Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość Gram na weselach
Ines.ka napisała: "..TO WY PLACICIE I ZADACIE OD ORKIESTRY, NIGDY ODWROTNIE..." - może i płacicie, ale okazujcie szacunek przy tych swoich wymaganiach! Zespół ma prawo żądać od was, nowożeńcy, posiłku przed gośćmi - to MY gramy i MY musimy pracować dla was CAŁĄ NOC. Musimy mieć na to siły a podając nam na samym końcu posiłek, narażacie nas na pośpiech! Często nawet nie zdążymy zjeść tego, co stoi na stole, potem kelner zabiera talerze a my jesteśmy głodni! To MY czekamy na Was a wam często TYŁKA SIĘ RUSZYĆ NIE CHCE, żeby się chociaż przywitać. Często jesteśmy narażeni na wasze prostackie zaczepki, wasz brak kultury, wasze pijackie odzywki i brak zainteresowania tym, czy nam czegoś nie brakuje! PŁACICIE? To zachowujcie się, jak pracodawca wobec pracowników a nie jak rozpieszczone bachory, które uważają sie za pępek świata! Dla nas jesteście TYLKO klientami. TYLKO KLIENTAMI! Od was i waszej kultury osobistej zależy, czy będzie się nam dobrze współpracowało czy nie! Bo my zagramy tak, jak wy nas nastroicie, nie odwrotnie.! Ines.ka, jeśli faktycznie myślisz w ten sposób, to współczuję wszystkim twoim współpracownikom i ewentualnym podwładnym. Mieć za szefa kogoś takiego - nie znajduję odpowiedniego określenia na twój prymitywizm - jest koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ałć
Ale jej pojechałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram na weselach czytaj uwaznie. czy ja pisalam \'\'jestescie panami?\'\', przeciez pisalam na temat pierwszego utworu! ze moga puscic z plyty, bo placa i zadaja, a ze nie potrafia zagrac, to juz inny problem. ja szanuje moich pracownikow. a ten post nie byl zwiazany z tematem: jak trkatujecie swoja orkiestre. zle zintepretowales moje slowa. poza tym ja wspolpracuje z orkiestrami, dj\'ami i z roznymi zespolami muzycznymi. ale sa mlodzi, ktorzy narzekaja na orkiestry, \'\'ktore obrazaja sie np. to ze pierwszy otwor para pusci z CD\'\', i to czasami orkietra czuje sie \'\'bogiem\'\' i Para Mloda boi sie ze orkietra moze w kazdej chwili zepsuc im wesele, zlym graniem. that\'s all. ale juz czytales wczesniej, pisalam na teamt pierwszego utworu,a nie zachowania i kultury Pary Mlodej i Orikiestra. Przepraszam,ze odebrales to inaczej i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram na weselach czytaj uwaznie. czy ja pisalam \'\'jestescie panami?\'\', przeciez pisalam na temat pierwszego utworu! ze moga puscic z plyty, bo placa i zadaja, a ze nie potrafia zagrac, to juz inny problem. ja szanuje moich pracownikow. a ten post nie byl zwiazany z tematem: jak trkatujecie swoja orkiestre. zle zintepretowales moje slowa. poza tym ja wspolpracuje z orkiestrami, dj\'ami i z roznymi zespolami muzycznymi. ale sa mlodzi, ktorzy narzekaja na orkiestry, \'\'ktore obrazaja sie np. to ze pierwszy otwor para pusci z CD\'\', i to czasami orkietra czuje sie \'\'bogiem\'\' i Para Mloda boi sie ze orkietra moze w kazdej chwili zepsuc im wesele, zlym graniem. that\'s all. ale juz czytales wczesniej, pisalam na teamt pierwszego utworu,a nie zachowania i kultury Pary Mlodej i Orkiestra. Przepraszam,ze odebrales to inaczej i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gram na weselach
"..TO WY PLACICIE I ZADACIE OD ORKIESTRY, NIGDY ODWROTNIE..." - ja czytam uważnie. ty NIEUWAŻNIE piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisalam. i to sie tyczylo pierwszego tanca. i innych piosenek, ktore pary chca by byly zagrane na weselu. i napisalam prawde - ze placa i zadaja. a nie o kulturze. jesli tak piszesz, to przykro mi ze zostales tak potraktowany. zaloz sobie taki topik - o zachowaniu sie mlodych do orkiestry. a tutaj podaje sie przyklady utworow na pierwszy taniec. poza tym dziewczyna zapytala, ja odpowiedzialam. wiec widac kto umie czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gram na weselach
