Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Najlepszy, Waszym zdaniem, lek na depresje...

Polecane posty

Gość zalamaniec
czesc biore juz 2 lata efectin fr i dipiero z urinalem zaczol mi pomagac wczesniej bolaly mnie nerki glowa,szyja plecy mialem klopoty z sikaniem slolcem ,erekcja caly czas szukalem innych chorob u siebie nie moglem sie skupic na niczym tylko caly czas myslalem o tym chcialem byc w domu sami moglem lezec godzinami gapiac sie w sciane.ale efectin bierze sie dlugo a ja bym chcial brac leki jak najkrocej i mam pytanie jak skutecznie wyleczyc depresje w krotkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek86
ja biore lamitrim....wiecie w srodku lamotrygina...pomaga i owszem musze powiedziec ze tak :D na szczescie bo inaczej nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu trzesa mi sie rece :( a dzis dopiero pierwsza. boje sie ze bedzie to co po ostatnich... po citalu prawie zaslablam ale to ze stresu, pelno ludzi na odslonieciu obrazu swietego:/ co za wstyd, do tego zaczelo mnie szarpac na wymioty na szczescie zdazylam uciec na bok 🌻 Czy ktos bierze Lexapro i czy pomaga?? Co to jest lęk uogólniony? To chyba przewaznie towarzyszy depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpio80
Nie rozumiem dlaczego niektórzy na życiowe problemy biorą antydepresanty. Żaden nie pomoże jak się nie rozprawisz z przeszłością i problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Ja brałam pernazinum, to był lek , który sprawiał,że mogłam spać, zmniejszałam dawki, bo chciałam normalnie funkcjonować, nie być przytępioną, teraz nie biorę, bo jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sacrell
Witam !!!! U mnie lekarz stwierdzil depresje lekowa czy jakos tak. Najlepsze jest to ze ja jestem z natury ryzykantem i wlae prosto z mostu co mi lezy...i \"podobno\" dopadla mnie takowa depresja co pisze wyzej. Przepisal mi lekarz taki zestaw: rano 1x Velafax XL a wieczorem 2x Miansec moje pytanie ? Co to za ustrojstwa (te leki - nie chodzi mi o ich dzialanie tylko jak sie po nich czlek czuje) czy ktos je bral ? a moze olac te leki i kupic sobie Deprim :D Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję dla wszystkich, których dopadła depresja. Zanim zaczniecie brać leki, spróbujcie najpierw innych sposobów. Nawet jak ktoś jeszcze nie ma depresji, ale czuje że brak mu chęci do życia, ogarnia go smutek i zwątpienie, niech nie zaczyna od razu od leków. Jest taka ciekawa książka: \"Potęga podświadomości\", autor Joseph Murphy. Kupcie sobie w księgarni, lub na allegro (w miękkiej okładce ok. 10 zł), ewentualnie ściągnijcie sobie na komputer w wersji ebook. I poczytajcie, zobaczycie jak dużo zależy od Was samych, od tego co i jak myślicie, itd. Ta książka na pewno nie zaszkodzi, a niejednemu może pomóc. Joseph Murphy napisał jeszcze parę innych książek, ale od tej najlepiej zacząć. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę Wam pokonania depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nieustanna depresje od jakis 3lat. Obecnie mam ich 19 i studiuje informatyke. Nie chce mi sie zyc i nie mam sily sie uczyc... nie mam przyjaciol a mam wrazenie ze moja grupa mnie nie lubi bo nie lansuje sie jak inne dziewczyny i brak mi asertywnowsi ... czas przeplywami przez palce je lubis bo sa odwazne i wygadane mam wrazenie ze los zabiera mi zycie... Aha biore na depresje Atarax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 47
czesc kobietki czy ktoras moze brała kel XANEX na depresje mozecie mi napisac jakie to ma działanie i jak sie po tym leku czułyscie z gory dziekuje prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stamp
