Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralineczka

jak wyglada plamiene zamiast spodziewanej miesiaczki w ciazy

Polecane posty

Gość pralineczka

czy jest to zwykla krew w malych ilosciach.. taka bardzo czerwona? czy moze jest to kolor brazowy? ile trwa takie plamienie? 1 dzien przed spodziewanym okresem dostalam plamienia- najpierw brazowe( bardzo mala ilosc) a potem jeszcze mniej czerwonego.. niemal niezauwazalnego.. okresu nie dostalam.. 2 dni po spodziewanej@ zrobilam test..1 kreska.. prosze o odp z gory dzieki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
kurwa tak ciezko odpowiedziec jak juz klikacie w ten temat?? a potem powstaja tematy typu" kto najlepiej radzi".. zajebiscie pomocne matule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
dzieki bardzo i chuj wam w oko:D mam nadzieje ze jak wy bedziecie mialy problem to spotkacie sie takze z tak uczynnymi ludzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
prosze o usuniecie tego tematu droga moderatorko.. bo jak widac zadna pizda nie zechciala mi pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfie
po takich tekstach, czego sie spodziewasz? Troche kultury dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
moja droga po jakiego chuja kliknelas w ten temat?:P mozna sie wkurwic jak sie kilka godzin na odpowiedz czeka i nie zwalaj tu na moja ordynarnosc( ktora jest wynikiem frustracji i wkurwienia ludzkiego).. prosilam o pomoc ladnie i grzecznie.. ale jak widze jak te pizdy klikaja w temat tylko z ciekawosci to mnie chuj na miejscu strzela.. rozumiesz arystokratko czy nie rozumiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
zero kultury zero-szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewanej miesiączki
w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
pralineczka-ty to masz chyba 15 lat?!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
a moze mniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test
głupia krowo i nie wyzywaj ludzi. tego typu topików było juz tyle, że się wymiotować chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfie
kliknelam w temat 'po chuja takiego', zeby pomoc. Rece opadaja po przeczytaniu, gdybym miala 'chuja' to i on tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mało
prawdopodobne bys była w ciązy na szczęscie. I dzieki Bogu- bo takie jak ty nie powinny sie rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
i o to chodzi:P rzycic miecho to jak sepy sie zleca:P do wydrapywania oczu i krytykowania pierwsze-suki a do udzielania rad-ostatnie to jak czlowiek sie wyraza o niczym nie swiadczy..nikomu zle nie zyczylam.. tylko uzylam ostrych slow do krytyki:P a Wy prawdziwe suczyska jestescie skoro cos takiego potfaicie powiedziec..;) pojebane matki polki pozdrawiam Was cieplo zawistne wredne mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mało
wcięlo mi poprzedni wpis. to jest trwoje zdanie ze wyrazanie się o niczym nie świadczy. co ty możesz przekazać dzieciom- kurwę i chuja i rzucanie mięsem??? :P Inteligentym i kulturalnym ludziom zyczę jak najlepiej a ty dopóki nie nauczysz sie kultury nie powinnas ich mieć. a odpowiedz dostałas- mało realne bys była w ciązy- negatywny test mówi za siebie , a to najprawdopodobniej była @- a że spodziewałas się ciązy to natura spłatała ci figla skapym okresem. tak czesto sie zdarza, że kobiety, które chcą być w ciązy to "mają" objawy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak człowiek się wyraża
o czyms jednak świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że nie będzie
małych bombonierek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
fakt faktem- wszystko o nas swiadczy ciekawe tylko czy takie cnotliwe i kulturalne zawsze jestescie.. bo ja wole rzucac kurwami a byc egoistka i taka wredna suka jak Wy zastanow sie po co wszystkie klikaly w temat.. ?? no zadna plamienia nie miala i nie potrafila udzielic rady?! watpie..ale sram na to chodzi o to ze jesli kobieta zyczy kobiecie cos takiego.. to jest moim zdaniem najwieksza suka.. i jest to znacznie gorsze od rzucania miechem.. tak wiec pierdolnij sie w glowe dziewucho i nim zaczniesz krytykowac innych przyjrzyj sie sobie.. bo cos mi sie nie wydaje ze jestes taka super nadajaca sie na mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakm chcesz rzucać
kurwami to idź do jakiejś meliny i tam klnij do woli. I S P A D A J S T Ą D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd
ty idiotko wiesz, że ktoś klikał w stronę. Jasnowidzka haha a nie może sobie przepowiedziec czy to było plamienie czy @ :P Zgadzam sie z innymi - takie coś nie powinno mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
najzwbawniejsze jest ze jesli chodzi o krytykowanie kogos to jestescie pierwsze:P puste kurwy i nic wiecej.. przejrzyjcie kazdy temat.. i zobaczcie jakie jestescie.. tylko gdy ktos ma inny poglad albo gdy czujecie sie od jakiej kobiety gorsze zaczynacie wywody, pieprzycie trzy po trzy zeby tylko kogos oczernic i upokorzyc.. a jak jakas dziewczyna zadaje pytanie( nie mowie juz o sobie tylko) to zostaje totalnie olana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna jest
strasznie niecierpliwa ciekawe gdzie sie tacy ludzie chowaja -pewno w jakiejs dziurze zabitej dechami a zgrywa sie na niewiadomo kogo-ciemnota i tyle albo marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Jak nie chcecie jej odpowiedzieć na pytanie , to po co się wpisujecie? Takie wielce kulturalne , nie w waszej gestii jest osądzać , kto powinien mieć dziecko , a kto nie. Zresztą co to w ogóle ma do rzeczy , każdy zdrowy człowiek może się rozmnożyć. A że się zdenerwowała , to i przeklina , ale wam , święte madonny z cycem , na pewno to się nie zdarza. Co do wypowiedzi , że było mnóstwo takich topików - nie było. A może było , ale giną w morzu topików "hurra będę miała dzidzię" , jeden po drugim. I na takie topiki sięodpowiada , ale jak ktoś ma pytanie , to najlepiej go od razu zryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralineczka
porucznikowa;) dzieki wielkie za obrone:D a reszte mam w dupie i serdecznie Was zaluje flszywe powieszchowne wyrafinowane puste pierdolniete i przenikniete na wskros jadem zajebane zdziry:P oops i did it again:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Sama też jestem ciekawa jak to wygląda , bo już nieraz wyczekiwałam okresu i jak już był , to sięzastanawiałam , czy to czasem nie takie właśnie plamienie - człowiek by chciał wiedzieć , jak to wygląda , ale się chyba nie dowie , przynajmniej tutaj. Za to się dowie , czy zasługuje na bycie matką , czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×