napisał:

To jest niemożliwe ,czyli chcesz powiedzieć że tylko raz w ciągu miesiąca uprawialiście seks?Zaszła później.

Wszystko jest mozliwe, bo organizm to nie zegarek. Stres, dieta, leki, psychika...to wszystko wplywa na nasz cykl wiec owulacja moze sie przesunac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upał
1 godzinę temu, Gość GGG napisał:

Wszystko jest mozliwe, bo organizm to nie zegarek. Stres, dieta, leki, psychika...to wszystko wplywa na nasz cykl wiec owulacja moze sie przesunac. 

 

jest to nierealne bo pęcherzyk graffa nie miałby czasu żeby dojrzeć a co dopiero pęknąć. No chyba że plemniki przetrwały 7 dni do owulacji,co jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flak

Nie moze byc ciazy z 6 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
Dnia 2.04.2017 o 18:54, Gość gość napisał:

No mi właśnie chodzi o to żeby wpaść:) Mąż liczy w kalendarzu,że to dni niepłodne gdy kończy mi się miesiączka,a ja liczę na cud że zaciążę, bo mąż nie chce kolejnego dziecka a ja bardzo chcę.

I jak udało się "wpaść"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brr

Oczywiście że można zajść w ciaże w 6 dniu cyklu, właśnie tego doswiadczyłam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwe
 

A ja zaszlam w ciaze dzien po okresie.Miesiaczke zawsze mialam co 30 dni.

hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jak udało się "wpaść"?

Nie udało mi się wpaść.Po rozmowie z mężem zdecydowaliśmy się na dziecko,przekonałam go . Synek ma 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×