Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość ka-si-sa
" Jenego Serca" Czesława Niemena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaciszak
Witam wszystkich, My mamy mieć ślub w maju. Na pierwszy taniec koniecznie chcemy walca angielskiego, super się prezentuje. Mamy też wybrany utwór tylko że nie możemy go ściągnąć. Piosenka super Curtis Stigers - I wonder why. Jeśli ktoś ma to bardzo proszę o przesłanie mi na adres gosiaciszak@wp.pl Polecam również inne piękne walce angielskie np. Rot Steward - When I need You, Jackie Deshannon - What The World Needs Now, Zakochani Kukulskiej (jeśli ktoś lubi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
A moze ktoras z was bylaby tak mila i wyslala mi piosenke wodeckiego "z toba chce ogladac swiat"? Bardzo prosze. suzii1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże co to
zawsze wzbraniałam się żeby nie wchodzić na forum ślubne, co by się nie zeschizować że nie robię ręcznie zaproszeń, nie mam gołębi przy każdym talerzu trzymającego w dziubku róże ( bo przysięgam ze i takie pomysły widziałam), ale pomyślałam sobie zasięgnę rady co do piosenki nas 1 taniec i .....doznałam szoku. Ściągnęłam sobie te najbardziej polecane piosenki: Kancelaria, Wodecki + Sośnicka, Uniatowski, MAgda Femme, Piasek + Kukulska........... :O:O:O przecież to smuty na maxa, no tak przerażająco smutne utwory , że na pogrzeb z taką muzą (bo już nawet ie chodzi o słowa, ale o dźwięki. A może wy jesteście załamane że wychodzicie za mąż?????bo dla mnie to ma być radosny dzień , nie że mi goście usną już przy pierwszym nudnym, rzewnym kawałku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewicha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluszaczka
Hej kochane, ja na pierwszy taniec mialam podkład muzyczny Bialy Welon, ale moi znajomi którzy brali slub dwa tygodnie przede mna mieli piosenke Kancelarii "Zabiorę Cię..." W obu przypadkach bardzo sie podobało gościom i każdy wiedzial co jest grane...., nie kombinujcie bo czasem mozna przedobrzyć.. Oczywiście kazy ma wybór i wszystkim Wam życze Wszystkiego Naj na NOWEJ DRODZE ŻYCIA. całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiore cie kancelarii
smutna nudna piosenka popieram - na pogrzeb - zabiorę cie - chyba do grobu bo umrzesz z nudów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaaaaaaa
Ja również bardzo proszę o przesłanie walca z nocy i dni, jesli ktoś ma. justak0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna jestem mężatka
i tańczyliśmy przy utworze "Wielka miłość" - mi się bardzo podało i gościom też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumei też myślałam o \"wielkiej miłości\"...w sumei to sama juz nie wiem..ale mam sporo czasu by cos wybrac w koncu.cale 7 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachula
a ma ktoś może Krzysztofa Krawczyka "O Tobie" jeśli tak to bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
je prosze jeszcze o przeslanie niektorych z tych piosenek ; S.Krajewskiego-Miętowe pocałunki OBLUBIENIEC wyk. Janusz Radek Nienasyceni Krajewskiego Anna Jantar - Moje Największe Marzenie Zbigniew Wodecki & Zdzisława Sośnicka - Z Tobą Chcę Oglądać Świat Bo ja Cie kocham- Zakopower Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego Slubne prezenty Ireny Jarockiej Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" albo jeszcze innych fajnych jak macie na adres; 20anita20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielicka
Anita bardzo prosze cie podeslalabys mi slowa i moze tez ta piosenke na mojego maila. bylabym dzieczna.. moze ktos inny moglby mi pomoc - szukam czegos na piewrszy taniec i dobrze by bylo gdyby bylo po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na swój pierwszy taniec ( ślub 9 czerwie) wybralismy \"preludium weselne\" Krawczyka, wszyscy mówią, że jest bardzo uroczyste i słowa nie są puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
