Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość Miranda36
Ostatnio byłam u fryzjera. Zawsze borykałam się z bardzo suchymi i wypadającymi włosami. Jakie było moje zdziwienie jak fryzjer doradził mi kurację, po której włosy stały się mocniejsze, bardziej odżywione i przestały wpadać, a mało tego zaczęły wreszcie rosnąć. Otóż zalecił mi wmasowywanie na noc kropli żołądkowych. Tylko nie tych co mają w swoim składzie alkohol. Najlepsze są z Herbapolu. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Polecam extra zestaw do regeneracji Wax Pilomax. Zapewniam, że będziecie zadowolone z efektów. Skoro pomogły mi to i chyba juz wszystkim pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

A ja polecam do suchych włosów przede wszystkim kosmetyki naturalne do pielęgnacji. U mnie świetnie sprawdziła się regenerująca maska do włosów z awokado od Cosnature, uratowała moje włosy przed dość sporym ścięciem. Teraz poluje na pozostałe produkty z serii awokado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A od czego włosy się zrobiły takie suche i sianowate? Może je rozjaśniasz, suszysz i prostujesz? Może nie używasz odpowiednich kosmetyków? Ja doszłam do wniosku, że u mnie to było za dużo stylizacji na gorąco, suszarka, prostownica, lokówka, no i na pewno farbowanie też nie pomagało ;) Na szczęście od męża na święta dostałam lokówko-suszarkę babyliss z linii sensitive, delikatna dla włosów i mam nadzieję, ze teraz będzie lepiej. Przede wszystkim znacznie skróciłam czas układania włosów, bo już w trakcie suszenia mogę włosy prostować lub zrobić fale, takie jakie lubię, wszystko jednym urządzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banabka

U mnie pomógł szampon z kwasem hialuronowym. O ten: https://www.doz.pl/apteka/p132313-Botame_Kwas_Hialuronowy_szampon_nawilzajacy_250_ml

Już po kilku myciach włosy były wyraźnie lepiej nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petres

Proszę - pro-sprzet.pl/blog/odzywianie-wlosow-5-najlepszych-sposobow-na-odzywienie-wlosow.html/

Nie ma w tym niczego wybitnie skomplikowanego. Należy po prostu dopilnować absolutnych podstaw i wszystko powinno działać.

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa - do sukcesu nie potrzebujecie w żaden sposób cudownych kosmetyków! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolki

mleczko hmilk plex z organicznewlosy.pl 🙂 rozjaśniałam od daaawna i miałam straszne włosy. można fajnie w domu na spokojnie odudować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodies

Tak na prawdę mi pomogło dopiero jak trafiłam na kosmetyki Essenz, które są naturalne. I to właśnie chyba to sprawiło, że moje włosy są w o wiele lepszym stanie niż dotychczas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Olej kokosowy nierafinowany dobrej jakości.Rozpuścić i ciepły nakładać na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjastus

Jak dla mnie najlepszy szampon to na bazie konopi. Super pielęgnuje włosy, są po nim miękkie i odżywione. Ja stosuje taki z firmy Annabis można go dostać np. tutaj https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

#zelbamboo od #gsynergie świetnie poradził sobie z moimi przesuszonymi i zniszczonymi włosami. Mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimmi

ja wlasnie kupiłam serum do włosów Essenz i szczerze mówiąc doskonale mi zregenerowało włosy! lekki, nawilżający - włosy super się układają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja polecam Kurację Moroccanoil, na tego typu problem u mnie się sprawdziła. Jest z olejkiem arganowym, więc świetnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminnka

Używam juz dłuższy czas kosmetyków Jantar do włosów zniszczonych i bardzo mi ta seria odpowiada, włosy sa mocniejsze, bardziej gładkie, nie wypadają mi tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkow

Produkt, który powinien spowodować, że włosy suche będą w zdecydowanie lepszej kondycji. Macie go tutaj - fryzomania.pl/wella-invigo-nutri-enrich-serum-silnie-rewitalizujace-wlosy-suche-i-zniszczone-10ml.html Sprawdzone, przetestowane, robi różnicę i powinniście zauważyć jego działanie. W naszym przypadku zmiana była naprawdę duża, ale też produktu trzeba używać systematycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiednie nawilżenie oraz pielęgnacja i powinno być dobrze :).

Spróbuj Wax Pilomax. To kosmetyki z przeznaczone.do włosów problematycznych. Powinny pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj PureCollagen w kapsułkach od Noble Medica. Bardzo dobrze wpływa na włosy, poprawia ich stan i nawilżenie, poza tym pozytywnie wpływa na paznokcie i ogólny stan skóry. Nie kosztuje dużo, a naprawdę czyni cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kwietnia stosuję szampon i odżywkę na bazie aloesu. Mam problematyczne włosy, przetłuszczające się z tendencja do łupieżu. Wypróbowałam chyba już wszystkie specyfiki z drogerii czy aptek, efekty były krótkotrwałe. Od kwietnia używam szamponu i odżywki z aloesem. Łupieżem nie muszę się już przejmować, mam zdrowsze włosy. Nie mam już rozdwajających się końcówek, choć nie podcinałam włosów. Problem z plątaniem się też się skończył,  choć mam długie włosy. Wszystkim mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×