Witam serdecnie! Od ostatnich... 3,5 godzin wertuję skrzętnie ten temacik. Jeden z bardziej burzliwych tematów na wszelakich forach na jakich bywałem, przede wszystkim słowa uznania dla 'liderek' tematu - MissUkraina'y, Głębi oceanu i abc_47. Wszystkiem naprawdę gratuluję i podziwiam za postęp w walce z chorobą, doceniam wysiłek i trud. Nie zapominam też o Maleństwie - choć wątek tej osoby się urywa. W każdym razie życzę dlaszych sukcesów! Sam jestem zainteresowany tematem z mych własnych podejrzeń nt. własnego stanu - jednak nie czas, by się uzewnętrzniać. Co do wypowiedzi ona 47: XANAX - jest to lek, w którym substancją aktywną jest alprazolam. Lek ten zdaniem wielu ma sile predyspozycje uzależniające - albowiem działa doraźnie - wszystkie lęki idą pod dywan - człowiek czuje, źe żyje i ogólnie następuje poprawa nastroju. Jest to pochodna benzodiazepiny, o krótkim okresie półtrwania - zaleca się stoswanie jedynie doraźne - w przyp[adku sytuacji kryzysowej. Natomiast kuracje "ciągłe" nie powinny trwać dłużej niż 2 tygodnie, gdyż pote pojawia się problem z objawami abstynencji, które do przyjenych nie należą. Na niektórych tyen lek działa zgoła inaczej - powoduje senność (która czasami idzie w parze z efektem właściwym), czy otępienie - tudzież brak reakcji organizmu (naprawdę rzadko! Jedynie przy wyrobionej podatności na benzodiazepiny). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stamp
PS. Tak na marginesie dopiero dojrzałem, że to forum kobiet ;D. Trafiłem tu przez Google;] PS2. Sorki za literówki, ale mam wybitnie wyeksploatowaną klawiaturę ;) Pozdrawiam raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Stampie, milo Cie poznac, dziekuje bardzo za cieple slowa ! Ja Cie rowniez pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. U mnie troche sie dzieje, zmienilam miejsce zamieszkania, aktualnie pracuje w domu, nie narzekam. Zdrowko \"po japonsku\" jako-tako, ale jestem dobrej mysli. Aktualnie jade na Zolofcie i Paxilie. Do tego witaminki i lisc oliwny w kapsulkach. To chyba wszystko. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janet 22
hej borykam sie z tym problemem od jakiegos czasu... tabletki tritico odsatawilam po miesiacu brania.... nie sadze aby pomogly mi w znaczacym stopniu.... obecnie piwko na poprawe humoru... czasem papieros na odstresowanie... na sen tranxene :) niestety pojawily mi sie bole miesniowe.... napiecie miesni... bole glowy.... i niestety, kiedy wyjezdzam gdzies dalej z domu samochodem dostaje ataku fobii , glowa boli strasznie, serce bije o wiele szybciej, cala sie trzese.... nie wiem co to za fobia? lek przed przestrzenia czy fobia spoleczna? hmmm bierze sie cos na to? Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w walce z choroba... Miss Ukraina... abc.... Malenka... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaja
prosze o pomoc-jak dziala lek mianesec30, jestem uzalezniona od lekuzomiren,moze ktos mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arko
Miss Ukraina , ale masz nasrane w bani. Żałosne te twoje wypowiedzi , dziwie się, że lekarz cie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janet22
Hej.... Dawno u Was nie byłam... Przyszłam aby dodac otuchy co niektórym... ;) Polecam Miansemerck na noc... ja bralam przez jakies 2 miesiace i bardzo mi pomogl... Obecnie juz nie musze... a na depresje polecam rozwijanie pasji... muzycznych, literatury, sportu, malarstwa.. wszystko co sprawia nam przyjemnosc jest bardzo wazne... no i praca... jesli nie wychodzila wam praca "u kogos" to moze warto zaczac robic cos na wlasny rachunek i samemu dyktowac reguły gry ...;) ale wiem wiem... to dopero kiedy poradzicie sobie z choroba... W kazdym badz razie życze wiele sił i optymizmu przede wszystkim... ;) Pozdrawiam serdecznie... jesli ktos mialby jakies pytania: dj.janetblack@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sm62