Właśnie tej kultury w twojej wypowiedzi zabrakło. Nie płacisz i żądasz, ale płacisz i możesz się dogadać. Stojąc na takiej pozycji - płacę i żądam, tylko stracisz. Oczywistym jest, że jesteś klientką, która ma pewne wymagania. Ale sposób, w jaki do tego podchodzisz, zniechęca do współpracy z tobą. Myślisz, że zespoły nie rezygnują, kiedy mają do czynienia z zarozumiałą pannicą? Owszem, rezygnują. I to bez żalu. Nie każdego można kupić, dziewczyno. A już z pewnością ty nie kupisz dobrej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemow z muzykami weselnymi,ale widze ze ty za to masz z parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiieeńńkkaa
Ja z narzeczonym nie chcemy jakiejś Madgy F. czy coś w tym stylu.Wolimy jakiś nowy oryginalny kawałek.Jak ktoś ma coś fajnego co jeszcze nie jest osłuchane to prosze prześlijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę ineska
Nie masz problemu z muzykami? To ilu już ich miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassiieeńńkkaa
Podoba mi się dyskusja po między "Gram na weselach" a "Ines-ka".Jestem za "Gram na weselach".Spotkałam się z wieloma zarozumiałymi pannami i wiem co one potrafią.Myślą że są mądrzejsze od Boga a w rzeczywistości mają sino w głowie.Takie są najgorsze.Czasem warto,nawet własnym kosztem,sprowadzić je na ziemię,chociażby dla własnej satysfakcji. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kochani.... od jakiejs pol godziny przegladam rozne strony w poszukiwaniu pomyslu na muzyke, ktora ma byc w tle naszego filmu ze slubu..wciaz czytam teksty: a jaka piosenke? a co polecacie? nie wiem na co sie zdecydowac...! moja mala refleksja..a dlaczego nie jest to utwor ktory w magiczny sposob laczy was oboje, na ktorego pierwsze dzwieki oboje szywiolowo reagujecie i juz po pierwszych akordach w waszych myslach pojawia sie ten moment...ten jeden..ktory szczegolnie kojarzy sie z piosenka.. sama jednak przekonalam sie ze to nie latwe...i tu..moja propozycja...naprawde na codzien nie slucham hip hopu (nawet nie mam pewnosci czy prawidlowo okreslilam gatunek muzyki) ale jest jeden utwor ktory ma tak piekne slowa ..... uwazam ze sposrod wielu artystow wlasnie ten bardzo jasny sposob tlumaczy czym jest milosc, bycie razem a przepiekna oprawa muzyczna sprawia ze blad robi ten ktory choc nie sprawdzi... mezo i kasia wilk \"SACRUM\" polecam!!!!! a na zachęte maly fragment ...\"to mi nie minie tak szybko tak łatwo bo jesteś mą wiarą, nadzieją, zagadką której nie umiem objąć rozumem dlatego mam do niej taki szacunek może zwyczajnie brak mi taktu ale wierze w Ciebie moje Sacrum Ref: Chce do jednego miejsca na ziemi gdzie problemy przestają mieć znaczenie do objęć które akceptują me słabości do nich pragne tylko do mej miłości ....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ines.ka
jestes pusta na maksa, widac to w kazdym topiku w ktorym wtracasz swoje trzy grosze. Brak ci oglady i gustu (chociazby patrzac na twoja suknie :D). Uwazam ze gram na weselach ma 100% rację. To ze placisz, nie znaczy że mozesz sie zachowywac jak rozkapryszona panna. Współczuje twojemu przyszlemu mezowi. Opanuj sie troche z twoimi durnymi tekstami i lepiej sie nie odzywaj za bardz na tym forum, jesli masz takie bzdury pisac. Narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam piosenki na pierwszy taniec. Proszę prześlijcie mi kilka utworów (jak tylko macie) m.in. lub gdzie je mogę odsłuchać. Czekam. Pozdrawiam. Wielka Milosc-Seweryn Krajewski