Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

ANIULCIA zakładam topik specjalnie dla Ciebie !!

Polecane posty

Ja mam Aniulcja na razie urwanie głowy, ale po sesji będę codziennie. Pozdrowionka dla Ciebie, Twojego synka i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest piękne- brzmi lepiej po Polsku, niż po Łacinie. Pozdrowienia dla wszystkich i może się przyłączę po południu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ...ale nikogo wiecej nie ma... Dzisiejszej nocy mialam kosmiczny sen ...:( Naczytalam sie wczoraj ksiazek o kobietach i mezczyznach i relacjach miedzy nimi panujacych ....i ten sen byl tego skutkiem... Śnilo mi sie ze zdradzil mnie moj maz ...dodatkowo oznajmil mi ze odchodzi ...i ...to jest najwazniejsze: NIGDY NIE BYLO MU DOBRZE ZE MNA W LOZKU .... dobrze ze go nie ma , bo w innym wypadku dostalby kilka ciosow i kuksancow .Zawsze dostaje , jesli sni mi sie w nieodpowiedniej sytuacji. :D Jak jest to czekam , ale jak nikogo nie zastalam to serdeczne pozdrowionka . 🌼 dla wszystkich ktorzy tu zagladaja ...czyli dla HIPNA i Kafeterijki ... ja przybieram sie do czytania ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi śniło się moje ulubione Zaginione Miasto, z moją ulubioną uliczką, przy której stoi mój ulubiony pub z ulubionymi barmankami-koleżankami. A w tym wszystkim koleś, który na jawie udaje,że mnie nie zna, chociaż nieustannie się na mnie gapi. Jest nawet przystojny i to gapienie się byłoby miłe,gdyby nie to że on pozostaje w długoletnim związku z całkiem fajną kobietką. We śnie nie udawał,że mnie nie zna, tylko miło rozmawialiśmy i drinkowaliśmy. Ech, te sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wlasnie ksiazke ....troche mnie przybila....okazalo sie ze jestem kobieta niepewna swojej energii i sily :( Kafeterija ...moze czytalas ja ....ale jak bedziesz chciala to ksiazka dla Ciebie :D Daj znac to podam tytul .... Widzisz wzielam sie do pracy ...nad soba takze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! A właściwie to dziewczyny mają takie sny. Moja narzeczona też ma sporadycznie, ale zawsze, takie sny jak ty Aniulcia. To chyba kobieca przypdałość, że nawet w facecie aniele doszukują się wad . Ja zakuwam do egzaminu 6.02. Narazie dobrze mi idzie . Pozdrawiam Ciebie Aniulcia, synka i Kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Aniulcia z twego opisu wynka,że to książka o tematyce socjologiczno-psychologicznej. Nie czytam takowych, gdyż jest tam dużo pseudonaukowej paplaniny i są mało odkrywcze. Ja lubię sytuacje życiowe, realne, a jeśli książki to tzw. przeze mnie -\"brudne\". Proszę jednak podaj tytuł, być może sięgnę i skorzystam. Zmęczona jestem dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestem po dniu pelnym pracy ...intelektualanej .... Ciao a tutto! ❤️ Kafeterija ...tak to ksiazka psychologiczno - socjologiczna ....troche mnie zaszkowala i lekko zintrygowala, ale na kilka spraw zwrocila uwage i dzieki niej zastanawiam sie nad kilkoma rzeczami ....u mnie tez lezy jeszcze Kertesz , ale poczytam go w weekend ....w tym tygodniu mam troche energii , wiec warto ja wykorzystac pozytywnie ....:D HIPNO - wierze w Twoje zdolnosci intelektualne i Twoja pracowitosc ....pamietaj , zebys nie zaniedbal Swojej Narzeczonej , a i seks - na niektorych dziala jako doskonaly srodek odstresujacy ...:P 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam powyzej bardzo razacy blad ortograficzny ....nie moze tak byc :D powinno byc odstresowujacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal proszę o tytuł, jeśli można;-) Ostatnio mam bardzo mało czasu na czytanie, ale staram się.:-) Aniulcia skąd jesteś,że tak zapytam bezpośrednio, może gdzieś blisko Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika Aliti \"Dzika kobieta\" Mieszkam na Mazurach ....Takie malo znane miasto - Ełk :D Siedze na necie teraz i zbieram materialy do pracy ....:D Mlody smiga jak zwykle ...ale zaraz pojdzie spac i oddam sie nauce do reszty ... Kafeterija ...mam jeszcze jedna pasje oprocz literatury , psychologii i filozofii - jezyki obce .... mysle teraz o niemieckim ...warto byloby przyswoic sobie kilka slow ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ełk nie taki mało znany,ale cóż daleko. Po książkę może