Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość titinka*29
piękna to piosenka, z tym że jej tytuł to "Nienasyceni":)... samachętnie bym ją wybrała ale mój narzeczony chorobliwie niecierpi głosu Krajewskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Prosze o osoby, ktore wysylaja tutaj piosenki, te o ktorych tu piszecie, zeby wyslac je rowniez do mnie: ajs06271998@aol.com 😘Z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o.....
a co sądzicie o Mezo "sacrum", albo szymon wydra "zycie jak poemat" pasują??bo ja się zastanaiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehnienie
Wydra..ladnie ale smutne...SMUTNE!!!!!!!!! Na weselu nie ma byc smutnie : ( !!!!! Mezo nie znam.Nie moje klimaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
błagam o podpowiedź związaną z pierwszym tańcem...o zgrozo nie dość że nie mam zielonego pojęcia jak się zabrać za organizację takiego przedsięwzięcia jakim jest przyjęcie weselne to na dodatek nie umiem tańczyć :/ a tu...wyjście na środek i setki oczu wpatrzonych tylko w nas... ja tego nie przeżyje. pomóżcie mi coś wybrać żeby chociaż z podkładem muzycznym wpadki nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o.....
no nie wiem czy wydry piosenka jest smutniejsza od magdy femme "rozmowa z aniołem" - moim zdaniem słowa tej piosenki nie pasują na ślub (naprawdę nie wiem co widzicie w tej piosence), a słowa Wydry są jak najbardziej adekwatne do sytuacji. No a "Sacrum" Mezo - piękne słowa o miłości jako o największym sacrum. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
no nie wiem, wydra raczej nie ja osobiście wolałabym coś obcojęzycznego, a mezo no...tu raczej bym nie ryzykowała gdyż tworzona przez niego muzyka niezbyt nadaje się na uroczystość o tak podniosłym charakterze. i tu nie chodzi o słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o.....
jak się nie nadaje??? slyszałaś w ogóle tą piosenkę??i jej słowa? bo wnioskuję że nie. No tak, a więc Twoim zdaniem na tak "podniosłą uroczystość" pasuje tylko sztywny Krawczyk śpiewany przez trzech otyłych staruchów, albo piosenka Magdy Femme, której słowa są bez sensu?? Po prostu bez sensu, słyszałaś ją??Nie rozumiem czemu się tak zachwycacie tą piosenką? czy któraś z was naprawdę wsłuchała się w jej słowa??? Chyba po za muzą disco polo, coś powinno być w słowach piosenki na pierwszy taniec. A nie bezmyślne cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
nie denerwuj się tak, takie jest moje zdanie ja broń boże nikomu nic nie narzucam. i nie wiem czy czytasz mnie uważnie... ale ja nie mam zamiaru wykorzystać w tym celu piosenek Krzysztofa Krawczyka czy Magdy Femme czy jak jej tam...moim zdaniem to powinna być piosenka która naprawdę odda klimat. zrobisz jak będziesz uważała jednak ja obstaje przy jakimś walcu ;) podoba mi się też projekt z piosenką S. Krajewskiego "Miętowe pocałunki" nie jest oklepane, a grunt żeby było to coś oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.
... utwór mało znany...ale najpiękniejszy ze wszystkich tych których kiedykolwiek słyszalam... OBLUBIENIEC wyk. Janusz Radek ...Oczarowałaś me serce, siostro ma, oblubienico, oczarowałaś me serce jednym spojrzeniem twych oczu... Pieśń nad pieśniami 4, 9 Wiatr stado wróbli zwiewa z dachu na postrzępionych sztachet grzebyk Serce trzepoce się ze strachu Na myśl, że mógłbym z tobą nie być Refren: Z życiem tak bywa jak z chorobą Kostucha w lustrze zęby szczerzy Żyć znaczy życie dzielić z tobą A nie być z tobą - znaczy nie żyć Sztachety zmierzch obmywa deszczem Chcę mówić - lecz coś gardło spina Że pragnę mieć cię jeszcze więcej O śmiech naszego miła syna Ktoś się przyszłości swojej lęka Zadręcza się i w bólu grzebie Dla mnie największą jest udręką Trwanie pośrodku dni bez ciebie Refren: Z życiem tak bywa jak z chorobą Kostucha w lustrze zęby szczerzy Żyć znaczy życie dzielić z tobą A nie być z tobą - znaczy nie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.
