Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Bardzo proszę o podesłanie niżej wymienionych utworów (suprajsik@o2.pl) : Grzegorz Tomczyk \"Niebieska piosenka\" \"Do kołyski\" Dżem Eleni \" Tylko w Twoich dłoniach\" \"Walca dla Młodej Pary\" Beverly Craven - Promise me Wodecki \"Oczarowanie\" Eleni: Nasz najpiękniejszy dzień Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" Walc z Nocy i dni niech mowi serce Gawlińskiego ona i on gadowskiego ROZMOWY Z ANIOŁEM. MOJE JEDYNE MARZENIE POZWOLIL NAM LOS \"ja jestem bogaty\" Bajora piosenka zespolu Kindla \"Z kims takim jak Ty\" Najpiękniejsza - S.Krajewskiego \"niebo z moich stron\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka26
agnesha dzięki za pioseneczki:-) a może ktoś podeśle mi jeszcze: "Do kołyski" Dżem Eleni " Tylko w Twoich dłoniach" "Walca dla Młodej Pary" Beverly Craven - Promise me Eleni: Nasz najpiękniejszy dzień Magda Famme" rozmowa z aniolem" Walc z Nocy i dni niech mowi serce Gawlińskiego ona i on gadowskiego ROZMOWY Z ANIOŁEM. MOJE JEDYNE MARZENIE POZWOLIL NAM LOS "ja jestem bogaty" Bajora piosenka zespolu Kindla "Z kims takim jak Ty" Najpiękniejsza - S.Krajewskiego "niebo z moich stron"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka26 nie ma za co jak mam to moge sie podzielic wyslalam ci pare z twojej listy,troche utworkow nazbieralam wiec jak jakis potrzebujesz to pisz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gospella gospel82wp.pl
Hej dziewczyny :) Bardzo Was proszę o przesłanie mi kilku piosenek z tej listy :) Nie mam żadnej z nich a są mi bardzo potrzebne...Prosze... Moj mail: gospel82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka26
ok to może ma ktoś jeszcze: 1. Rozmowa z aniołem - Magda Femme 2. Weselne preludium - Krzysztofa Krawczyka Jak narazie to najbardziej przypadło nam do gustu: Krajewski - Najpiękniejsza! pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
poproszę o : Forever Tonight Walc z Nocy i Dni Z góry dziękuję lauramini@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaluiza
hejka.ja myślę, że bardzo fajne są "wielka miłość" Seweryna Krajewskiego i "pozwolił los" mam prośbe. za 3 miesiące jest ślub mojej przyjaciółki i razem szukamy piosenek bo ona nie ma neta, ale słabo nam idzie :( jak ktoś ma to bardzo proszę prześlijcie mi choć kilka piosenek: Jesteś blisko mnie - Natalia Kukulska Magiczne słowa - Ziyo W perłę zmienić deszcz - Universe Ślubowanie Niebieska piosenka - podobno bardzo fajna ale nie słyszałyśmy jej jeszcze Oczarowanie - Wodecki Z Tobą chcę oglądać świat - Wodecki Moje jedyne marzenie - Anna Jantar Nasz najpiękniejszy dzień - Eleni Tylko w Twoich dłoniach - Eleni Ona i on - Gadowski Z góry wielkie dzięki............mój mail: anka304@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRUSKAWA-------24
hello!! Ja proponuje piosenkę Sławka Uniatowskiego "Kocham Cię"......... Śliczna.........:) wejdzcie na wrzuta.pl i wpiszcie w wyszukiwarke Sławek Uniatowski POLECAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam też o piosence Krzysztofa Krawczyka \"to co w życiu ważne\" ale nie mam jej wiec jesli znajdzie sie ktos kto ja posiada to bardzo prosze o przeslanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migi
Witam Mam pytanko niedługo mam wesele na pierwszy taniec chciałam piosenke Rubika "psalm dla Ciebie" ale nie mam pojecia jak do niej zatańczyc jaki taniec?? prosze pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_-
Proszę o przeslanie mi pioseneczek jakie macie nadających się na pierwszy taniec. :-)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee 126523
a kto chce "ja nie kocham ciebie ty nie kochasz mnie" formacji nieżywych schabóff??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu sie jaja dzieja
tak przezywacie pierwsza piosenke, a jak znam zycie to tylko patrzec az polowa z Was wyladuje na sali sadowej w sprawie rozwodowej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! czy mogłabym kogos prosic o przesłanie mi piosenki \"zono moja zono\" ?? moj mail to mysia_23@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gospella gospel82wp.pl
Agnesha dziękuję serdecznie za piosenki!!!! :)))) Czy moje doszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospella dziekuje za pioseneczke doszla jedna leszek jakis -utworek grany na pianinku bardzo ladny lubie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNIA
Chcialabym was prosic abyscie poprzesylali mi piosenki na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
a ja bede miala pioseneczke zespolu demono.zaproponowal mi to poan z orkiesrty ktory bedzie u nas gral:)tylko kurcze nie pamietal tytulu...ale idzie to mniej wiecej takmoja kolezanka miala ten utwor na weselu swoim i wypadlo poprostu slicznie,goscie kazali im zatanczyc pierwszy taniej 2 razy:)napatrezc sie nie mogli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda DzIdZi_87 ze nie napisalas jakie slowa sa tej pioseneczki,jestem ciekawa co to za utworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otawio
BAAArdzo proszę o podesłanie walca z nocy i dni (mp3, wav ) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkie9133
Witam czy ja tez moge prosić o przesłanie piosenki "Rozmowa z aniołem" M. Femme. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkie9133
Bardzo proszę prześlijcie mi też następujące utwory: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) oczarowanie 5) z tobą chcę oglądać świat 6)ślubowanie 7)przetańczyć z tobą chcę całą noc Z góry dziękuję Mój email to dkieczor@poczta.fm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantereczka
Jeśli możecie to poprzesyłajcie mi piosenki na pierwszy taniec jakie macie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantereczka
i jeśli ktoś ma Ślubowanie to o to proszę najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam taki mały problem. Nie wiem jaka pioseneczka nadaje się na pierwszy taniec na moim ślubie. Proszę o pomoc. Jeśli znacie jakieś utwory lub możecie mi przesłać to byłabym bardzo wdzięczna. Mój E-mail to: Martar21@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×