sięgnę, chociaż na pewno nie w najbliższym czasie. Co do języków. Myślisz o certyfikacie? Uważam,że to przydatne. Mam certyfikat z języka angielskiego,ale też się chyba zajmę niemieckim, z racji bliskości granicy i dobrych kontaktów. Mówię też trochę po ukraińsku, z racji przesiedlenia przodków na ziemie zachodnie ( niby odzyskane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnego certyfikatu ....ale uczylam sie wloskiego ...angielskiego ...rosyjskiego ...niby nic ale zawsze cos ....warto byloby miec jakis certyfikat .... Troche nudzi mnie to siedzenie w domu ...ja uwielbiam ruch ....zamieszanie ....lubie byc aktywna , miec kontakt z innymi ....a tak ...zero ....moze zapisze sie na jakis kurs ....jezyka lub cos podobnego ...musze zrobic cos dla siebie ...inaczej ....czuje ze stoje w miejscu i nic ciekawego nie robie ...nie rozwijam sioe ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę stagnacji!!! Super,że uczyłaś się tylu języków,ale skorzystaj z tego. Miło poczytać literaturę w orginale,ale jeszcze milej mieć na to papier. Przy wszelakich podaniach o pracę i twoim planowanym wyjeździe wybitnie ci się to przyda. Przyjemne z pożytecznym. Idę już spać, jak zwykle jutro wcześnie wstaję. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spie ....nie moge zasnac ...caly czas opracowuje w myslach plan swojej pracy ....:D Kafeterija pozdrawiam cieplusko ....:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ....i pozdrawiam serdecznie ...chociaz pewnie nikt dzis tu nie zajrzy ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niedziela ....siedze sama w domu ....:( kafeterija jesli zjawisz sie do daj jakis znak :D HIPNO - wiem , ze sie dzis uczysz ( albo i nie ) ...powodzenia na jutrzejszym egzaminie ....:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję znak, znak daję;-) Dziś niedziela, więc trzeba ponarzekać jak zwykle na dzień jutrzejszy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem , to Ciebie nie ma ....Kafeterijko ....🌼 Milego dnia w pracy jutro zycze ...pozdrawiam cieplutko ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki dzięki. Miałam ciężki czwartek... ..ale odpoczęłam sobie ździebko przez weekend.:-) Dużo snu, przegląd prasy, odnowa biologiczna, trochę sportu, zdrowe jedzenie itd. Nie narzekam więc,tylko pełna wigoru kładę się zaraz do łóżeczka.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija ....przybadz ....:D Kafaterija ...odezwij sie ....:D HIPNO - mam nadzieje , ze Twoja narzeczona i Ty doszliscie juz do porozumienia ...powodzenia ...napisz jak egzamin ...jakie sa efekty Twoich dlugotrwalych przygotowan ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmykam ...poczytam cos jeszcze ... topik chyba padnie , bo nudzi mi sie samej pisac ...:( az w takie samouwielbienie nie wpadlam ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniulcia. Zdałem sesję. Wszystko do przodu, ale jest jedno ale.... rozstałem się z narzecozną. :( Szkoda że tak wyszło. Dzisiaj w nocy mnie nie będzie. Jakby co będe odpisywał jutro w południe. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie kilka dni ...topik tez umarl ...:( pozdrawiam wszysatkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam! Sprostowanie do postu z 10.02 => JUż WSZYSTKO OKI!!!!!! POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HlPN0
Ja lubię najbardziej mnie kręci jAk wtedy on mi coś wkłada do dziurki np szyjkę od butelki albo jeden palec wsuwa w dziurke od góry drugi od dołu i je rozciąga rozszerzajac i zagladajac w środek który jest różowy, mokry i pachnie jaśminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija ....widzialam Cie !!! I bardzo mnie to ucieszylo ..:D Ja ostatnio prace mag . zaniedbalam , ale dzis juz biore sie za robote ... HIPNO ...wiedzialam ze to tylko chwilowy kryzys ....zwiazki nie rozpadaja sie tak szybko ....czasem sa to tylko kryzysy ...ale nieprawda jest ze rozmowa rozwiaze czasem wszystko ....czasem nalezy partnerowi powiedziec , co nas boli ....wystarczy , ze on to uslyszy , moze nic nie mowic ....ale moze to do niego dotrze i przemysli sobie ....najwazniejsze sa zmiany zachowania , a nie puste deklaracje ...:D Pozdrowionka .... PS. mam juz swojego M. przy sobie ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×