Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość alabasterek
Proszę kogoś o przesłanie na maila piosenki zespołu PANTERA "Forever Tonight". Chcemy na pierwszy taniec A. Jantar "Przetańczyc z Tobą chcę cała noc", ale ktoś powiedział, ze Forever tonight też jest fajne. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunawi
hej bardzo prosze o przesłanie mi waszych piosenek na e- meil weronika060@poczta.onet.pl. Szczególnie prosze o walc z Noce i dnie. Z góry dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaq
Ja tez prosze o filozofie małżeństwa!! Z góry dziękuję betula0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostrzyczka wybrała kiljanskiego i kaje piosenke procz Ciebie nie ma nic,,wyszlo swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mohe prosic ta piosenke z pierwszej strone? forever cos tam... kalunia225@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziula
witam, czy moglabym prosic o przeslanie tych piosenek bylabym wdzięczna. nie mam zadnego pomysłu , a chcialabym cos fajnego pozdrawiam maadziula@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
hej my zastanawiamy sie z moim narzeczonym nad piosenka"Ten ktorego kocham" ale slyszalam ze walc z "Nocy i dni" jest fajny moze mi ktoras z was przesle na poczte? bylabym bardzo wdzieczna,jesli macie inne piosenki pasujace na 1 taniec to tez mi przeslijcie na adres; 20anita20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfu
Witam wszystkich ja z przyszłą żoną tez szukamy idealnej piosenki, mamy kilka typów jak ktoś chce to niech pisze na maila a ja wysle nie piszcie na forum bo żadko zaglądam. Mój mail to 82karol82@googlemail.com a te typy to: - Seweryn Krajewski - Wielka Miłość - Sławek Uniatowski - Kocham Cię - Kancelarya - Zabiorę Cię właśnie tam - Farba - Chcę tu zostać - Glen Medeiros - Nothing's gonna change my love for you (ale ten ostatni to raczej dla nas odpada bo wolimy polskie ale polecam!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadena
Ja polecam na 1. taniec takie oto pozycje: Polskie: 1. Krzysztof Krawczyk - O Tobie 2. Natalia Kukulska & Andrzej Piaseczny - Jesteś Blisko Mnie 3. Anna Jantar - Moje Największe Marzenie 4. Zbigniew Wodecki & Zdzisława Sośnicka - Z Tobą Chcę Oglądać Świat A z angielskojęzycznych: 1. Katie Melua - Nine Million Bicycles 2. Wet Wet Wet - Love Is All Around 3. Roy Orbison - Only You 4. Vaya Con Dios - What's A Woman POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamiska33
Jest przepiękna piosenka Lury Pausini"no more time",ja napewno wzięłabym ją na pierwszy weselny taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadena
Aha, jeszcze zapomniałam dodać: 1. Katarzyna Skrzynecka & Robert Janowski - Ten, Którego Kocham 2. Kukulska & Piasek - Jesteś Blisko Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis sie bardzo podoba
W cieniu Twoich rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajpnic
hej! Jeśli możecie podeślijcie mi również walc z nocy i dni oraz piosenke magdy famme "rozmowa z aniołem" i Forever night. Będziemy wdzięczni bo cięzko nam wybrać tą tak ważną piosenkę! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
poprosze o walc z "noce i dnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
hej ! a mozecie mi trez przeslac rozmowe z aniolem i zreszta wszytkie piosenki ktore uwazacie za piekne...bardzo dziekujemy, ciezko jest wybrac te najpiekniejsza......:) gulrot@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
czesc! prosze o przeslanie mi piosenekMagda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
lukasz oromne dzieki za piosenki, to bylo mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
hei! wedlug mnie rozmowa z aniolem srednio pasuje na pierwszy taniec ale ale Katarzyna Srzyneczka i Robert Janowski-ten ktorego kocham, Krzysztof Krawczyk-O Tobie i nawet Kukulskai Piasek-Jestes Blisko Mnie -sa sliczne i i dealnie pasuja na pierwszy taniec, opowiadaja o milosci i w ogole sa takie wzruszajace, hmmmm ciezko sie zdecydowac :) ale wybor jest!!!!! dzieki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
ciagle czekam na walc z "Nocy i Dni" czy mozecie mi go przeslac? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta***24***
Anita-----25 Bardzo proszę o przesłanie Forever tonight. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam jghdj
"Gdyby nie ty" IRA kolezanka- Farba"Chce tu zostac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam jghdj
a moja siostra miala pisenke p.t " Urodzilem sie aby kochac Cie" ale niewiem kto ja spiewa, jaki zespol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen83
My mamy 2 alternatywy do wyboru; 1) Hey sexy lady - Shaggy 2) Bo ja Cie kocham- Zakopower Kurcze...ślub i wesele to szczęsliwe wydarzenie wiec naszym zdaniem pierwszy taniec tez powinien taki być :) Nie chcemy tanczyc standardowych "smutów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letka_83
Ja też proszę o przesłanie choćby kilku utworów z tej listy: Forever Tonight Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiej "Bo jesteś Ty" Krawczyka Fascination if you don't know me by now" ? chcę tu zostać" Farby Kochać Piotr Szczepanik Zabiorę Cię Kancelaria Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka pozdrawiam :0) Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : " W perłę zmienić deszcz" między nocą a dniem"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" "dziś już wiem" Urszuli Jednak najbardziej zależy mi na walcu z Nocy i dni. Z GÓRY DZIĘKUJE mail: Letka_83@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
je tez prosze o przeslanie pioseneczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, my z moim słoneczkiem wybralismy piosenkę S.Krajewskiego-Miętowe pocałunki. Jest funfel nówka, jak ją usłyszeliśmy po raz pierwszy jakiś miesiąc temu, tospojrzelismy na siebie i wiedzieliśmy,że to jest właśnie TA!!! poniżej tekst piosenki: Miętowe pocałunki Witają świt pogodny Budzimy się do życia Siebie głodni, siebie głodni. Trzcinowe Twoje ciało Okryte tylko niebem Walczymy z chłodem nocy Głodni siebie, głodni siebie. Jak czerń i biel Jak blask i cień, Jak dźwięk z milczeniem Tak my nienasyceni. Jak żar i lód Jak śmiech i ból, Jak czas z istnieniem Tak my nienasyceni. Nie damy się pogodzić Na dłużej niż dwa serca, Spragnieni i łagodni, Głodni szczęścia, głodni szczęścia. Nie damy się ocalić By istnieć jak osobni, Wolimy stać się żarem, Szczęścia głodni, szczęścia głodni. Jak czerń i biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcówka
KWIETNIÓWKO CZY MIAŁABYŚ TĄ PIOSENKĄ Z MELODIĄ Z CHĘCIĄ BYM POSŁUCHAŁABYM JEJ . OTO MÓJ ADRES kowan22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×