Szukam ukrainy ,mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też szukam dobrego leku na depresje a raczej na zrujnowane nerwy ...wszystkiego tego nabawiłam się przez dzieci sąsiadów,od rana biegają i dudnią nademną przez te 4 lata tak to się nasiliło że o niczym innym nie myśle tylko o tym kiedy wyjdą z domu albo kiedy wreszcie pójdą spać ,wracam do domu z trwogą na myśl o tym że tam znowu będzie dudnić i tak na okrągło straciłam sens życia ,nic mi się nie chce ,okropnie czuję się we własnym domu, gdybym mogła wyprowadziła bym się już dawno ale niemam dokąd- do tej pory cudownie żyło się w moim mieszkanku, dopuki niewprowadzili się sąsiedzi z dziećmi i pozakładali panele ,kafelki bo to przez to tak dudni, wcześniej nie było tak wszystkiego słychać bo też były dzieci i tak codzień....byłam dzisiaj u lekarza ,kazała zrobić badania a potem będzie leczyć tą nerwice i depresje .Mówiła że są leki nowej generacji które są skuteczne i nieuzależniają że po pół roku będe zdrowa- no zobaczymy a tymczasem chciałam się zorientować czy ktoś mial podobny problem i czy pomogło-będe wdzięczna -pozdrawiam:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc' ja mam depresje,chcoc udaje przed wszystkimi,że wszystko jest ok,wewnątrz umieram:( Nie widze sensa zeby zyc. Mam 23 lata dopiero a czasem chodzą mi po głowie dziwne myśli tego typu,co by bylo jakby mnie zabrakło. brałam kiedys jakies leki ale po nich potrafiłam spac po 30 gdzin a ponadto,jadłam jak mały słonik. Czy wy moglibyście polecic cos dobrego,co nie otumania i nie pwoduje przyrostu apatytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymekkkk
Powiem wam tak najlepsze na depresje i na mocną nerwice jest zielsko (Marichuana , Skun ) Lub tabletki z Tetra Hydro Canabiole'm ;] POLECAM ZIELSKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakob
Ziolo jedynie moze ujawnic ukryta chorobe psychczna. Ktos kto pisze ze marichuana leczy depresje ma bardzo blade pojecie o temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ufam tobie
lekarstwa na depresje to czesta spowiedz co tygodniowa albo co miesieczna i modlitwa i sakramenty swiete . jezus i maryja bo depresja to choroba duszy i tyz cialo choruje bo depresja to jest z grzechow seksualnych i Bog dopuscil chorobe zeby czlowiek se przypomnial o Bogu i wrucil do niego i przestal grzeszyc swojom seksualnosciom i zyl zgodnie z przykazyniami bozemi a ja bralem wszystkie tabletki chemiczne ale po czestej generalnej spowiedzi i komuni swietej i czasu wrucilem do zdrowia zaufajcie Bozemu milosierdziu ze on wybaczyl wam te grzechy seksualne w sakramecie pokuty i ze was kocha i wyzdrowiecie pomalu bo dusza zostanie uzdrowienia z grzechu i terz cialo wyzdrowieje z depresji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 6-ciu latach podbijam temat... Bardzo duzo w moim zyciu sie zmienilo... Pokonalam raka (nawet nie wiedzialam, ze mam to cholerstwo, a sie okazalo) pod czas badan kontrolnych. Wycieto mi tego guza, i teraz nic pod tym wzgledem mi nie dolega. Zmienilam miejsce zamieszkania. Juz nie biore zadnych lekow na depresje, po prostu, jakos mi samo przeszlo. Planuje miec dziecko w tym lub nastepnym roku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszy lek na depresje to poprostu zadbać o siebie, spędzić dużo czasu tylko ze sobą i na nowo przemyśleć czego się chce od życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, od czegos trzeba zaczac a jak zaczniemy od zadbania o siebie to ludzie to zauwazaja, a nie ma nic lepszego niz slyszec od wsyzstkich jak dobrze wygladamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×