Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość -.-.-.-.-.-.-
ja też proszę o przesłanie Forever Tonight mail: meg-80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudakoochana
Ja też proszę o przesłanie choćby kilku utworów z tej listy: Forever Tonight Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego walca z nocy i dni. Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiej "Bo jesteś Ty" Krawczyka Fascination if you don't know me by now" ? chcę tu zostać" Farby Kochać Piotr Szczepanik Zabiorę Cię Kancelaria Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka pozdrawiam :0) Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : " W perłę zmienić deszcz" między nocą a dniem"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" "dziś już wiem" Urszuli mamy slub już w lipcu,a nie mamy pierwszego tańca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaes
Bardzo i to bardzo prosiłabym o piosenkę Anny Jantar "Przetańczyć z tobą chcę całą noc", będę bardzo wdzięczna:) wszędzie tego szukam, ale nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaes
A ma ktoś tą piosenkę Krzysztofa Kiljańskiego "Otulmy się miłością", bardzio proszę jeśli ktoś ma o przesłanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruzlik
prześlijcie mi tez te utwory o których piszecie... im wiecej tym lepiej bo nie jestem zdecydowana. dzieki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam na pierwszy taniec walca wiedeńskiego i było super aż miło powspominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraf
Witam Czy mogę prosić o przesłanie mi tych utworów na maila. Nigdzie nie mogę ich znaleść:(. walca z nocy i dni "Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka" Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" Mimozami jesień się zaczyna.. "Kochać" Piotr Szczepanik "Slubne prezenty" Ireny Jarockiej "Niech mówi serce" Gawlińskiego "Niebo pełne gwiazd" De Mono :)Dziekuję:) i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrkanio
Witam, moglby mi ktos podeslac walc z Nocy i Dni? dyrkanio@o2.pl Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitad
Jeśli można BARDZO PROSZE o utworki: walca z nocy i dni Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka" Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" wesele Grechuty Chce tu zostać Wesele Preludium- Krzysztof Krawczyk WIELKIE DZIĘKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o przesłanie chociażby kilku utworów z poniższej listy: Rozmowę z aniołem\" Magdy Femme Prócz ciebie nic\" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. \"Oczarowanie\" lub \"Z tobą chcę oglądać świat\". Slubne prezenty Ireny Jarockiej Zabiorę Cię Kancelaria Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : \" W perłę zmienić deszcz\" między nocą a dniem\"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. \"Ona i on\" \"dziś już wiem\" Urszuli Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iśka32
Bardzo przydałby mi się walc z Nocy i Dni więc jeśli ktoś ma to proszę o przesłanie. z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -.-.-.-.-.-.-
wyslal juz Ci ktos te piosenke? bo jak nie to daj znac na maila beata.betii@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosik80
A co myślicie o Stingu Shape of my heart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosik80
Ja też prosze o przeslanie walca z noci i dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineczka
prosze o przesłanie jakis superowych piosenek na pierwszy taniec!!!!!!!!!!!np. Artura Gadowskiego "ona i on"!!!!dziekie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sMadzia
proszę o przesłanie choćby kilku utworów z tej listy: Forever Tonight Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego walca z nocy i dni. Slubne prezenty Ireny Jarockiej if you don't know me by now" Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : " W perłę zmienić deszcz" między nocą a dniem"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" slub za mniesiac i cza snajwyzszy cos wybrac... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitt
Jeśli mżesz to prześlij mi tą amerykańską piosenkę Forever Tonight . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_nia
bardo piękne są słowa piosenki "będę wierny ci" chcialabym to na pierwszy taniec...czy ma ktoś mp3 tego utworu? Jeśli tak to proszę o przeslanie na adres i_nia@wp.pl z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominic
ja mialem utwor Goya "Niespodzianka" i bardzo mi sie podobał polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bedziemy jednak tańczyc walca angielskiego do piosenki Moon River. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka szklanka
Witam Ja też proszę o przesłanie choćby kilku utworów z tej listy, ślub już niedługo, a ja ciągle jeszcze jestem niezdecydowana: "Niech mówi serce' Gawlińskiego walca z nocy i dni. Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiejchcę tu zostać" Farby Kochać Piotr Szczepanik Zabiorę Cię Kancelaria Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" Pozdrawiam, będę strasznie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia26
Jesli ktos z Was jest w posiadaniu "walcow angielskich" to bardzo bym byla wdzieczna gdyby przeslal mi kilka utworow.... POMOOOCYYYYYYYY!!!! Pozdrawiam wzsystkie panny ktore maja termin na 2. 09.... pozostale rowniez!!! atomowka24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Ja teżbym prosiła choć coś z tej listy Forever Tonight Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego walca z nocy i dni. Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiej "Bo jesteś Ty" Krawczyka Fascination if you don't know me by now" ? chcę tu zostać" Farby Kochać Piotr Szczepanik Zabiorę Cię Kancelaria Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : " W perłę zmienić deszcz" między nocą a dniem"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" "dziś już wiem" Urszuli " Trudno tak" Bartosiewicz i Krawczyk ŚLUBOWANIE Bardzo bym była wdzięczna , choć za kilka piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Zapomialam podać adresu:( Więc jeżeli jakaś dobra duszyczka by mogla mi przesląć te utwory to na adres ;agagus@autograf.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorica
Kochani, jeśli to nie problem, to i do mnie coś z tej listy wyślijcie, będę wdzięczna. Forever Tonight Niebo pełne gwiazd" De Mono "Niech mówi serce' Gawlińskiego walca z nocy i dni. Rozmowę z aniołem" Magdy Femme Prócz ciebie nic" kayah i Kiliyańskiego Wodeckiego. "Oczarowanie" lub "Z tobą chcę oglądać świat". Slubne prezenty Ireny Jarockiej "Bo jesteś Ty" Krawczyka Fascination if you don't know me by now" ? chcę tu zostać" Farby Kochać Piotr Szczepanik Zabiorę Cię Kancelaria Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka Mimozami jesień się zaczyna.. Anny Jantar-Moje Jedyne Marzenie Universe : " W perłę zmienić deszcz" między nocą a dniem"?makowieckiego Artura Gadowskiego pt. "Ona i on" "dziś już wiem" Urszuli " Trudno tak" Bartosiewicz i Krawczyk ŚLUBOWANIE Bardzo bym była wdzięczna , choć za kilka piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byniu
cześćja też szukam coć na pierwszy taniec pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migrenaaa
Na pierwszy taniec to tylko Lady Pank - "Zawsze tam gdzie Ty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rs1981
A co powiecie na kawałek Glenn Medeiros - Nothing's Gonne Change My Love For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×