Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość Organizacja Zdrowia - WHO
"WHO" czyli Światowa Organizacja Zdrowia uznała Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) jako nieliczną skuteczną i bardzo zdrową metodę zwalczania depresji oraz pełnoprawny lek naturalny antydepresyjny. ZIOŁA TYBETAŃSKIE posiadają Atesty i certyfikaty medyczne. Można je kupić w atestowanym sklepie bezpośredniego importera pod adresem: www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze dbam o siebie w roszadnych granicach, to jest takie mile i typowo kobiece. Manicure, pedicure, kosmetyczka, fryzjer, witaminki, kremiki - rzeczywiscie, to bardzo pomaga, ale tylko kompleksowe i dlugie leczenie jest naprawde skuteczne dla ciala i duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seileen
Mam 16 lat, właściwie to 15 i pół. Choruję na depresję od ponad pół roku, ale leki biorę od jakiś pięciu tygodni. Do tego dochodzi nerwica i zaburzenia lękowo - kompulsywne. Biorę lek Zoloft, przez pierwsze dwa - trzy tygodnie rzeczywiście widziałam poprawę i czułam się lepiej, ale potem wszystko wróciło, nawet jeszcze silniej niż wcześniej. Boję się wyjść z domu, boję się spotykać z ludźmi, nawet boję się wyjść z pokoju. Kiedy ktoś mnie dotknie, nawet mama czy siostra od razu mam odruch żeby ją uderzyć, albo chce mi się płakać. Mam myśli samobójcze i ochotę na samokaleczenie się (mam rozdrapane ręce i uda, i palce poranione od tarcia nimi o ścianę), a nigdy wcześniej tego nie miałam mimo że depresję mam już pół roku. Do tego od 3 dni mam dziwne skurcze mięśni i odruchy, jak np. wzruszanie ramionami czy gryzienie palców i nie mogę tego opanować chociaż zdaję sobie sprawę że to robię. Tak samo mam dziwne "zmulenie" że raz potrafię siedzieć lub leżeć kilka godzin w bezruchu i nie myśleć i nie reagować na nic, a raz, tak jak w tej chwili, normalnie myślę i rozumuję. W środę idę znowu do psychiatry, dzisiaj mama odstawiła mi Zoloft, chociaż nie jest pewna czy te objawy są skutkiem leku czy czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini_mini_45
a bo ja wiem, w sieci jest sporo innych, rankingów dotyczących środków na depresję: http://5-htp.com.pl/ warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leki na depresję, kupywane w Polsce, NIE DZIAŁAJĄ!! lub tylko w niewielkim stopniu!! Wiem co mówię bo od wielu lat leczyłam się lekami typu seronil itp i nic; dopiero jak znajoma przysłała mi z zagranicy skandynawskie leki to depresja minęła po 3 dniach; Tyle lat straconych w Polsce, tyle kasy, w Polsce to mafia farmaceutyczna działa! Wiem co mówię, jak chcecie wiedzieć więcej to piszcie na karola7611@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nakryc do stolu ?
http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html zapraszam Was na niedzielne savoir vivre czyli : jak nakryć do stołu :) jaki obrus, serwetki, jak ułożyć sztućce oraz nie zapominając o najważniejszym czyli o dodatkach :) Serdecznie polecam : http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lek na depresję Sedatif PC-mi uratował życie. Jest skuteczny na wszelkie nerwice, fobie i lęki- ja miałam wszystko... Spróbujcie, może wam też pomoże. 1 tabl. 3 x dziennie lub 2 tabl. 3x dziennie- zależy od osoby. Zawsze zaczyna się od najniższej dawki- nie prowokuje ŻADNYCH skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, biorę od 8 mcy Wellbutrin. Myslę, że mogę go polecić dla pewnych kategorii osób z depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmonella777
nóż kuchenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realillusion - Nie masz problemu z zakupem tego leku? Ja mam przepisaną dawkę 150 i nigdzie nie mogę go dostać! Dzisiaj Pani w aptece obdzwoniła przy mnie hurtownie i inne znajome apteki - znalazła gdzieś jedynie 1 op. w dawce 300, ale nie można tabl. dzielić... Tak więc czekam, aż apteka gdzieś znajdzie ten lek, bo powinnam zacząć go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafactin-korzystacie?
