Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na suche i zniszczone włosy to tylko regeneracja - seboradin regenerujący ma swietną kurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaPP
Jak macie bardzo suche włosy to dobrym rozwiązaniem jest też ten wosk -https://www.salonexpert.pl/produkt/metallic-gloss Wiadomo, że tutaj chodzi bardziej o stylizacje, ale mozna je wzmacniac i nawilzac swoja droga, a przed wyjsciem stosowac ten wosk, zeby wlosy po prostu lepiej wygladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farellkowa9
W przypadku gdy włosy są bardzo zniszczone, kruszą się i wypadają to warto zadbać o nie od wewnątrz i zewnątrz. Dlatego też zaufałam biotebalowi :) stosuję szampon i odżywkę, by wzmocnić włosy, ale też uregulować pracę gruczołów łojowych i zniwelować podrażnienia na skórze głowy. Łykam też ich tabletki, bo to sprawdzony lek z wysoką dawką biotyny, więc liczę że jeszcze kilkanaście tygodni i po problemie z włosami nie zostanie nawet ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uratowałam swoje przesuszone włosy regularnym olejowaniem. To naprawdę pomaga tylko trzeba być wytrwałym i konsekwentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1984
Ja ostatnio zakochałam się w odżywce mojej córci. Używamy też na spółkę szamponu z tej samej serii. Skutecznie zapobiega puszeniu się włosów, wygładza je. Są po użyciu miękkie i jedwabiste. Jest też bardzo przyjemna w dotyku i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1984
Ja ostatnio zakochałam się w odżywce mojej córci. Używamy też na spółkę szamponu z tej samej serii. Skutecznie zapobiega puszeniu się włosów, wygładza je. Są po użyciu miękkie i jedwabiste. Jest też bardzo przyjemna w dotyku i ładnie pachnie. http://www.johnsonsbaby.com.pl/product/johnson%E2%80%99s-shiny-drops-od%C5%BCywka-w-sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinna88
ja się nie ruszam - w kwestii włosów - bez czegoś na zabezpieczenie końcówek, bo po zabawach z prostownicą zaczęły mi się kruszyć niemiłosiernie :( aktualnie stosuję fluid z Great Lenghts: http://www.greatlengths.pl/kosmetyki/fluid-do-zniszczonych-koncowek-i-suchych-wlosow.html i nareszcie jest szansa, że uda mi się je choć trochę zapuścić i pozbyć się miotełek :) inna sprawa, że ja nakładam go też na wyższe partie włosów i też fajnie działa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim włosom pomogły zabiegi keratynowe z amazon keratin. No ale każdy ma inne włosy i lepiej poradzić się fryzjera. Mi mój zaproponował keratynę i sprawdziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti45
Matko nienawidzę tego. Sama miałam bardzo dlugo suche włosy. Zła dieta, farbowanie itd. Musiałam ściąć i czułam się jak chłopiec :( tak długo jojczyłam i marudziłam mężowi, aż zapisaliśmy mnie do salonu Great Lengths i tam przedłużyli mi włosy. Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość usług i te włosy. Idealne w dotyku, mocne, żywe, naturalne. Teraz w końcu znowu czuje się jak kobieta, piękna i zachwycająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawinka98
Odżywka do suchych włosów to podstawa. Stosowała może któraś z Was tę odżywkę w spray'u Farmony https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/953-radical-odzywka-w-sprayu-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-200ml-5900117099414.html ? To chyba jakaś nowość i tak się zastanawiam czy skuteczna będzie. Mam problem z przesuszonymi włosami, a w spray'u to łatwo można zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie wlosy nafta kosmetyczna jest bardzo dobra, można samemu sobie nią smarować i na jej bazie robić domowe maseczki, ale jak ktoś nie ma czasu ( to pracochłonne) to jest seria kosmetyków z naftą Seboradin https://seboradin.pl/pl/17-seboradin-z-nafta-kosmetyczna wypróbowałam, bardzo dobre efekty, Włosy nabierają połysku, miekkości i jedwabistości i wyglądają na zadbane . Bardzo dobrze te kosmetyki regenerują włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roskan87
a jak używać tego mleczka hmilk? to działa jak plex? jak odżywki??? jestem ciekawa bo muszę coś zrobić z włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie można opisać moje włosy. Nic a nic nie jest w stanie poprawić ich kondycji. Ostatnio kupiłam Waxy te od Piloamxu poniewaz podobno sa w stanie zdziałać cuda. Zatem zobaczymy. Po pierwsze aplikacji jestem zadowolona - zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
No ok, ale kosmetyki to nie wszystko. Co z tego, że zainwestujecie kasę w cudowne kosmetyki, jak dalej będziecie katować włosy kiepskim sprzętem, który je zwyczajnie pali? Może lepiej pomyśleć o czymś nowoczesnym, co podczas stylizacji nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Babbinka ma rację. Nawet najlepsze kosmetyki świata nic nie poradzą, jeśli będziecie katować włosy wysoką temperaturą suszarki, prostownicy czy lokówki. Włosy tak czy inaczej będą się przesuszać, rozdwajać i skończy się podcięciem. Jeśli chodzi o nowoczesne sprzęty to babyliss ma rewelacyjną linie urządzeń do stylizacji. Z takim inteligentnym sensorem, który dostosowuje się do włosów, żeby ich nie niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz, że to kwestia samej diety jaką stosujesz a dwa kosmetyków jakich używasz do pielęgnacji. Warto zasięgnąć opinii dobrego fryzjera, tutaj polecam www.Beauty-vital.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1480 Używanie porządnej odżywki może totalnie odmienić sytuację, a jeśli chcecie naprawdę dać sobie dobrą zmianę, to już musicie naprawdę mocno pilnować systematyczności. Dopiero wtedy będzie dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiszielarz1
Też miałem z tym problem jednak pomogły mi bardzo mieszanki do kąpieli z ziołami, kupić można je na tej stronie http://zielarzradzi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika4877
Mi na suche i łamliwe włosy pomaga Seboradin z naftą kosmetyczną, często farbuję i używam suszarki więc mam dość zniszczone, a seboradin poleciła mi doradczyni w drogerii, sprawdza się naprawdę fajnie no i nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowe włosy
Też borykałam się z problemem zniszczonych i mocno przesuszonych włosów, bo swego czasu często je prostowałam lub kręciłam. Siostra poleciła mi bym poszła do salonu Shake Your Head, a tam dobrali mi odpowiednią pielęgnację i rozpisali 3 miesięczny plan z zalecanymi kosmetykami do stosowania w domu. Dodatkowo raz w tygodniu przychodziłam do nich na zabieg z sauną. Pamiętajcie, żeby poprawić kondycję włosów ważne jest przede wszystkim regularne stosowanie odżywek, masek + zabieg pielęgnacyjny z sauną, zdziałają cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×