Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość Seraf
Witam. Moim zdaniem najlepsze na pierwszy taniec to: Wodecki "Oczarowanie" Jantar "Przetańczyć z tobą chcę całą noc" Są to fajne utwory i są też najczęściej wybierane przez pary, które przychodzą do mnie na naukę tańca do ślubu. Mam małą prośbę, prześlijcie mi jeśli tylko możecie chociaż kilka z tych utworów, które są poniżej. Z góry dziekuję:) Celine Dion: The power of love Ziyo: Magiczne słowa Stachursky: Zostańmy razem Piasek i N. Kukulska: Jesteś blisko mnie Eleni: Nasz najpiękniejszy dzień K.Krawczyk: Weselne preludium Damian Holecki: Weselne dzwony Saturn: Czułe spojrzenia Bajm: Być z Tobą Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj Magma: Kochać i pragnąć K.Krawczyk: Tylko Ty, tylko Ja K. Krawczyk: Bo jesteś Ty Kiljański: Prócz Ciebie nic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdakalisz
Bardzo proszę prześlijcie mi następujące utwory: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) oczarowanie 5) z tobą chcę oglądać świat 6)ślubowanie e-mail maggdakalisz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek25
Witam. polecam "Słowa" Gosi Andrzejewicz - coprawda troszke słowa o rozstaniach w jednym zdaniu ale piosenka piękna do zatańczenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o maila a w odpowiedzi odeślę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkacos
I ja tez poprosze jw: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) oczarowanie 5) z tobą chcę oglądać świat 6)ślubowanie izkacos@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaka1
Wita! Jeśli bardzo prosiłabym o przesłanie 3 piosenek 1. J can't help falling in love Elvisa 2.cross my heart Dolly Parton 3. Nothing change my love for you Glena Medeiros 4 Chcę tu zostać Farby z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuhm
......jakbym miała tanczyc przy Tomaszu Zółtko 1 taniec to chyba bym sie podłamała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ia
Cześć. Mam prośbę...jeśli macie piosenkę Rubika, Radka.....Psalm dla Ciebie prosiłabym o przesłanie. Mój adres aniusia_7@interia.pl Wielkie dzięki. PS. Walc z Nocy i dni również możecie przesłac :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty_
PILNE!! za tydzien mam wesele,a jeszcze nie wybralam piosenki na pierwszy taniec.prosze o przeslanie tyh utworow: 1.noce i dnie 2.niech mowi serce gawlinskiego 3.z Toba chce ogladac swiat wodeckiego 4.forever tonight 5.wspomnienie niemena 6.ona i on gadowskiego Z gory wielkie dzieki,moj e-mail:katty_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anejka
Rzeczywiście nowa piosenka Rubika jest idalna na pierwszy taniec. Słowa są świetne. Zastanawiam się tylko jak to tanczyć żeby nie wyszło że młoda para kręci się w kółko. Czy to jest rytm walca? Czy jakiego tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusi
kochane prosze przeslijcie mi te wszystkie piosenki jakie wam wejda do glowki prosze was ja ciagle szukam wlasciwej i jakos nic mi nie pasuje bo piosenka przy ktorej poznalismy sie wogole jest do bani na wesele bo hh i nie wypada tak :P:P podaje moj @ tabasko@interia.pl dzieki z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25
bardzo chętnie posłuchałabym tego WALCA Z NOCY I DNI. oraz ROZMOWY Z ANIOŁEM. Zaintrygowaliście mnie. Z góry dzięki jaworlina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25
nie mogę nigdzie znależć "ZTOBĄ CHCE OGLĄDAĆ ŚWIAT" I " OCZAROWANIE" WODECKIEGO Byłabym wdzieczna za przesłanie jeśli ktoś to ma. Dzięki Jaworlina@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkal
Buziaczki! Posiałam gdzieś mojego walczyka z Nocy i Dni...proszę podeślijcie mi go jeszcze raz. Będę wdzięczna za Oczarowanie-Wodeckiego również. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia91
