Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
Na taki problem najlepsza jest po prostu wizyta u fryzjera! Polecam gorąco salon Nowa Fala w centrum Łodzi. Ja wychodzę stamtąd zawsze zadowolona (i moje włosy też!) ;) łapcie link do stronki http://www.nowa-fala.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKukuła
Dla mnie najlepszy do zniszczonych, suchych włosów okazał się olej arganowy. Zawarte w nim przeciwutleniacze odbudowują strukturę włosa, a dodatkowo kwasy omega odżywiają włosy. Olejek bardzo dobrze przenika strukturę włosa i doskonale nawilża. Fajne olejki można dostać na stronie http://ziolavita.pl/index.php?do_search=true&search_query=olejek+arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez długi czas miałam strasznie zniszczone włosy przez moje dziwne eksperymenty ;/ Wypróbowałam maskę do włosów zniszczonych CHENICE KERABONDING. Przyznam, że zadziałała rewelacyjnie! Kupiłam ją na stronie Negozio.pl. Gorąco polecam. Strona stworzona specjalnie dla osób dbających o swoje włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o curwa, ale parada debilnych spamerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam mezoterapię miałam 2 zabiegi i efekt był widoczny, mam suche i cienkie włosy na końcach fryzjerka była pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeti
witam polecam maske do wlosow BIOVAX DLA BLOND WLOSOW zolto biala jest super jeste jej szczsliwa posiadaczka uratowala moje zniszczone wlosy chciala je obciac bo nie widzialam ratunku byly zniszczone jakis 20 cm siano ze nie szlo dotknac wlosow dziewczyny to jest szok ta maska naprawila mi 90 % USZKODZEN I NIE MUSZE SCINAC DLUGOSCI dziele sie tym z wami poniewaz wiem jakie t przykre gdy same sobie zniszczymy wlosy farbami . polecam iii polecam tez olejowanie koncowek zwyla oliwka lu lwa z olwek tez dziala cuda pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lulek
Mogę Państwu polecić szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych firmy Kosswell.Polecany również po zabiegach rozjaśniania lub do włosów porowatych.Zawiera filtr słoneczny dla ochrony przed promieniami UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkakiki
A ja ostatnio zdecydowalam, ze kupie naturalna maseczke do wlosow, ktora podobno silnie nawilza. przeczytalam o niej w tym artykule http://www.goodies.pl/blog/love2mix-maska-nawilzajaca-do-suchych-wlosow-ekstrakt-acai-i-proteiny-perly/ i w sumie nie znalazlam w internecie innych opinii, ktore sa negatywne. Co o niej myslicie? wlasnie czekam na przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki VitalDerm są najlepsze na takie kłaczki. Ja kupuję w drogerii internetowej zyj zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana zaczeło się. Coraz częściej deszcze i włosy się puszą. Ja kupilam sobie na i-styl.pl odżywkę do włosów kręconych. Powiedzmy że nadaje kształt ale przede wszystkim włosy się tak nie puszą kiedy za oknem wilgoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem suche włosy wymagają delikatnej pielęgnacji produktami, które będą je chronić przed uszkodzeniami, chemicznymi, fryzjerskimi, pielęgnacyjnymi. Z problemem suchych włosów poradziłam sobie stosując szampony naturalne. W moim przypadku numer jeden to szampon marki Hristina. Famuła szamponu została stworzona na bazie olejów naturalnych, a to właśnie one są najważniejsze w pielęgnacji włosów suchych - chronią je od zewnątrz odbudowując warstwę sebum, która chroni włókna, a dodatkowo bogate w witaminy, odżywiają skórę głowy, wnikają do wnętrza włosa i tam stymulują jego regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka999
