Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

ANIULCIA zakładam topik specjalnie dla Ciebie !!

Polecane posty

ooo topik dla mojej anulci :) dolaczam sie do grona uwielbiających ją :):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gorrrąca mój ulubiony biologu :classic_cool: Bardzo chciałam być biologiem i nawet dostałam się na biologię na UAM w Poznaniu :-D Dostałam się też na inne studia i właśnie je wybrałam, na szczęście dla siebie, bo okazało się że to moje prawdziwe powołanie. Absolutnie uwielbiam biologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no szkoda, jak byś wybrała biologię to może razem na zajęcia byśmy chodziły:P:D ale niezmiernie sie Cieszę, że dokonałaś właściwego wyboru:) o to w życiu chodzi, żeby niczego nie żałować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano. Co prawda większość moich znajomych za szkoły średniej zadomowiła się w Poznaniu, ale wszędzie nawiązuję nowe kontakty i nie mogę narzekać na brak znajomych:-P A ... satysfakcja gwarantowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi się podoba:D gdzie mnie w Polskę nie wywieje, zawsze jest z kim na piwko wyskoczyć:P daj znać jak w Pozku będziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec juz jestem ...powrocilam ....troszke z madrymi ludzmi porozmawialam ....2 ksiazeczki przywiozlam ....roboty kupa....zapalu tez ....warto jednak go wykorzystac w najblizszych dniach ....:D HIPNO - egzaminy zdane? jesli tak to wpadnij tu na MOMENCIK I ZDAJ RELACJE ....Z EGZAMINOW ..... Kafeterija - wychowywanie syna to moj obowiazek ....skoro go urodzilam ( splodzilam tylko w polowie ) on jest czescia mnie ....milosc do niego jest bezwarunkowa 👄 zaluje tylko ze nie moge rozwijac swoich zainteresowan ....sztuka - uwielbiam Michala Aniola , ogolnie sztuke renesansowa ... filozofia i wiele innych ...ale kiedys to odrobie ....wierze w to 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalec mozna ...nikogo nie ma ....zadnych tematow....jedynie Gorrraca gdzies tam sie pojawia ...reszta zaginela.... ale przeciez dzis sobota....tylko samotne baby jak ja siedza tu chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam kiedy ostatnio w sobotę tak wcześnie/ wogóle: D do domu wróciłam hehe myślałam, że grzaniec pomoże na przeziębienie, ale chyba nie... od trzech dni zażywam i nie wiem czy dawka za duża czy za mała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje towarzystwo wlasnie uklada sie do spania ....wieczor samotny ....kolejny z wielu ....zaczynam miec tego dosc ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorrraca nie zinterpretuj mojej wypowiedzi zle : ale ja dostrzegam ze Wy z Primim jestescie naprawde blisko ....nie chodzi mi tu o seks ...itp. tylko o ta bliskosc emocjonalna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum troszke sie rozruszalo :D ....ale tylko na chwilke ...:( posiedze jeszcze kilka minut ale tez juz zaczne zbierac sie do spania ....z moim najwspanialszym mezczyzna ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle w wekend nikogusko... Kafeterija gdzie jestes ??? HIPNO ile mozna sie uczyc ? a zapomnialam ....to jeszcze nie Twoja godzina ....poczekam :D 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do roboty:-( Zawsze się żalę na forum w niedzelę wieczorem. Kupiłam nowego Harrego Pottera, już prawie kończę. Jestem uzależniona od bajeczek dla dzieci:-O ...ale dobrze mi z tym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w planach na dzisiejszy wieczor mialam dwie ksiazeczki z psychologii kobiety ....mialam nadzieje ze przejrze je troche ....a tu klapa :( mimo moich dwugodzinnych staran , mezczyzny mojego nie uspalam ....smiga po domku jak szalony ....nawet na lozku nie chce posiedziec .... rozczarowalam sie , poniewaz myslalam ze juz dzis zaczne przygotowania do swojej pracy .... ale moze dluzej posiedze w nocy :D A pracy zazdroszcze Ci ....przynajmniej realizujesz sie zawodowo ...robisz to co lubisz ...ja niestety narazie moge tylko o tym pomarzyc ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spiesz się do roboty,bo nie warto. Póki możesz się uczyć,to się ucz. Ja pracuję i się kształcę jednocześnie i jeszcze dłuuuuuugo tak będzie. Czasem myślę,że najlepiej mieć chłopa coby zarabiał i utrzymywał, ale wiem że zanudziłabym się na śmierć. MUSZĘ coś robić, inaczej jestem nieszczęśliwa i nie odczuwam żadnej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym topiku czytalam wlasnie wypowiedz Doroty wawy ....myslalam przez chwile ze to ty pod zoltym kolorkiem ....:D ja z checia poswiecilabym sie nauce ...chcialabym ukonczyc jeszcze jakis fakultet ...podyplomowke ....kocham czytac ...robic notatki ....ale narazie to pragne szczesliwie ukonczyc te studia .... dobrze byloby miec chlopa konkretnie zarabiajacego ....ale ja meczylabym sie z tym caly czas ...obecnie tez mam swoje pieniadze ....nie musze pytac czy moge cokolwiek sobie kupic ....nie lubie byc zalezna i nie lubie prosic o cokolwiek ... jak zwykle pisze jak nakrecona ...niedlugo Kafeterija poznasz caly moj zyciorys ...od lat dziecinnych do dnia obecnego ....dobra pass , bo zanudzam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota_WAWA to akurat nie ja, ale wiem o kim piszesz. Nie zanudzasz. Nie cierpię robić notatek, ale podzielam głód wiedzy. Mam tzw. fotograficzną pamięć,więc powinnam robić notatki. Średnio zapamiętuję to,co się do mnie mówi, zresztą tak jak i większość facetów:-P Okiełznaj swojego ukochanego mężczyznę, może w końcu zaśnie. Może powinien spać mniej w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzien spi tylko godzine , ale wlasnie zasnal ...zmykam do ksiazek .... Dobrej nocki zycze ....kolorowych snow .🌼 dla Ciebie za wytrwalosc w sluchaniu tzn. w czytaniu moich zalow i refleksji ... zajrzyj jutro jak bedziesz miala chwile wolnego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aniulcia! Przepraszam że mnie tak długo nie było, ale sesja u mnie to horror. Więc tak, wszystkie przedmioty pozaliczane, z Historią Polski były problemy, ale wykłóciłem się o swoje. Teraz czeka mnie egzamin, jeden, ale jaki, teraz tydzień nauki 6.02 egzamin, 7.02 ewentualna poprawka, 8.02 ustny. Nightmare!!!!!!!!!!!! A co tam Aniulcia u Ciebie ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .... Czekam az moj mezczyzna pojdzie spac ....wtedy bede mogla poswiecic sie swoim zainteresowaniom ....:D wczoraj troszke mi sie udalo ....:D HIPNO - bylam wczoraj ...czekalam , ale sie nie doczekalam....zreszta wykorzystalam czas i spokoj na czytanie ....dzis tez mam nadzieje ze mi sie uda ... 🌼 ❤️ 🌼 Kafeterija jeslio jestes to czekam ....jesli nie to wierze ze spedzasz ciekawie czas i dobrze sie bawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam,że się postaram. Ja tylko na chwilkę. Mam dość dużo pracy. Pocałuj małego w czółko ode mnie i bierz się do pisania. Przepraszam,że tak naciskam, ale uważam że skończone studia i tytuł magistra nie raz ci się w życiu przydadzą. Przed chwilą wróciłam, idzie odwilż, znowu wypłyną kupy na chodnikach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×