Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
na suche wlosy moge ci polecic taki olejek arganowy www.sklep.profarm.com.pl :) mysle, ze dobrze sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupiłam super szampon w sklepie pieknewlosyonline i jestem z niego mega zadowolona sianowate włosy to koszmar... zmagałam się z nimi latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wypróbujcie koniecznie filtr prysznicowy, który sprawi, że woda którą płuczecie włosy przestanie być twarda. Tym samym niepożądane substancje nie będą działały na włosy, które staną się o wiele bardziej miękkie i mniej łamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurvivorTime
Fajna jest maska regenerująca Prosalon of Chantal. Jak naprawiła moje beznadziejne włosy to naprawi każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunOver
Ja mam dobre doświadczenia z serią Elastabion od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj - http://www.pro-sprzet.pl/ masz namiary na kosmetyki do włosów różnego typu. A zniszczenie wymaga reakcji, nie warto czekać, bo jednak włosy systematycznie tracą na jakości, a chyba nie o to chodzi? Po co je totalnie zniszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poprawę kondycji włosów stosuję olej z wiesiołka w tabletkach, poza tym dwa razy w tygodniu olejowanie włosów (tutaj używam przede wszystkim oleju sezamowego, ale inne też będą ok) no i oczywiście pomoże też włączenie do diety takich produktów jak ziarna słonecznika i dyni, awokado, tłuste morskie ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka najlepszy jest płynny. Ja pije ten https://www.alezielonysklep.pl/olej-z-wiesiolka/olej-z-wiesiolka-100ml-olejowy-raj_p6090.html w smaku nawet dobry i w przeciwieństwie do tabletek szybciej się wchłania i szybciej widać pierwsze efekty. Olejowanie włosów też działa ale pod warunkiem, że jest się systematycznym, a ja niestety nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaJoanna
Ja stosuję serię kosmetyków Kosswell Macadamia z olejkiem makadamia i jestem bardzo zadowolona z efektu! Przede wszystkim bardzo szybko i łatwo się wchłania, włosy są nawilżone, gładkie, nie puszą się, nie odstają i nie wyglądają na zniszczone. Olejek macadamii świetnie regeneruje włosy, nawilża je, nie obciąża. Samego olejku używam nawet w ciągu dnia, żeby włosy dodatkowo odżywić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowa998
Do niedawna też miałam bardzo zniszczone włosy - farbowania, silne wiatry, chemiczne szampony ... W końcu znalazłam swojego skutecznego i taniego faworyta w bardzo atrakcyjnym sklepie internetowym. Zauważyłam,że moje włosy po ich produktach są mega nawilżone, nie przetłuszczają się po 2 dniach oraz szybciej rosną :) Polecam zajrzeć w szczególności na ten szampon http://organicznewlosy.pl/18-wlosy-zniszczone-damaged-hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer ci doradzi. No i moim zdaniem najlepsze będe organiczne kosmetyki do włosów. Polecam salon Miraflores.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam robienie zabiegów z dodatkiem olaplex - odbudowuje włosy i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Przywraca włosom siłę, miękkość, blask, strukturę oraz zdrowy wygląd. ja chodzę od In Harmony i zawsze dodają mi olaplex do farbowania, inaczej tez miałabym zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po latach farbowania też mam, a włąściwie powoli miałam ( bo sie z tego wygrzebuje) takie. NAturalnie ciemny braz, ale od 7 lat niemalże platyna. Do tego bardzo mi zależy na zimnym odcieniu, a że myję codziennie, non stop płukanki. 1. ścięcie 2. zabieg na start u fryzjera, colorphlex, olaplex czy co tam kto woli ( mi pomogly, włosy na poczatku troche odżyły) 3. dalsza kuracja pozabiegowa w domu 4. jak sie kosmetyki skoncza: olejowanie! 5. suplementy 6. cierpliwośc hihi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do dobrego fryzjera. Tylko takiego naprawdę DOBREGO. W Warszawie mogę polecić Ci salon In Harmony, ludzie tam pracujący znają się na rzeczy. Używają olaplex, więc twoje włosy po takiej wizycie na pewno nie będą przesuszone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Take on
