Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystynka

Dieta Atkinsa

Polecane posty

Gość Krystynka

Witam, czy ktoś mógłby podzielic sie wrażeniami z odchudzania metodą Atkinsa eliminującą węglowodany? Moja koleżanka sporo schudła i to podobno w miarę bezstresowo, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrolowalem dwie panie ktore sie w ten sposob odchudzaly, dieta jest bardzo zdrowa, wbrew powszechnej opini ze tluszcz zamienia sie w tluszcz to jednak ma on dluzszą drogę aby sie w niego zamienic pod skora niz weglowodany ktore są glowną przyczyna otylosci ! efekty podopiecznych: czas trwania: 8 tygodni waga: pani 1: - 6 kg, pani2: - 5kg reszty wymiarow nie pamietam, wspomagaly sie: multiwitaminą, magnezem i tight, dieta nie stanowila problemow ogolnie są zadowolone no i ja tez bo w koncu za to mi placą ze pomaagm im schudnac i daje wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peleo
a moglbys i nam pomoc? jakis jadlospisik tygodniowy wrzucic i ogolne zalecenia?? zostalbys naszym ekspertem,bo takich ludzi brakuje na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina xx
hejka Mateo,podaj menu i uwagi,zapoznaj nas z dieta,chcemy schudnac wreszcie ,buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina xx
my prosimy Mateusza,a nie Ciebie,skoro jestes zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
Szukam kogoś kto sam spróbował tej diety i cos napisze o własnych odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina xx
moze Mateusz cos tu wrzuci i doradzi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
Właśnie pisałam niedawno na jednym z tematów forum, podając co jadłam, schudłam 18 kilo w 3 miesiące, odczucia super, nie chodzi się głodnym, a można schudnąć i jak widać całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, juz pisze jadlospis ktory zaproponowalem podopiecznym: sniadanie: jajecznica z: 2 jajek 80g boczku wedzonego kcal: okolo 650 2 snaidanie: mocna kawa ( ale panie nie piły tylko o tej porze łykały tight ) do tego jako przekąska 70g szynki kcal: okolo 200 obiad: sałatka z: 200g udka kurczaka pomidory, cebula, ogorki, pappryka, kukurydza po troche i wymieszac okolo: 350 kcal podwieczorek: kogel mogel z: 2 zoltek jaj lyzka cukru lyzka kakao/capucino okolo: 120 kcal kolacja: 50g sera zoltego z warzywami i kromką chleba razowego około: 180 kcal RAZEM: około 1500 kcal, kalori moze i sporo ale Tight podnosi tempo przemiany materii i dlatego takie rozwiazanie - jak widac dobre ale z tym spalaczem, bez trzeba troche odjąc i efekty mogą byc mniejsz, kupic mozna w linku co jest w podpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
do XXYYZZ - gdzie podałaś co jadłaś? daj jakieś namiary proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze powyzszy schemat przy mniejszej kalorycznosci moze byc skuteczniejszy :) jednak dlatego taka metode zastosowalem bo kobiety byly dosc mlode wiec mialy szybki metabolizm ale te 200 kcal mneij mogloby sie przyczynic do spadku wagi o okolo 2 kg wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
Do XXYYZZ - podaj proszę co i jak jadłaś a może ktoś inny coś doda na ten temat, dzisiaj zaczynam-odstawiam węglowodany, mam artykuł w gazecie na ten temat ale jeszcze chciałam jakies relacje bezpośredniego uczestnika tego sposobu odżywiania, wrażenia, samopoczucie, z jakiej wagi ktos startował i jak szybko chudł, ja ważę 73 kg przy 160 cm wzrostu,mam około 50 lat, to tez chyba wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 38
a XXYZ moze podalaby swoj jadlospis 3dniowy? bardzo prosimy,jesli znajdzie czas niech nas troszke poduczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
Sorki - dopiero dziś zajrzałam - proszę bardzo http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170070 Mateusz - w Twoim jadłospisie nie pasuje mi ten kogel - mogel z łyżką cukru, to za dużo węglowodanów !!!! No i cacao/capucino też jest słodkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to stosujemy diety wysoko tluszczowe zeby wejsc w ketoze aby w nia wejsc tzreba jesc < 50g weglowodanow na dzien, u mnei ten wynik jest zachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