do Bielicka a o jaka piosenke Ci dokladnie chodzi? ja zadnych piosenek po angielsku raczej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
do niuniata a moglabys mi przeslac to piosenke??? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to urzekla shania twain
i piosenka from this moment piosenka po angielsku ale po przetlumaczeniu widac ze pasuje doskonale na 1 taniec weselny sami zobaczcie: Od tej chwili (Przysięgam, że zawsze będę tam. Mogę dać Ci wszystko i zawsze będę się o Ciebie troszczyć. Przez słabość i moc, szczęście i smutek, na dobre i złe, będę Cię kochać z każdym uderzeniem mojego serca.) Od tej chwili życie się zaczęło Od tej chwili jesteś jedyną Moje miejsce jest po prawej obok Ciebie Od tej chwili.. Od tej chwili jestem błogosławiony Żyję tylko dla Twojego szczęścia I dla Twojej miłości, mogłabym/mógłbym oddać Ci mój ostatni oddech Od tej chwili.. Podaruje Ci moją rękę z całym moim sercem Nie mogę się doczekać na życie, na moje życie z Tobą, nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy Ty i ja nigdy nie będziemy osobno Dzięki Tobie moje sny się spełniają Od tej chwili tak długo jak żyję Będę Cię kochać, obiecuję Ci to Nie ma nic co nie mogłabym/mógłbym Ci dać Od tej chwili.. Jesteś powodom dla którego wierzę w miłość Jesteś odpowiedzią na moje modlitwy Potrzebujemy tylko siebie Dzięki Tobie moje sny się spełniają Od tej chwili tak długo jak żyję Będę Cię kochać, obiecuję Ci to Od tej chwili Będę Cię kochać tak długo jak żyję Od tej chwili.. jak dla mnie poporstu piekna slowa i pasuja jak ulal na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_21
juz wczesniej ktos wspomnial o Stingu - Shape of My Heart mi osobiscie bardzo ta piosenka sie podoba ale czy pasuje na pierwszy taniec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda80
hej jak mozesz to przeslij mi ten utworek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaczka 13
Cześć Kochaniutkie, tak sobie czytam wasze dylematy na temat pierszego tańca i szczerze mówiąc Wam zadroszcze. Ja jestem już po (30,09,2006). to był najpiekniejszy dzień w moim zyciu. Wybieżcie taką piosenkę aby Wam obojgu się podobała, ptrenujcie do niej układ taneczny i wierzcie mi że ten moment będeziecie pamiętac baaaardzo długo. Wszystkiego naj Wam życze i trzymam kciuki za udaną imprezkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek82
bardzo proszę jakąś dobrą osobę o przesłanie tego walca z "nocy i dni" bo jest tak zachwalany ze moze i ja sie na niego skusze :) w ogole bardzo interesuje mnie jakis przyjemny walc na pierwszy taniec, radosny oczywiscie (juz nie moge sie doczekac tego dnia!!!:)) wiec jesli ktos ma cos takiego bardzo prosze i z gory dziekuje! pozdrawiam i cezkam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachula
czy może ma ktoś takie utworki?jeśli tak to proszę o przesłanie: 1. Sen na pogodne dni - Beata Bartelnik 2. Biały latawiec - Wawele 3. Za miłość mą - Weekend 4. Cały świat - Ewa Bem 5. Kochaj mnie - Wodecki 6. Uciekaj moje serce - Krajewski 7. Wszystkie chwile - Magma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo proszę kachula prześlij mi te piosenki (*w/w) dziękuję - agaluszka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edicia
witam wszystkich. mam ogromna prośbę. czy ma ktoś piosenkę BIAŁY LATAWIEC, WESELNE PRELUDIUM krawczyka i OCZAROWANIE Wodeckiego lub jakies inne na pierwszy taniec. plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
Ja na pierwszy taniec miałam piosenkę Troszeczkę ziemi... Eleni i było OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam wielką prośbę. Czy mogł by mi ktoś przesłać piosenkę \"Będę wierny ci\" bardzo mi na niej zależy. Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×