Znam niestety ten problem. To, co ja robię to regularne podcinanie końcówek, chociaż włosy niezbyt szybko rosną, mycie włosów tym: http://www.lorealparis.pl/pielegnacja-wlosow/pielegnacja-wlosow-dla-kobiet/elseve-przeciw-lamaniu-sie-wlosow/szampon-przeciw-lamaniu-sie-wlosow-cement-ceramidy.aspx , odżywka codziennie, po każdym myciu, a dwa razy w tygodniu maska z tej samej serii. Efekty od razu nie są widoczne, ale włosy są miękkie i gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto podzialac tez od srodka moim zdaniem, do tego specjalne kosmetyki na zniszczone wlosy, zapytac fryzjera, wiadomo kosmetyki profesjonalne sa drozsze, ale moze warto zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalny olejek z migdałów - działa cuda! w ogóle olejowanie włosów jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_b
Ja od jakiegoś czasu kupuję tylko i wyłącznie produkty profesjonalne, czyli takie przeznaczone dla salonów fryzjerskich. Największy wybór mają na stronie http://www.sklep.silog.pl/ dlatego też często do nich zaglądam w poszukiwaniu promocji i nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie stosuje maski z biovaxa i bardzo je sobie chwale. na moje suche wlosy zadzialaly swietnie. obecnie uzywam glamour pearl i na pewno do niej wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na sianowate, matowe i połamane włosy polecam Wam zestaw do regeneracji firmy Wax Pilomax. Mają tez bardzo dobre maski. Na pewno Wam pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta91
o, to mój problem... tj kiedys :D Bo mam wysokoporowate wlosy które łatwo zniszczyć, puszą się, końcówki poszarpane... więc końcówki ścięłam (nie da się inaczej bo zniszczenia pójdą do góry) piję bratka i drożdże na porost włosów i kupiłam szampon i odżywkę regenerującą taką fryzjerską (Lbiotika professional z serii repair) i jest lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmartyna blogspot com
Olej rycynowy wysusza także stanowczo odradzam. Masz włosy kręcone?? W moim przypadku Fructis' y z Garniera były zbawienne, gliss kury mają dużą dawkę protein co u mnie kończyło się przeproteinowaniem i włosy wyglądały 100 razy gorzej. Jeśli chodzi o oleje to polecam kokosowy, jest wspaniały praktycznie dla wszystkich rodzajów włosów. Odżywka z Dove jest cudowna Totar Repai jeśli się nie mylę. Na codzień używaj serum silikonowego, dziewczyny krzyczą że to złe a tak naprawdę jest to ochrona dla twoich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aewelkaaa
Jestem pewna, że każdy, kto ma zniszczone, przesuszone włosy może za to winić swoją wodę w kranie, która zawiera chlor. W dzisiejszych czasach można się jednak go szybko pozbyć dzięki takiej słuchawce prysznicowej http://therapyshower.pl . Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy i skórę. Dostarcza kolagenu i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconaczarnowłosa
Według mnie na suche i zniszcczone włosy najlepsze są maski, odpowiednio dobrane fajnie je odżywią i sprawią, że łuski włosów się zamkną. Używać zbyt często ich nie tzreba, ja stosuję 1-2 razy na tydzień i jest super. Co do samej maski toja używam masek Biovax, nie obciążają włosów o co zawsze się bałam i ładnie po nich włosy pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biovaxy faktycznie są dobre - regenerują i odżywiają. Suche i sianowate włosy mogą być takie przez to, że mamy fale albo loki. Sama zawsze myślałam, że mam proste włosy, a okazało się, że one są falowane i puszą się, końcowki głównie bo nie chcą być proste jak im każe. najlepiej najpierw podciac zniszczone koncowki, mozna tez poszperac na wizazu albo na blogach, duzo rad dla puszcych sie sianowatych fal i lokow ma kasianafali.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Suchosc wlisow moze miec wiele przyczyn..nadmuerne farbowanie czy rozjasnianie wtedy trzeba odpowiednio puelegnowac i nawilzac wlosy pilecam maske firmy Kallos mleczna lub Pacente. Jesli uzywasz czesto suszarki prostownicy to konieczne jest uzywanie kosmetykow ktore chrinia przed temperatura polecam dwufazowy sprey. Moze tez byc to tez przez np zaburzenia hormonalne..a moze poprostu masz takie wlosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje tylko szampon, odżywkę i maseczkę z fryzjerskich firm, ewentualnie raz na ruski rok idę na ampułki. Lepiej wydać więcej na coś co podziała, niż oszczędzać na włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×