Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość Malagorzata
Ines.ka niestyety ale nic do mnie nie doszło, proooszęęęęę o jeszcze jeden mail gosiajedrej@op.pl albo malagorzata@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzata
Figaa bardzo Cię proszę prześlij mi również "Niebo z Moich Stron" . Do Ciebie chyba dochodzą maile od ines.ki, do mnie coś nie moga trafić :/ także proszę Cię prześlij mi również kurs tańca i jeśli dostałaś to równiez muzykę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata --> Przeslam i piosenke i kurs, ktory mam os Ines.ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jetsme na forum \"kwietniówek\" czyli wychodzących za mąż w kwietniu ( co prawda mam termin w maju, ale się tam załapałam ;-) ) Ale nie o tym. Bardzo prosiłabym o przesłanie mi kilku propozycji, które tutaj omawiacie dot. pierwszego tańca. Przyznaję się ze wstydem, że mało znane są mi te piosenki, przynajmniej po tytułach, więc chętnie kilka posłucham i potem wybiore coś miłego :) Będe bardzo wdzięczna! Pozdrawiam i z góry dziękuję! I oczywiście, wszyskiego najlepszego dla Was! 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagorzata- wczoraj ci wyslalam 4 maile, a dzis rano patrze, a tam wiadomosc ze moj nie zostal doreczony!! nie wiem czemu tak sie dzieje, bo do innych dziewczat dochodza!heh, ale dobrze ze Figaa ci wyslala, i ze juz masz:) pozdrawiam agatus- podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata--> wyslalam ci maile ale na zaden nie doszly. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatuś - wlasnie ci wyslalam kurs tanca walca angielskiego dla poczatkujacych tzn. ze juz masz wybrana piosenke w rytm 3/4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, myśleliśmy o \"Niebieskiej piosence\", ale jak zaczęlismy ćwiczyć ten zmienny rytm, wszystko się pogmatwało i doszliśmy do wniosku, że lepiej wychodzi nam Walc z Nocy i Dni... A najbardziej chciałabym, odwalić tango, ale tego zupełnie nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka a Ty co zatańczysz na swoim slubie? Ja narazie sie jeszce nie hajtam ale ciekawa bylam jakie piosenki wybieraja inni i sobie posciagalam, ale mi to sie podabaja piosenki w oryginalnym wykonaniu, Swietny jest walc wiedenski (ta muzyka ahh) Czeslaw Niemen- Mimozami (Jesien) Kancelaria - Zabiore sie wlasnie tam Anna Jantar - Przetańczyć z Toba chce cała noc Ale tak jak juz wspomnialam te piosenki wykonywane w oryginale, bo nie wyobrazam sobie piosenki Czesława Niemena wykonywanej przez zespol, to traci juz swoj urok i klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone gitary - \"Niebo z moich stron\' tez faja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zala
Figaa czy możesz przesłać mi na maila: zalajunior@interia.pl piosenki- "Czeslaw Niemen- Mimozami (Jesien)" i "Kancelaria - Zabiore sie wlasnie tam" Z góry dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1p
ja też na swoim weselu (4 lata temu) miałam jako pierwszy taniec "Niebo z moich stron". Piekne to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa - dostalas juz maila ode mnie? ps. zdradze ci, ze tancze od 13 lat, od dwoch lat prowadze szkole tanca w Londynie i nasluchalam sie tyle piosenek...ale jest jedna, ktora mi sie nie znudzi i przy niej bede tanczyc - walca angielskiego (nie moge wiedenskiego, bo bede miec taka suknie, z dluuugim welonem,przy ktorej nie bede mogla robic zbednych krokow, czy wirowan), ta piosenka to - I Wonder Why :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ametys twyslalam do ciebie dwa emaile (sie naprodukowalam przy tym) a one nie doszly. Dobry masz adres email w stopce? Ines.ka dostalam od Ciebie tego walca angileskiego. Wlasnie po twoich wypowiedziach cos mi sie zdawalo ze masz doczynienia z tancem. A Twoj narzeczony tez ma cos wspolnego z tancem czy uczysz go dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka sciagnelam sobie wlasnie ta piosenke I wonder why, no przecudna jest. A to ona bedzie puszczona z tasmy? Czy zespol zagra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa - moj przyszly maz jest Anglikiem, wiec nic wspolnego z tancem nie ma:) Ale ucze go:) Poza tym mam partnera turniejowego, i czasami mojemu narzeczonemu (jak zaczyna stroic fochy) to mu mowie, ze pojde na wesele tanczyc (pierwszy taniec rowniez) z moim partnerem tanecznym, i bierze on sie wtedy w garsc (bo przeciez to jego ma byc pierwszy taniec na weselu, haha:D mysle, ze to zalezy od orkiestry. Ale mysle ze jednak skorzytam z plyty, i kazdemu to proponuje, poniewaz: -czlowiek uczy sie tanczyc do oryginalu -a orkiestra roznie moze zagrac, a juz o spiewaniu nie wspomne, poza tym moga pociagnac np. o jeden takt dluzej w pewnym momencie, i ktos kto nie jest zawodowcem,juz sie gubi, i psuje mu sie choreografi i nie tanczy w rytmie. To moje spostrzezenia. Bylam na weselach gdzie panstwo mlodzi uczyli sie tanczyc do oryginalu a orkiestra zaspiewala po swojemu, i caly uklad taneczny polegl. Wyglada to mniej wiecej, jak nasz Hymn, ktory zaspiewala E.Gorniak na meczu w Korei. Przykre,ale prawdziwe. Ja rowniez chce uniknac takich przykrych niespodzianek. Wiec stawiam na plyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i nie bedziemy mogli w tancu za bardzo wywijac!:D bo moj przyszly malzonek bedzie w krotkiej spodniczce na weselu:D (czyt. w szkockim kilcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ko, przypomnę się, bo z niecierpliwością czekam na to tango. Myslisz, że można się tego nauczyć z \"filmiku\" instruktażowego, żeby jakoś wyglądało na ślubie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska bardzo prosze i piosenke na mI Wonder Whyeila :) tygrysica444@interia.pl z góry dziękuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica20- juz ci wyslalam ta piosenke:) agatuś - tez ci wyslalam kurs na maila, jesli nie dostalas to jeszcze raz wysle:) agatuś, szczerze, co do tanga i pasodoble, to bedzie ci trudno nauczyc sie samemu. lepiej zeby instruktor cie nauczyl, poniewaz oprocz podstawowych krokow, nauczysz sie ruchu ciala, a to jest niezbedne do tych tancow, ona sa specyficzne. spojrz na video http://etaniec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore planuja nie-banalny slub, maja sukienke typu elf, lub \'\'dziecko kwiat\'\', i ktore w tym charakterze chca utrzymac swoje wesele, lub ktore poprostu tylko chca czyms zaskoczyc gosci, basniowo,posiadam piekne piosenki na pierwszy taniec, typu new age, irlandzkie, modern, folkowe. Jesli ktora taka chce, niech pisze na adres aga.k82@wp.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1234
zawsze tam gdzie ty - lady pank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka nno to switny slub sie zapowiada :) A Twój narzeczony chodzi czasem na codzien w kilcie czy raczej nie. A w ogole to to jest taka tradycja szkocka zeby na slubie w kilcie byc, czy tak poprostu chceieliscie? A skoro Ty zjmujesz sie tance, proesjonalnie to napewno uda ci sie skuteczie nauczyc Narzeczonego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×