Mateusz - nie neguję, wydawało mi się tylko dużo, ja wg Atkinsa jadłam max 25 gram węglowodanów dziennie, ale uczy sie człowiek całe życie :) Krystynka - ja też jestem stara baba, deczko mniej jak Ty, ale niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchajcie doradzcie prosze! Ja na Atkinsie jestem juz prawie 2 tyg. w pierwszym tyg. schudlam pieknie bo jakies 3-3,5kg cieszylam sie jak dziecko! :) a teraz czuje ze chyba waga troche podeszla w gore :( Zwaze sie w poniedzialek to bede wiedziala jak to jest ale ja to czuje po sobie. Jem najwyzej 20-25 g wegli na dzien, nie jwm po 17-18 i pije duzo wody, fakt ze duzo nie cwicze zle wczesniej tez nie cwiczylam a waga spadla az tyle. Czy robie jakis blad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
XXYYZZ dzieki bardzo, poczytałam troche polecone przez ciebie strony, nie wygląda to strasznie, chyba jest szansa, że wytrzymam. Czy jest jeszcze ktos kto ma jakies rady w zwiazku z Atkinsem, czy ubytek wagi jest duży? wiem,że to zależey min od wagi poczetkowe ale chciałam porównać. Doroto1-podobno tak bywa,że na poczatku chudnie się więcej potem tempo powolnieje, a jak ogolnie się czułaś? nie myślałaś tylko o jedzeniu i nie czułaś głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czulam wogole glodu i nie myslalam za badzo o jedzeniu, ale dzias niestety mialam kryzys ogromny= duuuzo wegli :(:(:( Ja tak zawsze najpierw wytrzymuje dlugo a potem jeden dzien zawsze zaprzepaszcza wszystko. Mateuszu12 tak wygladal moj przykladowy jadlospis: Sniadanie: jejecznica z bekonem obiad: zazwyczaj jakas smazona kielbasa lub wątróbka kolacja jak bylam bardzo glodna to jadlam np serek wiejski i to wszystko, kolacja zawsze przed 18. Czuje sie naprawde dobrze ale dzis jakos tak mialam ochote na te wegle ze nie wytrzymalam :( niestety. Mateuszu jak myslisz co powinnam teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim za malo kalori - chyba bo nie podalas ile czego, najlepeij napisz pory i ilosci pokarmow, mozliwe tez ze tempo przemainy materi spadlo - mozna je zwiekszyc co znacznie wspomoze odchudzanie poprzez np. thermal pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze za malo? no jajecznica np z 2-3 jajek plus 4 plasterki bekonu. Na obiad hmmm no nie wiem ile tej watróbki moglo byc nie za duzo. A jak jadlam kielbaske to jedna taka mniejsza. I szczerze to nie za bardzo chcialabym brac jakies wspomagacze, bo jestem raczej alergikiem i po wiekszosci mam jakies skutki uboczne :( A moze polecisz mi jakas inna diete?? ale naprawde skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie mialam zawyczaj po 7 a obiad przed 15, a kolacja no to juz wiesz ze przed 18. Chyba dzis wypije herbatke przecyszczajaca bo nie moge na siebiw patrzec.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką diete - moze byc ta co stosuje monika_999 poszukaj wg. mnei jest ok, a efekty tez są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
Nie chciałabym wciskać się w fachowe rady Mateusza, ale wg mnie - za duże przerwy między posiłkami - możesz zjeśc cos innego co jest dozwolone, a jest tego całkiem sporo - węgle dobrze, ale za mało kalorii i po prostu tempa spalania też sie osłabiło, organizm przeszedła na " tryb oszczędny " i jest jeszcze jedna możliwość - jak masz okres waga idzie troszkę w górę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam za rady ale co ja moge jesc na uczelni dozwolonego? kielbase wezme :P No tez sie zastanawialam ze moze to przez okres. ale mimo wszystko dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYZZ
no i nie jest to dieta atkinsa,troszke pomieszales psiurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×