Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
Łatwiej pielęgnuje sie włosy po tym prostowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z natury takie suche włosy, strasznie się kręcą i zawsze wychodziłam od fryzjera rozczarowana, że mam na głowie dalej siano. Jednak dobry salon jest na wagę złota i teraz wybieram fryzjerów tylko z "górnej półki", a przy wyborze kieruję się opinią moich znajomych albo szukam w Internecie. Teraz chodzę do pani Ani Wajs z APH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaction
Serdecznie polecam olejek arganowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIIRU78
Serdecznie polecam olejek arganowy Chantal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuBu77
Bardzo dobre doświadczenia miałam z Elastiabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowe prostowanie jest dobre na puszące się włosy, bo skutecznie je ujarzmia. Muszę zapytać fryzjera o ten Amazon Keratin, bo nie wiedziałam nawet że jest taka keratyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zestaw Macadamia :) Szampon, nawilżający krem, maska i olejek z macadami ;) Są to bardzo dobre kosmetyki, wzmacniają i regenerują włosy. włosy sa miękkie, łatwe do rozczesania, zapobiegają puszeniu się włosów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura901
u mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki do włosów suchych z organicznewlosy.pl Mają bardzo fajne składy a sam sklep jest po prostu rajem! <3 uwielbiam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczyłam suchowatość włosów różnymi sposobami, ale najbardziej pomogły mi produkty ze sklepu pieknewlosyonline ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoood
Bardzo dobre nawilżenie masz od Chantal, wypróbuj kosmetyków z olejkiem arganowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSoul
Zobacz Elastabion Floslek, mi bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogły maski Wax Pilomax, ponieważ jako jedyne z dostępnych na polskim rynku produktów, bardzo mocno nawilżają i regenerują włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kurację do skóry głowy i włosów Revitacell. To seria dermokosmetyków z komórkami macierzystymi któe wzmocnią i odbudują zniszczone włosy a dodatkowo pobudzą cebulki do intensywniejszego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej radzę zainwestować w dobry szampon i maskę nie z rossmanow innych tylko jakieś profesjonalne . Wystarczy jedna taka inwestycja , później oznacza wrócić do tych tanich garnierow i innych. Co do jedwabiu biosilk i inne ty ma tylko dać połysk i wygląd zdrowego włosa. Ale nic nie pomoże . Radzę zamiast taniego biosilk kupić olejek arganowy firma kemon ma fajny ok85 zł ale starczy na 3-4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon HB Jeunesse, systematycznie stosowany - powinien dać dużą różnicę. Oczywiście, że włosy do zdrowia wracają z czasem, ale po każdym kolejnym myciu powinna być widoczna zdecydowana poprawa. Włosy powinny być miłe w dotyku, zdrowsze, ładniejsze i o to właśnie tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paculska1
dla mnie niezastąpionym kosmetykiem który pomaga mi na suche i zniszczone włosy jest maska z INOAR, a dokładniej Inoar Doctor. Momentalnie poprawia stan moich włosów, które wyglądają jak po wyjściu od fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serum N°1 Silk Therapy Lab One zawiera skoncentrowaną formułę jedwabiu, która głęboko nawilża strukturę włosa, tworzy powłokę ochronną na powierzchni włosów, przywracając im jedwabistość i blask. Serum pomogło mi w regeneracji moich włosów suchych i zniszczonych. Jedwabistość keratyny sprzyja łatwemu rozczesywaniu, a jednocześnie nie obciąża włosów. Dobrze że trafiłam własnie na to serum.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu działajcie zgodnie z tymi zasadami - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=948 Nie twierdzę oczywiście, że od razu będzie idealnie - poprawa powinna nadchodzić stopniowo, ale ogólnie raczej na pewno cele zrealizujecie. Trzeba działać po prostu z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam baranki i siano po rozczesaniu zrobiłam sobie prostowanie keratynowe brazylijskie inoar w salonie rok temu i mam spokój są błyszczące i ładne udało mi się w końcu mega zapuścić włosy bo się nie rozdwajały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość startsearth
Wszystkie kosmetyki z keratyną od Chantal, potem długo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula256
Może poszukaj jakichś babcinych zabiegów na włosy takich domowej roboty mi zawsze pomagają takie mieszanki. Np na cellulit mi pomógł właśnie taki zabieg. Na adamed.expert masz dużo artykułów na temat właśnie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecic kurację kolagenowa Firmy SOUVRE - ja miałam podobny problem ale po trwałej. Poleciła mi ja pani w moim ulubionym sklepie zielarskim - i miała racje, włosy sa ślniące i wyglądają dużo lepiej. Chyba nie ma ich na stronie, ale można zamówić telefonicznie czy tam mailowo na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.10 : Myślisz, że te kosmetyki z RM są dobre dla włosów po zabiegu keratynowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osobiście bardzo pomógł olejek firmy biowax - awokado i bambus tam. bardzo wygładza puszące włosy, nawilża i nabłyszcza. efekt widać praktycznie od razu - moje włosy wyglądały jak z reklamy. super było też to, że nakłada się to w 10 sekund na suche włosy i możesz wychodzić z domu. ostatnio mi się skończył (poprzedni dostałam jako prezent... dość sugestywny) i niestety okazało się, że nie ma go w hebe i w końcu kupiłam przez internet. na stronie apteki jak marzenie mają bardzo duży wybór kosmetyków tej firmy: http://aptekajakmarzenie.pl/advanced_search_result.php?keywords=biowax&sort=2a&page=2 . warto przejrzeć ich produkty, mają bardzo dobre składy i są skuteczne. ogólnie szampony apteczne są o niebo lepsze i zdrowsze niż większość drogeryjnych, garnierów, kallasa, syossa itd. każda z nas chciałaby mieć ładne długie włosy a bez odpowiedniej pielęgnacji to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia901
U mnie szampony i odżywki to zbyt mało, żeby odbudować słabe i wypadające włosy. Dopiero po ponad dwóch miesiącach zażywania Biotebalu z najwyższą na rynku dawką biotyny zaczęłam widzieć poprawę. Włosów wypada mniej i są mocniejsze, ale lek będę jeszcze przez jakiś czas stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×