Niebieska Piosenka-Grzegorz Tomczak Niebo Z Moich Stron-Czerwone Gitary Wszystkie Chwile-Magma Zakochani-Natalia Kukulska Magiczne Slowa-Ziyo Zabiore Cie Wlasnie tam-Kancelaria Z tobą chcę oglądać świat- Z. Wodecki i Z. Sośnicka Jesteś blisko mnie- Natalia Kukulska & Piasek Kocham Cię- Sławek Uniatowski Dwa słowa nieprzytomne -Georgina Tarasiuk Kochać - Piotr Szczepanik Miłość nie ustaje -Mietek Szcześniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle komentarze nie na temat. widze, ze osoby, ktore nie maja nic do powiedzenia na dany temat, potrafia tylko pisac zlosliwe uwagi niezwiazane z tematem. poza tym jak widac sledza wszystkie topiki, w ktorych sie udzielilam. dziekuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.G.N.E.S.
Ineska, to nie były uwagi nie na temat. "Gram na weselach" odpowiedział/ła właśnie na temat i miał/ła sporo racji. W ten sposób zachowuje się większość par, a Ty - nie wiem, czy świadomie czy nie, zachowałaś się, jak te rozkapryszone pannice. Płacę i wymagam (zamiast płacę i się dogaduje - jak to powiedział/ła Gram na weselach). Użyłaś niefortunnego sformułowania i niepotrzebnie się ciskasz. Poza tym... Nie trzeba śledzić "Twoich" topików, jesteś prawie w każdym z nich. Zwłaszcza w tych, gdzie jest większa liczba osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ines.ka
A.G.N.E.S masz racje w 100%. Tą ines.ka widac w kazdym temacie. A zwraca sie na jej wpisy uwaę tylko dlatego ze pisze ogromne bzdury, chociazby takie ze suknie ma taka smieszna z tego powodu ze jej nick pasuje do stylu hiszpanskiego no i umnie tanczyc :D Brak gustu i znajomości kultury polskiej i hiszpanskiej masz dziewczyno na maksa. Chyba za duzo siedziesz na obczyznie i cie sie juz w glowie od tego pomieszalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abracadabra
No pięknie, gorrąca dyskusja. Ja również przychylam się do zdania Agnes i Gram na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ande23
czesc mozesz przeslac mi ta piosenke forever tonight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ande23
a i jak ktos ma pare innych utworow na pierwszy taniec to moglby mi przeslac,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Wejdź sobie na post Wedding Plannerki - tym o mp3. Tam są chyba jakieś linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus24
Mam prośbe o przesłanie mi jeśli ktoś ma na e-maila piosenek "Będę wierny Ci" i "Wierzę w miłość" Krawczyka. Będę bardzo wdzięczna pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Eee, to chyba nie są piosenki krawczyka. Z tego co się orientuję, pierwszy tytuł, to piosenka biesiadna a drugą śpiewa zespół Akcent oraz Norbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciechan
witam i mam prosbe czy ktos moglby przeslac mi piosenki *Ch. Wunderlich & K.Hall - Forever Tonight *Natalia Kukulska feat. Piasek - Jesteś Blisko Mnie *Kindla - Z kimś takim jak ty *Stachursky - Z Każdym Twym Oddechem *Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty z gory wielkie dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam białoruską kapelę
i białoruski pierwszy taniec----------ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farciak
Witam Myślę że idealnie na pierwszt ta niec nadaje się utwór "Za jeden usmiech Twój" Sumptuastic. Można ułożyć świetną choreografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate318o2.pl
mogłabym prosic o walca z nocy i dni, z góry dziekuję kate318@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
Prosze prześlijcie mi pliki : 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4)Z Toba chce ogladac swiat Zbigniewa Wodeckiego 5)Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×