uwaga uwaga... lub...po prostu piękne utwory OBLUBIENICA I OBLUBIENIEC ...Oto nadchodzi! Biegnie przez góry, skacze po pagórkach. Umiłowany mój podobny do gazeli... Pieśń nad pieśniami 2,8 Chór: I jest tak, jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość... Ona: Biegnie przez góry mój oblubieniec I po pagórkach skacze jak łania Złoto kaczeńców obudzi ziemię By zazłociła serca kochaniem On: Oczy twe jako dwie gołębice Co skrzydła pieszczą błękitem nieba Bądź moim niebem, oblubienico Oddechem, wodą i kromką chleba Ona: On jest jak jabłoń pośrodku lasu Jak cień w upalny sierpniowy ranek Niechaj wiec zgaśnie słońce do czasu Kiedy nadejdzie mój ukochany Chór: Rano słońce wschodzi Znowu pachną astry i bzy I jest tak jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość... On: Na mlecznej bieli twarzy goreją Wargi jej niczym wstążka purpury Gdy się uśmiecha, świat tak jaśnieje Jak w słońcu śnieżne jaśnieją góry Ona: Niech na tę chwilę zamilkną świerszcze Oto nadchodzi mój ukochany By z pocałunkiem rozkwitał pierwszym Dzień Galilejskiej, weselnej Kany On: Dłonie jak para bliźniąt gazeli Piersi jak śpiące synogarlice Daj dni jak bochen chleba móc dzielić Panie, z mą słodką oblubienicą Chór: I jest tak jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
n. kochana dysponujesz może tymi kawałkami w wersji MP3? Jeśli tak to mam prośbę prześlij mi je proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
n. kochana dysponujesz może tymi kawałkami w wersji MP3? Jeśli tak to mam prośbę prześlij mi je proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.
uwaga uwaga... lub...po prostu piękne utwory OBLUBIENICA I OBLUBIENIEC ...Oto nadchodzi! Biegnie przez góry, skacze po pagórkach. Umiłowany mój podobny do gazeli... Pieśń nad pieśniami 2,8 Chór: I jest tak, jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość... Ona: Biegnie przez góry mój oblubieniec I po pagórkach skacze jak łania Złoto kaczeńców obudzi ziemię By zazłociła serca kochaniem On: Oczy twe jako dwie gołębice Co skrzydła pieszczą błękitem nieba Bądź moim niebem, oblubienico Oddechem, wodą i kromką chleba Ona: On jest jak jabłoń pośrodku lasu Jak cień w upalny sierpniowy ranek Niechaj wiec zgaśnie słońce do czasu Kiedy nadejdzie mój ukochany Chór: Rano słońce wschodzi Znowu pachną astry i bzy I jest tak jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość... On: Na mlecznej bieli twarzy goreją Wargi jej niczym wstążka purpury Gdy się uśmiecha, świat tak jaśnieje Jak w słońcu śnieżne jaśnieją góry Ona: Niech na tę chwilę zamilkną świerszcze Oto nadchodzi mój ukochany By z pocałunkiem rozkwitał pierwszym Dzień Galilejskiej, weselnej Kany On: Dłonie jak para bliźniąt gazeli Piersi jak śpiące synogarlice Daj dni jak bochen chleba móc dzielić Panie, z mą słodką oblubienicą Chór: I jest tak jak od zawsze było Wiara, nadzieja, miłość - te trzy Z nich zaś największa miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.
jejku co sie dzieje... dwa razy wysyla.... urywa wypowiedz......;/ Tak mam te kawałki. Przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
a o tą drugą mogę prosić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.
poszło... miłego słuchania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayka69
tak doszły raz jeszcze bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proooosze o przeslanie: 1. slubowanie 2. zono moja zono z gory dziekuje paquerette81@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfu
Ja bym prosił o te kawałki : OBLUBIENICA I OBLUBIENIEC Nienasyceni krajewskiego z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka---23
wiatm wszystkich ja jeszcze nie wychodze za maz ale juz planuje ten piekny dzien wiec prosze o przeslanie ladnych piosenek na pierwszy taniec bo moim zdaniem jest on najwazniejszy zgory dziekuje za wszystkie przyslane mi piosenki podaje mojego meila olenka-19@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia262676
czy ja mogę prosić o OBLUBIENIEC OBLUBIENICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
czy moze mi ktos przeslac piosenke dżemu do kolyski czy do kolysanki zabardzo nie pamietam tytulu;) moj mail agniesia252@buziaczek.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×