Używaliście leku co się nazywa Lafactin? Bo wyszukiwałam informacji na temat preparatu Lafactin i nie wiem co myśleć. Możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym leku? Opłaca się go używać, słyszeliście o zamiennikach? Tu zanalazłam trochę informacji o Lafactin: http://www.listalekow.pl/lafactin/ - uważacie, że warto się tym zasugerować? Nie w smak mi się przejechać i wydać bezsensownie sianko, dlatego liczę na Wasze sugestie. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół lęku napadowego
Ktoś napisał "Xanax". Prawda jest taka, że ten lek jedynie maskuje objawy depresji, czy nerwicy - wiem, bo sama brałam. Na dłuższą metę uzależnia i przestaje być skuteczny, nie wyleczy choroby. Jednak sama go stosuję, ale jedynie jako "wspomagacz" podczas terapii innymi lekami. Aktualnie również biorę Trittico cr i popieram, nie da się po nim żyć, ale powoli uczę się tej nowej sytuacji. Należy także pamiętać, że działanie terapeutyczne ujawnia się dopiero po ok. miesiącu, więc nie ma co się zbytnio zniechęcać. Jeśli miałabym polecić jakiś lek to byłby to seronil. Kiedyś stosowałam i był skuteczny, jednak na dłuższą metę, nie wyleczył mnie całkowicie i objawy po jakimś czasie powróciły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z psychiką. Dręczyły mnie negatywne myśli, pomimo że moje Zycie układało się nie najgorzej. Aby poradzić sobie z tymi myślami zamówiłam rytuał oczyszczenia energetycznego na stronie moc-energii.pl – i rzeczywiście po 2 tygodniach od odprawienia negatywne myśli przestały mnie dręczyć. Czuję się od nich wolna, co pozwala cieszyć mi się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leki i o opinie na temat leków na depresję i nerwicę to polecam poczytać tu: http://forumolekach.pl/leki-na-depresje-stres-u-nerwice Natomiast jeśli chodzi o rozwiązanie problemu, to warto też poczytać o afirmacjach mp3, jest wiele z przeznaczeniem na depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki na depresje bierze sie przepisane od lekarza i na recepte. idz przynajmniej do apteki www.aptekacodzienna.pl/ i zpaytaj czy jest cokolwiek bez recepty, ale sadze ze trzeba isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytani, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i psychiczne, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek na depresję? terapia behawioralno-poznawacza, ale to tylko na nie głęboką. generalnie terapia to jak rehabilitacja, leki - jak wstrzykiwanie leków punktowo, rehabilitacja jest ważniejsza i przynosi faktyczne ozdrowienie i zrozumienie, czego Ci brak i co robiłe/aś źle, że się tak zawiesiłe/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De pre
Na początku muszę powiedzieć że pracowałem w korporacji.i tego gów.. nabawliem się tam.jak kilku moich kolegów z tej samej firmy. Ponieważ nauczony iż problemy należy rozwiązywać wzielem się za analizę przyczyn.i tak:alkohol,brak snu,cisnienie na wynik,setki kilometrów w samochodzie BN około 80tys rocznie,op*****l za wszystko i zawsze za mało. Co zrobiłem zwolnilem się po tym jak wylądowałem w szpitalu podejrzenie zawału. To tyle a teraz kilka porad. Przede wszystko zróbcie wszystkie badania ,te najważniejsze to witaminy wszystkie,mineraly i tarczyca hormony ale nie te podstawowe tylko wszystkie. Z tym do lekarza rodzinnego.Nastepnie psycholog tylko nikomu ani słowa hyba że są tolerancyjni. Jak chcecie więcej pisać.dla uzupełnienia po tym wszystkim udało mi się do gowno opanować na takim poziomie że jak wraca to biorę odpowiedni zestaw witamin minerałów hlorofil i witaminę d3 i po kilku godzinach mija i mam spokoju na kilka miesięcy.ostatni poważny atak paniki depresji miałem 1,5roku temu. Więc jest nieźle.Wrocilem do pracy ,nie jest to korpo.mnniej zarabiam ale jestem szczęśliwszy.pzdr depre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrych leków to najlepiej zapytać się o nie w aptece nie w Internecie. Ja mogę wam polecić www.aptekacodzienna.pl w Ich aptekach zawsze spotykałem się z profesjonalną obsługą, która zawsze udzielała mi szczegółowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cymbalta, Pregabalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszkaw4
Wiele osób myli depresję z obnizeniem nastroju http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/jestem-kobieta/depresja-objawy-i-konsekwencje-cz-1 Nie leczy jej.Wstydzi się wybrać do spejcalisty. A nieleczona depresja coraz bardziej się rozwija. Jest to choroba przewlekła. Która stopniowo wyniszcza nie tylko człowieka, ale również jego otoczenie poniewaz jego nastrój udziela się innym osobom w jego otoczeniu. Jesli widzimy,że znajoma nam osoba zachowuje się trochę inaczej, powinniśmy z nią porozmawiać oraz namówić na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mój mąż miał depresję leki pił próbowaliśmy wszystkiego psychiatra, psycholog, ośrodki tabletki xanax brał przez 15 lat.. kudzu... dwa tygodnie temu trafiłam na forum w którym pisali o OLEJKU Z KONOP stwierdziłam co szkodzi może pomoże...z bezradności człowiek wszystkiego się łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomógł olejek z konopi bierze od dwóch tygodni ..xanaxu nie bierze serolinu też nie ...jest drogi bo za 10ml zapłaciliśmy 260 zł ale pomaga i do jest majważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marge88

Laminina https://laminina-opinie.pl/, której nie nazwałabym lekiem a suplementem  mi pomogła w walce z depresją i w końcu chce mi się żyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×