Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość olele
Proszę podeslijcie kilka utworów. Secret24-24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grellu
Prosze o przelsanie jesli ktos ma piosneke z tej listy na moj email grellu@go2.pl z gory dziekuje Grzegorz Tomczyk: Niebieska Piosenka A. Jantar: Moje jedyne marzenie Celine Dion: The power of love Ziyo: Magiczne słowa Farba: Chcę tu zostać Lady Punk: Zawsze tam gdzie ty Kancelarya: Zabiorę cię właśnie tam S. Krajewski: Wielka miłość Stachursky: Zostańmy razem Z. Wodecki: Oczarowanie Piasek i N. Kukulska: Jesteś blisko mnie Eleni: Nasz najpiękniejszy dzień K.Krawczyk: Weselne preludium Damian Holecki: Weselne dzwony Saturn: Czułe spojrzenia A. Jantar:Pozwolił nam los Bajm: Być z Tobą Tomasz Żółtko: Kochaj mnie i dotykaj Magma: Kochać i pragnąć K.Krawczyk: Tylko Ty, tylko Ja K. Krawczyk: Bo jesteś Ty Kiljański: Prócz Ciebie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faridka
Hej Pilnie poszukuje A. Jantar: Moje jedyne marzenie miała byc Wielak miłosc Krajewskiego ale chyba A.Jantar ładniejsza. Mój chłopak nie bardzo przypomina sobie muzyke słowa pamieta tej piosenki ;) jakby ktos posiadał i mogł by mi przesłac farida15gazeta.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agazi
Czesc, Czy moze mi ktos podeslac nastepujace piosenki, w perle zmienic deszcz, universe slubne prezenty , ireny jarockiej zuzia.38@interia.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 255
a my "spoza nas" mietka szcześniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
mojej znajomej piosenka "Winda do nieba" wlasnie przyniosla pecha - rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecamy
a my mieliśmy piosenkę Czerwonych Gitar pt. Niebo z moich stron Piękna piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa rozkosz
nie rozumiem tego powszechnego uwilbienia dla farby - chce tu zostac, wszyskie moje znajome wychodzace wlasnie za maz ja wybraly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecamy
masz rację, ta piosenka Farby jest poprostu tragiczna niczym ich Troje i Michał Wiśniewski... już lepszy byłbyby Sumptuastic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy
proszę o walca z nocy i dni plisssssss sylwia-c1@tlen.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniateczko1
A co to Forever tonight??? proszę prześlijcie mi na maila :) aniatko@gazeta.pl będę bardzo, bardzo wdzięczna...sama szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o przesłanie na stonę katarzynapodpala@interia.pl chociaż część tych piosenek weselicho sie szykuję a ja nie wiem przy jakiejpiosence tanczyc pomóżcie!!!: 1. farba- chce ty zostac 2. Borysewicz i kukiz- jeśli tylko chcesz 3. walc- noce i dnie 4. Zbigniew wodecki- oczarowanie 5. Zbigniew wodecki- z tobą chcę oglądać świat 6. piotr szczepanik- kochac 7. Kancelaria- zabiorę ciebie 8. seweryn krajewski- czekasz na tę jesdną chwilę 9. Artur gadowski- ona i on 10. de mono- niebo pełne gwiazd 11. Krzysztof krawczyk- bo jesteś ty Z góry wielkie podziękowanie dla tych którzy pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissyMa
Hej, chciałabym zatańczyć na pierwszy taniec do piosenki Wodeckiego - Z tobą chcę oglądać świat. Czy ktoś wie jak można zatańczyć do tej piosenki? Da się zatańczyć walca angielskiego? Proszę o pomoc!! Dzi ęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy ---- my będziemy tańczyć walca wiedeńskiego do piosenki \"niebo z moich stron\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiruska79
A co sądzicie o piosence Rubika na pierwszy taniec: niech mówią, że to nie jest miłość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
