Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

ANIULCIA zakładam topik specjalnie dla Ciebie !!

Polecane posty

Piszcie tutaj co uważacie :) Aniulcia to topik dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPNO ...Jestem mile zaskoczona ...nie widzialam tego topiku wczesniej ... niestety musisz wiedziec ze ten topik nie bedzie cieszyl sie taka popularnoscia jak inne topiki Twojego autorstwa ... Dzis rano widzialam topik jakiegos mojego antyfana ...niestety chcialam sie na nim wypowiedziec ...ale nie moge znalezc .... 🌼 dla ciebie ...z czystej sympatii ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitek
Anulcia sympatyczna dziewczyno , jesteś tu lubianą Kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mile chciałem Cię Aniulcia zaskoczyć :) Miła być to taki miły prezencik, za to że tak miło zawsze się wypowiadasz na moich topikach :) Założyłem go wczoraj podczas rozmowy na jednym z topików,albo przedwczoraj :) Wiem, że dużo osób to się nie wpisze, ale taki miły gest dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis wspanialy dzien .....dzien byl wspanialy , bo On sie odezwal ...powod do szczescia ...dla mnie ...wiec pisze ....🌼 👄 to dla niego ....mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh...
ANULCIA , jesteś miłą osóbką trzymaj się cieplutko ...miłego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na erotycznym sa tylko dwie moze trzy osoby ...wiec nudze sie .... wypilam lampke winka ....:D i 🌼 tym razem dla mnie ...tak z czystego i najprawdziwszego egoizmu .... co do egoizmu ....Erich Fromm uwaza ze kazdy jest egoista ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze obecny o tej godzinie HIPNO :) Pozdrawiam Aniulcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPNO zlituj sie nade mna i wymysl jakis ciekawy temat ....umieram z nudow ..... Czytales moje dzisiejsze wpisy ....moj kochany M napisal mi dzis takiego sms_a ze szok ....To tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kczytałem Aniulcia :) Odrazu po wpisach widać, że życie wróciło w Twoje serduszko :) Nie ma to jak podczas rozłąki odezwie się ukochana osoba, ta jedyna bliska sercu. Co do tematu postaram się coś wymyśleć ale nic nie obiecuję bo coś z weną twórcza kruchutko u mnie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałem temat, nie jest za ambitny, ale mówi dużo prady Aniulcia... zobaczymy jak to wyjdzie dzisiaj z topikiem :P Pozdrowionka dla Ciebie i Twojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo znajomego ...tematy tez w nie mopim stylu ....nic ciekawego nie powiem ...:D 🌼 dzis jedyna atrakcja dnia byly smsy z moim M M dla Ciebie ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIPNO - jak sie zjawisz to wymysl cos ....bo jak narazie to nudze sie ....nie obrazajac nikogo .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Pieczołowicie kolekcjonuję wszystkie smarki które wydłubuję sobie z nosa w czasie nocnej zmiany w kasie bagażowej PKP Działdowo. Po ośmiu latach ułożę z nich ekologiczną replikę Panoramy Racławickiej w skali 1:16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wene tworcza nie narzekasz , prawda? A i pomyslowosci ci nie brak ! - to do Doroty Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale ja takich pomyslow na teksty nie mam....zazdroszcze ludziom takiej fantazji....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przekleństwo, ja też tak mam. Ciemną nocą wydłubuję smarki z gipsowego popiersia Lenina,ustawionego w korytarzu przedszkola nr13 w Juchach Czarnych i zwijając je w kulki,strzelam w zasłonki ozdobione wycinankami wyprodukowanymi w Chinach. Jestem wówczas zawsze obserwowana przez Zdzisława z Kotłowni, który pomrukuje pod nosem \"Róża czerwono, biało kwitnie bez\", kopiąc w zadek swojego psa pimpusia. Następnie razem z panem Zdzisławem udajemy się na nocny spacer w stroju Batmana, po okolicznych rowach,nadmuchując ropuchy poprzez wsadzanie im słomki w dupki. No i czy mieć coś takiego w głowie,to błogosławieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam,to raczej przekleństwo. Na przykład jakaś poważna sytuacja, nobliwe starsze damy i panowie, powaga lub groza sytuacji,a mi nagle takie rzeczy przychodzą do głowy. A propos polecam nową książkę Witkowskiego \"Fototapeta\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to czytam Psychologie milosci - Bogdana Wojciszki . i jeszcze kilka ..... z biblioteki wzielam Kertesza ....dzis go bede czytac ....:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a owoc żywota twojego....
WojciszkE Bogdana WOJCISZKEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×