Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystynka

Dieta Atkinsa

Polecane posty

Gość Daria246
Witam, od dzisiaj jestem na diecie, mam nadzieje że dam radę :) Czy któraś z Was może się podzielić ze mną przykładowym jadłospisem ? Na śniadanie zjadłam 2 małe jajka, 6 plasterków przysmażone boczku bez tłuszczu, pół małego pomidora z 6 różyczkami brokuła i świeża bazylią. Popiłam wodą mineralną z cytryną. Mam nadzieję, że nie przesadziłam :) Pomóżcie mi wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_bc
Ja chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola1998
Witam :) Ej dziewczyny skąd wziąć np jadłospis na dietę Atkinsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola1998
Stosuję tą dietę od tygodnia, i kończy mi się jadłospis... Macie jakieś menu, albo coś ? Co jecie na śniadanie, obiadokolacje, przekąskę ? napiszecie mi ? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka kosmetologii
Witam :)) Pisze do Was z dosyć nietypowa prośbą, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat diety Atkinsa i jej wpływu na stan nawilżenia i natluszczenia skóry :) potrzebuje 25 Ochotniczek od 30 do 40 lat, które w ostatnim roku stosowały dietę do pomiarów nawilżenia i natluszczenia skory. Badania odbędą sie w Warszawie w Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na Podwalu, samo badanie potrwa max 10 min, a za poświęcony czas bedą czekać na Was próbki kosmetyków oraz będziecie mogły skorzystać z konsultacji kosmetologicznej na temat Waszej skóry. Liczę na Waszą pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czytałam na tej stronie o diecie Atkinsa http://www.e-odchudzanie.com.pl/dieta-atkinsa.html i jakoś mnie do siebie nie przekonuje :/ To jest tak jakby z jednego problemu wchodzić w drugi. Jednak może się mylę.. Czy ktoś może się wypowiedzieć o skutkach "ubocznych" tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk1609
Witam, szukam porady a własciwie wyprostowania informacji. Zeby schudnąć na diecie Atkinsa trzeba liczyc kalorie czy nie? spotkałam wypowiedzi ze trzeba, raz że nie trzeba, więc jak to jest ? Bardzo prosze wszystkich forumowiczów o podpowiedź .I jeszcze jedno co robie żle że chce mi się jeść ,zaczęłam ją stosowac kilka dni liczyć i np 1400 kcal, 20 wegli, ok80-95białka i 120 T ważę 89 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×