Ja mogę polecić Chantal, zwłaszcza te z keratyną. Jedyne kosmetyki, dzięki którym moje włosy nie wyglądają jak pole po żniwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka244
Koniecznie poczytajcie sobie tutaj http://www.jestesdoskonala.pl o kosmetykach Perfect.ME by JF Malcolm. Dla mnie są rewelacyjne pod każdym względem. Jak widać dobrej jakości szampon i odżywka mogą uratować włosy i sprawić, że z dnia na dzień staną się one coraz piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem znalazłam taki tekst o suchych włosach http://www.kobieta.pl/uroda/wlosy/zobacz/artykul/poprawa-kondycji-wlosow-suchych-dzieki-kosmetykom-odzywczo-regenerujacym/ i tak myślę, że keratyna to mogłoby być rozwiązanie na suche włosiska. Wcześniej w ogóle nie brałam keratyny pod uwagę, ale widzę że są już szampony z tym składnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suche włosy najlepszy będzie olejek Marula. Ja przeczytałam o nim tutaj http://olejek-marula.pl/ , kupiłam go później w jakiejś drogeri i wypróbowałam i jest super! Stosowałam wczęsniej różne olejki, ale ten najlepiej nawilża włosy, siano przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka344
Myślałam, że już nic mi nie pomoże, ale kto szuka, ten znajduje http://organicznewlosy.pl/18-wlosy-zniszczone-damaged-hair dziewczyny rewelacja, dosłownie po kilku dniach efekt poprawy gwarantowany. Własnym oczom nie wierzyłam, nareszcie się udało, już nigdy więcej nie będę miała dosłownie tego "siana" na swojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do martta: Polecam Ci Wax Pilomax to nie jest to samo co sam Wax. Uzyskane efekty znacząco się różnią. Ja od kilku lat kupuje te pierwsze i nie mam żadnych problemów z włosami. Brzmi to niewiarygodnie......spróbuj a będziesz wiedziała o czym mówię :) Więcej info o Wax Pilomax możesz dowiedzieć się na ich stronie internetowej lub innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macadamia, jest to bardzo dobry produkt o idealnych właściwościach. Szczerze mówiąc byłam przeciwna stosowaniu takich środków, ale po namowie mojej fryzjerki, skusiłam się i postanowiłam że wypróbuje ten produkt. Po kilku zabiegach zobaczyłam zalety tego produktu i jestem zadowolona. Od 2 lat stosuje ten sam produkt. Zalety: - nie zawierają siarczanu - regenerują włosy - poprawia ich teksturę i przywraca naturalny połysk - wygładza - dodaje blask - ułatwia układanie - dodają im niesamowity połysk - zapobiega puszeniu się włosów - sprawia że są bardzo elastyczne - odświeża kolor farbowanych włosów i nie obciążając ich - polecany do wszystkich rodzajów włosów - bardzo ładny zapach Wada: - cena ( warta tego produktu ) - nadmierna ilość na włosach tego produktu może skutkować przetłuszczeniu się włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hb Jeunesse - tylko używajcie systematycznie, z głową, poprawa będzie widoczna, a przede wszystkim te włosy z czasem zrobią się naprawdę normalne. Uzyskanie fajnej objętości to nie jest kwestia chwili - to jest możliwe dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie same włosy jak ja kiedyś. Fryzjerka poleciłą mi żebym zrobiła u niej prostowanie keratynowe Amazon Keratin i podziałało. Efekt jest od ręki, nie trzeba czekać aż włosy zaczną pić oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaSysik
polecam Ci zerknąć na stronę organicznewlosy.pl - najlepszy sklep z kosmetykami do włosów z jakim się spotkałam. wymiękają nawet kosmetyki polecane przez fryzjerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×