prosze o przeslanie mi piosenki DEMONO niebo pelne gwiazd bo nie moge tego nigdzie scignac ( siwona3@wp.pl ) a z tych wszystkich piosenek o ktorych piszecie na forum to najbardziej podoba mi sie gadowskiego on i ona, bo demono jeszcze nie slyszalam wiec bardzo prosze jak ktos ma dzieku z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski ja wybralam sobie piosenke z filmu uwierz w ducha w tym momencie kiedy ona lepi garnek z gliny do tego bedziemy tanczyc walc angielski tak dobrze sie sklada ze mam przyszlego szwagra ze skonczyl kurs tanca wiec nauki mamy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina06
Hejka Czy ktos zechciałby przesłac mi utwory Wodeckiego- Oczarowanie Z toba chcę ogladac swiat tina06@wp.pl wielaśne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczeza
jesli ktos ma piosenke Grzegorza Tomczaka - Niebieska Piosenka bardzo bym prosila o przeslanie na adres mailowy ola-sewerynek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP3 poproszę Wodeckiego - Z tobą chcę oglądać świat. \"niebo z moich stron\" oraz Kancelaria \"zabiorę Cię\" na mail maran@poczta.onet.pl. będę bardzo wdzięczna. tańczymy 16/09/2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę jeszcze walca z nocy i dni w MP3 na maran@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireth
Pisałam to już w innym temacie, ale wkleję, może się przyda :) Nasz zespół najczęściej wykonuje piosenki: - Mały Książę (Kasia Sobczyk, walc angielski) - Moje jedyne marzenie (wersje N. Kukulskiej lub A.Jantar) - Chcę tu zostać (Farba) - Unchained melody - First Love (Utada Hikaru, piosenka japońska) - Forever love (X-Japan, piosenka japońska) - Niebieska piosenka (Grzegorz Tomczak) - Angels (Robbie Williams) - Zawsze tam, gdzie Ty (Lady pank) - Right here waiting (Richard Marx) - Bo jesteś Ty (Krzysiu Krawczyk) - Jeśli tylko chcesz (Paweł Kukiz) - Zakochani (Natalia Kukulska) - Nothing's gonna change my love for you (Glenn Madeiros) - Anyone of us (Gareth Gates) - Truly, Madly, Deeply (Savage garden) - Dziewczyna o perłowych włosach (w oryginale, czyli po węgiersku) - Woman in love (Barbra Streisand) - Kołysanka (Sumptuastic) - Power of love (Jennifer Rush) - Niebo z moich stron (Czerwone Gitary) - Gitan (Garou) - Zabiorę cię (Kancelarya) - Feels Like Heaven (Fiction Factory) - Dwie Bajki (ale w wersji angielskiej - Virgin/Gregoriana) - Dance me to the end of love (Leonard Cohen) Utwory instrumentalne: - Od nocy do nocy (walc z filmu Noce i dnie) - Nad pięknym, modrym Dunajem (walc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulak to tańczyć będziemy tego samego dnia ;) wysyłam Ci piosenki \"Niebo z moich stron\" i \"Zabiorę Cie waśnie tam\" A tak na marginesie my będziemy tańczyć do \"Niebo z moich stron\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak84 ------- bardzo cię proszę o przesłanie piosenki \"Niebo z moich stron\". Szukam czegoś na pierwszy taniec piscis26@o2.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Miłość S. Krajewskieg
Czekasz na tę jedną chwilę, serce jak szalone bije, zrozumiałem po co zyję, wiem że czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, swoim szczęściem chcę nakarmić, calutki świat zdziwiony tak. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Miną lata gwiazdy zgasna, fotografie w głowie zasną, gdy nas ludzka złość rozłaczy, ja i tak odnajdę Cię, kiedy rozum kaze zwątpić, czekaj zadrzy swiecy płomień, bo po drugiej rzeki stronie, ja dobrze wiem tam ogród jest. Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcik24
CZY MÓGBY MI KTOŚ PRZESŁAĆ PARE TAKICH TYPOWO WESELNYCH PIOSENEK CHCAŁBYM ABY W CZASIE PRZERW ZESPOŁU MOŻNA BYŁO COŚ PUŚCIĆ BARDZO PROSZE POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksah
Dziewczyny a jak podoba Wam sie piodenka?? " Can you feel the love tonight" E. John?? ja na razie szukam.. ale bede Wam bbbb wdzieczna jesli udaloby sie przeslac Oczarowanie Wodeckiego i Streisand i jeszcze Makowieckiego utwor.. :) sciskam mocno przyszle i przeszle mezatki Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×