Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość anisik
A u nas była piosenka Farby " Chcę tu zostać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOMIKA
WITAJCIE JA TEZ BARDZO BYM PROSILA JAKIEGOS WALCA NAJLEPIEJ ANGIELSKIEGO BO SLUB ZA NIECALE 3 MIESIACE A MY NIE UMIEMY TANCZYC POZDRAWIAM MONIKAGR@POCZTA.ONET.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_22
Mam do was wielkom prośbę potrzebuję piosenki na pierwszy taniec MP3: -Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka" -"Ślubowanie" Jeżeli miałby ktoś na MP3 to przesłał by mi. Mój adres: tosia_eliza@interia.pl. BAAAAAAAARDZO WAS PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////just.
Witam wszystkich. Mam goraca prośbę: ja tez poprosilabym o przeslanie mi piosenek: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4)przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar 5)Z Toba chce ogladac swiat Zbigniewa Wodeckiego 6)Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego 7)z tobą chcę oglądać świat 8)ślubowanie dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////just.
i jeśli ktoś ma niebieską piosenkę to też proszę bo dużo się o niej pisze a ja jej nigdy nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiabe
Proszę o przesłanie 1) Rozmowy z aniołem 2) Ślubne prezenty I. Jarockiej 3) Walca z nocy i Dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goti
Ja to juz wogole niewiem co bede tanczyc swojego chlopa ucze ok 3 lat i nic dalej ja swoje on swoje. takze tez poprosze o jakies fajne rozalka1982@o2.pl prosze!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszy taniec upatrzyłam piosenke z filmu pt.\"Duch\", jest bardzo ładna. Ja z wielka checia chce isc na kurs tanca aby nauczyc sie walca angielskiego ale moj chlopak jest takim malutkim problemem bo nie chce sie namowic,chyba wiekszosc facetow taka jest, poprostu sie wstydza choc wiem ze on ma poczucie rytmu i umie tanczyc i sie poruszac. Ja tylko nie potrafie za cholere tanczyc tak po prostu z facetemi (tak jak nasi dziadkowie,czy ojcowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszego tanca nie pamietam bo wybor zostawilam orkiestrze przy czym zastrzeglam zeby nie bylo winda do nieba.jest to naprawde fajna piosenka ale tekst raczej nie pasowal co do mnie bo ja szczesliwie wyszlam za maz i nie z przemusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20
Czy moglabym prosić o przeslanie mi Forever Tonight? Będę wdzięczna angelot1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka
prosze przeslijcie mi: )walc , noce i dnie )Forever Tonight )przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar tlen-o2-tlen@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo proszę również o przesłanie mi utworów: 1) Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2) walc , noce i dnie 3) Forever Tonight 4) przetanczyc z toba chce calą noc- Anny Jantar 5) Chcę tu zostać - Farba 6) Ślubowanie 7) Oczarowanie 8) Z Tobą chcę oglądać cały świat - Zbigniew Wodecki 9) Kochać - Piotr Szczepanik 10) Zabiorę Cię - Kancelaria 11) Niech mówi serce - Robert Gawliński Z góry bardzo dziękuję! pa pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka4
Ma ktoś może piosenkę "biały latawiec" zespołu WAWELE!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
jestem mezatka z 13 dniowym stazem. mielismy piosenke zespolu Farba pt Chce tu zostac, bardzo fajna i dobrze sie tanczy.polecam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm może
piosenka Kancelarii "Zabiorę Cię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
A my mieliśmy Niemena tylko nie pamiętam jaki tytuł ale zaczyna się..Mimozami jesień się zaczyna.. A ślub mieliśmy w pażdzierniku więc nam to ładnie pasowało.Piosenka niby trudna do tańczenia ale uczyliśmy sie pod nią i było ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosheria
Ta piosenka Czesława Niemena nosi tytuł "Wspomnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
Dzięki bardzo za tytuł...nigdy ich nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my będziemy tańczyć przy piosence Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie, nie zamierzamy wymyślać, chcemy się czuć na luzie zresztą bardzo nam się podoba ta piosenka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila82
Hmm, nie chcę się powtarzać, ale ja tez bym miala ogromna prosbe o slubne prezenty i slubowanie bo moja data tez zbliza sie wielkimi krokami (7 pazdziernika):) Jeszcze tylko obrona przede mna. Z gory dziekuje i jak chcecie inne kawalki to mam sporo juz w swojej kolekcji:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataK
CZEŚĆ WSZYSTKIM! BARDZO PROSZĘ O PRZESŁANIE MI: 1)Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight mhajdus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo prosze jesli ma ktos nastepujace utwory prosze o ich przeslanie ;) 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) z tobą chcę oglądać świat 5)ślubowanie 6)przetańczyć z tobą chcę całą noc 7) Niebieska piosenka jina7@tlen.pl Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza22
Proszę was o piosenkę "Ślubowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wieśniaku
po pierwsze nie wszystko jest na e-mule bo np właśnie ściagam coś i wiary nie ma więc jak ktoś jest tak uprzejmy, że wyśle to sie nie udzielaj nieproszony!! lub wieśniaro nieproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala myszka bierze ślub
ja proponuję : Universe : " W perłę zmienić deszcz" Eleni: "Tylko w Twoich dłoniach" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostat-nia
a co sądzicie o ,,między nocą a dniem"?makowieckiego jak w słuchacie sie w słowa, to dowiecie się, ze jest idealna jak na wesele mimo wolnego rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostat-nia
a co sądzicie o ,,między nocą a dniem"?makowieckiego jak w słuchacie sie w słowa, to dowiecie się, ze jest idealna jak na wesele mimo wolnego rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam cos opiwiem/ok
bylsimy niedawno na weselu.para młoda bardzo rzecztelnie i dłuuugo przygotowywała sie do 1tanca.chcodzili na kursy-zeby zatanczyc walca angielskiego. i spalili.absolutnie cały taniec!~mylili kroki,warczeli do siebie:) i humor sobie popsuli. nerwy ich zerzarły dlatego polecam spontanicznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metju
wezsobie metalice pipo jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×