mam dopiero 15 lat ale moze dobra piosenka na pierwszy taniec bedzie Mandy Moore - only hope ... i se sciagnijcie program do sciagania bear share .... tam jest wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca00025
prosze o Walc z Nocy i dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca00025
Bardzo prosze o walc z "Nocy i Dni" oraz o "Oczarowanie'' Wodeckiego. Z góry wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca00025
W pierwszej prośbie podałam zły adres mailowy, dlatego napisałam jeszcze raz. Sorry że mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol klucz
A MY UWAZAMY ZE NA 1 TANIEC W POLSCE NA POLSKIM WESELU POWINNA BYC POLSKA PIOSENKA NP MOJE JEDYNE MARZENIE ZAKOCHANI POZWOLIL NAM LOS MYSLI I SLOWA KOCHAM CIE KOCHANIE BO JESTES TY ZAWSZE TAM GDZIE TY OCZYWISCIE NIE WYKLUCZAMY CZEGOS W OBCYM JEZYKU NP POWER OF LOVE ,WALC FRANCUSKI ITD LECZ NA POLSKIM WESELU BARDZIEJ WYPADA WYBRAC COS POLSKIEGO PRZECIEZ W OBCYCH KRAJACH NA WESELACH NIE SPIEWAJA NIC POLSKIEGO A TYLE POLSKICH MAMY PIEKNYCH PIOSENECZEK. KAPELA KLUCZ WWW.KLUCZ.WAW.PL ZAPRASZAMY A DO NIEZYCZLIWYCH I KONKURENCJII PISZEMY ,DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z FARMAZONAMI WYPISYWANYMI NA NASZ TEMAT ,NAPISZCIE COS O SOBIE ,PODAJCIE SWOJA STRONE ,FOTO ,NORMALNY CZLOWIEK WASZYCH FARMAZONOW NIE BEDZIE BRAŁ POD UWAGE.PILNUJCIE SWOJEGO TYŁKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie o tej piosence Radka, słuchałam, przecież ona zaczyna się słowami: \"Choć nie masz oczu bardziej błękitnych, niż tamta miała...\" Nie wyobrażam sobie tańczenia pierwszego tańca do piosenki, gdzie facet wspomina swoją BYŁĄ! I mówi, że kocha mnie momo,że nie jestem lepsza od tamtej...! :-( ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie moj nick..
A ja uwazam ,ze to piosenka(Piotr Rubik-psalm dla ciebie) jest super i wlasnie mam zamiar wziac ja na pierwsza pisenke,i wydaje mi sie ze nie jest to zwykle porównywanie do bylej..wiadomo to kwestia interpretacji,ale kazdy z nas(prawie)mial kogos wczesniej kogo kochal ale sens jest taki,ze ta osoba która zostala wybrana jest najwazniejsza i to najlepszy wybor...bardzo mi sie podoba ta piosenka gdyz w naglosnionej sali, cala oprawa tej piosenki bedzie pieknie brzmiala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mógłby mi ktoś przesłać pioseneczkę Wodeckiego \"Oczarowanie\"??? Mójmail qniuniaq@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jasne, że prawie każdy miał juą kogoś, ale ja też nie chcialabym słuchać o tej "byłej" na własnym weselu. Piosenka ładna, ale po mojemu nie na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prześlijcie mi piosenki: 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc z \' nocy i dni\' 3) \'Forever Tonight\' 4)Wodeckiego \'oczarowanie\' 5) \'z tobą chcę oglądać świat\' 6) \'ślubowanie\' 7) \'pasla dla ciebie\' 8) \'wileka miłość\' ameliasylwia@wp.pl bardzo wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiękniejsza piosenka to
"ja jestem bogaty" Bajora ma cudne slowa i melodie taka radosna POLECAM!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiogrod
a ja polecam piosenkę Grzegorza Tomczyka "Niebieska piosenka" u nas na weselu była jako pierwszy taniec :-) tylko że puszczaliśmy ją z płyty bo ma dość trudny takt no i linie melodyczą :-) ale jest śliczna- i ma piękne słowa- jak ją słyszę to do tej pory mam ciarki polecam!!!! zainteresowanym prześlę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaC
Hej!!Moge prosić o przesłanie mi tej piosenki Tomczaka i innych jesli jakies masz fajne. Z góry dziękuje!!Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×