Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość do MissUkraina
Przepraszam ale nie rozumiem po co mam czytać? Zoloft jest lekiem psychtropowym stosowanym w depresji należącym do grupy leków o nazwie Sertalina - inne nazwy handlowe tego leku: Luxeta, Asentra. Paxil jest lekiem psychotropowym stosowanym także w depresji, należy do grupy leków o nazwie Paroksetyna - inne nazwy handlowe tego leku: Rexetin, Seroxat. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) juz niedlugo wracam we wtorek bede na 99% w domu dzisiaj dostalam przepustke na caly weekend jest srednio dobrze boje sie troche o diagnoze i o pare innych rzeczy ale musi byc dobrze :) pozdrawiam i sle buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
żle mi w moim ciele i zle mi ze sobą sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
co sie stalo z tematem? Miss zapomniala wziac tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeprecjonowana
leki nie pomagają, nie dotykają prawdziwego źródła depesji ,leki to chemia, a depresja jest wynikiem stanu duszy. skłonnośc do depresji jest czymś wrodzonym. czasem mamy tego więcej, czasem miej. leki nie pomagają, nie chce tak dłuzej życ.. chciałabym zyc normalnie, a nie za tą "chmurką" w tej innej rzeczywistości, ciągle na chaju. już nawet nie wiem kim jestem, ani kim byłam. moze to po prostu naturalna selekcja i takie jednostki powinny same się wyeliminowac i tak reszta społeczeństwa ma gdzies tych chotych, oni sa ciężarem, sa denerwujący, sa smutni. jakie to wszsytko jest złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
----- o rany rany ales złosliwa :) ---zdeprecjonowana nie wiem co Ci napisac. cos zeby pomogło. lekarstwa napewno pomagja, po co w koncu są. a to ze jak na chaju sie czujesz to to chyba normlane. ja tak nie mam, ale na mnie chyab za spacjalnie nie chca lekasrtwa działac. ogladnij sobie "prozac nation'. tam było powiedziane ze wszytstkie rzeczy kotre nas spotykaja sprowadzaja sie do wyleczenia. chyab wierzyc trzeba prawda? :) filmy nie kłamią:P no! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
no widzisz glebia, zlosliwa czy nie - temat sie ruszyl:) a u ciebie cos lepiej chyba, nie? ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Miss juz tabletek nie bierze !!!! MAM REMISJE KLINICZNA !!!!!!! :) Glebia Oceanu, Abcusia, jak tam u was? POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
----o rany rany masz racje, ruszył :) ale powiem Ci ze mnie ta Twoja złośliwośc rozśmieszyła :) u mnie raz lepiej, raz gorzej. i tak sie ciesze ze czuje sie tak jak sie czuje. myslałam ze bedzie tragicznie miss, a czemu, ze sie tak zapytam nie bierzesz juz lekastw? zdrowa jzu jestes zupełnie? mamy ptasią grype. smieszy mnie to :D zaraz ziemniaki tez beda chore i bedziemy jeść pietruszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spowrotem :) u mnie nawet niezle :) stos tabletek mam do polkniecia i zastanawiam sie czy to ma jaki kolwiek sens.. w zasadzie mam tylko zaburzenia osobowosci wiec da sie chyba z tym zyc :) brac czy nie brac o to jest pytanie :) co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biitwesfgjhklllmmnmbnbvvbbvb
jak masz zaufanie do lekarza to bierz , przy wątpliwościach, ja konsultuję sie z innym, jak ich zdania się pokrywaja to jest ok, jak nie to gorzej, bo trzeba szukać następnego, ale na ogól nie jest tak zle, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
abcia! ciesze sie i witam! dziwnie cos mi:O chyba spac pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
bo nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie stalo z miss? co tam u ciebie ? u mnie w miare ok zdiagnozowali mi zaburzenia osobowosci typu borderline z dekompensacja psychotyczna i puscili w pizdu :D a dzisiaj ide na koncert acid drinkers wiec jest niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam Wszystkie leki które wymieniacie to dla mnie jakaś nowość. Z własnego doświadczenia mogę polecić EFEKTIN ER, uważam że jest super. Przede wszystkim nie otępia ale odciąża. Mi zdejmuje ciężar z klatki piersiowej. Ostatnio lekarz przepisał mi seroxil - jak dla mnie fatalny. Idąc ulicą miałam wrażenie że idzie organizm ludzki a nie ja. Doznałam tak zwanej depersonalizacji. Odstawiłam po dwóch tabletkach (dwóch dniach). pozdrownienia dla wszystkich nerwusów :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm...
najlepszy jest anafranil, tylko czesto jest tak, ze na jego dzialanie trzeba poczekac kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm...
a ja biore od pol roku i nie mam zadnych skutkow ubocznych,funkcjonuje normalnie, mam nadzieje tylko ze z watroba wszytko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie biorę leków od czerwca :) Ale parę razy miałam tego typu przejścia z pogotowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm...
ale co Ci sie stalo, ze otarlas sie o pogotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz uznał, że przepisano mi za silny lek. Miałam straszne \"dreszcze\", tak jakby ktoś podłączył mnie do prądu, nawet nie wiem jak to dokładnie opisać. Potem zwymiotowałam, zasłabłam, ciśnienie poszło w górę... :O Stare dzieje. Bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm...
podejrzewam, ze nie bylo to wynikem tego, ze anafranil to kiepski lek, mi psychiatra tez zle dobieral dawkowanie, z grubej rury chcial uderzyc od razu i mialam podobne objawy. Wystarczylo tylko wolniej zwiekszac dawke i wszystko wrocilo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho no to ladne kwiatki pogratulowac pomyslu panu doktorowi ja teraz biore bioxetin i czulam sie swietnie nareszcie cos mi sie chcialo robic ale od jakiegos tygodnia nawet on nie dziala ide dzisiaj do lekarza wiec moze cos zadziala ;) pozdrawiam buziaczile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalwinaaaaaaaa
hm mi najbardziej pomagał oksazepan.nie wiem czy to na depresje ale wiem ze to silny sierodek uspakajający.Biore go od lat i jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od lat
oksazepan???? ty chyba nie wiesz co robisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
a czemu nie wie co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głebia oceanu
wiosnka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !!! Dziekuje bardzo za wsparcie. Lekow juz nie biore. Mam remisje kliniczna !!! Zycie jakos sie ulozylo, pracuje, czasami moge wypic lyczek Reddsa, lub poplakac pod kolderka... Wiosna, lato, wkrotce jesien... Kocham jesien... Abcius, Glebia, inne dziewczyny, piszcie, prosze. Modle sie za was... Pozdrawiam serdecznie, buziaczki, Wasza Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbe , może mi ktoś polecić psychiatrę w Krakowie?? byłabym bardzo wdzięczna, wiem że powinnam przejrzeć cały topik bo może się to już gdzieś tu pojawiło , ale może się znajdzie ktoś życzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×