Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 beatrix

FEROMONY

Polecane posty

Myrevin czy偶by艣 stosowa艂 jakie艣 lewe feromony 偶e nie wierzysz w skuteczno艣膰 prawdziwych feron贸w? Ja u偶ywam PHEROMONE ESSENCE - drogie ale skuteczne!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do mi艣ka123
w silesia City center s膮 feromony na b臋dzi艅skiej mo偶na kupi膰..same lub wperfuach polecam i jest nie drogo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zawsze lepiej stosowa膰 perfumy z feromonami niz same perfumy przynajmniej ja tak my艣l臋... ja stosuj臋 Chakra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maurizio
Szukacie prawdziwych feromon贸w?? Sprawd藕cie to! Ja spr贸bowa艂em i nie 偶a艂uj臋, to na prawd臋 dzia艂a!! Bardzo dobra rzecz na imprezy :P no i w 偶yciu codziennym, w pracy, na uczelni poprawia kontakty z ludzmi.. Polecam! http://www.feromony.pl/prp294 Pozdrawiam wszystkich :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a mo偶e kt贸ra艣 z Was
chcia艂aby zosta膰 konsultantk膮 firmy FM? W ofercie s膮 dost臋pne feromony oraz odpowiedniki oryginalnych perfum takich jak chanell, hugo boss, dior i inne. Wysokie zarobki bo od sprzeda偶y jednego produktu 43% zysku. Je艣li kt贸ra艣 z Was jest ch臋tna to piszcie na maila fm.pracujznami@gmail.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 napisz chocia偶 z jakiej s膮
firmy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 napisz jakiej s膮 chocia偶 firmy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do mi艣ka123
mam do sprzedania za 30 z艂. 6ml. firmy desire zapachowe o zapachu 艣wierzym 艂adnie pachn膮 ..mog臋 sprzeda膰 polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do mi艣ka123
ewentualnie za 25 z艂 mog臋 przes艂a膰 + koszt wysy艂ki to grosze chyba ;) polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do mi艣ka123
kontakt na mailla :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 flaga44
Mi znajoma poleci艂a sklep http://www.feromony.pl/ na poczatku nie by艂am przekonana,ale naprawde dzia艂aja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ucdi
jak najbardziej moge polecic feromony z tej strony ;) swietnie jest przekonac sie "samemu na sobie"... ;) wazne jest tez z jakimi perfumami sie je laczy... z roznych perfum jakie stosowalam, najwiekszy efekt zauwazam z "euphoria" CK ----------------- http://www.feromony.pl/b7823qd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdzis艂awa3456
Ja tez u nich kupowa艂am. Trzeba przyznac ze maja naparwde skuteczne feromony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 S艂aw
Stosuj臋 od lat perfumy z feromonami HYPNOTIQUE http://nakaido.pl/www/pl/man_hypnotique.html jestem zadowolony z ich dzia艂ania. Nie s膮 drogie, kosztuj膮 tylko 89 zlotych. P.S. je偶eli zarejestrujesz si臋 na stronie, to tak samo jak ja skorzystasz z promocyjnej oferty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pedro908
Twoje feromony sa... po prostu slabe. Z wlasnymi perfumami to stosuje sie http://www.feromony.pl/Pheromax przyciaga kobiety jak magnez. Poza tym masz 365 dni gwarancji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ludwik1103
A nie wiecie jakie feromony najlepiej dzia艂膮ja na kobiety?? S艂ysza艂em ze Pheromax.podobno uczciwa cena za nie jest na www.feromony.pl jakie jest Wasze zdanie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Misiek89
Pheromax owszem,ale zobacz tez NPA na feromony.pl nie polecam allegro poniewaz sie zawiedziesz. Lepiej do艂ozyc i miec gwarancje sukcesu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zzp
na allegro nigdy w 偶yciu nie kupi臋 feromon贸w ja te偶 korzystam tylko z feromon贸w z ww sklepu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bazyleaxxx
allegro to 艣ciema... wiele podr贸b i nie tylko feromon贸w, kosmetyki, elektronika,ciuchy http://www.feromony.pl/K2 - ten ciekawie wygl膮da

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeeeeee tam
ja w to nie wierz臋. Wierz臋,ze istniej膮 feromony wytwarzane przez cz艂owieka , ale ze mozna je chemicznie stworzyc to nie bardzo. Moze to przekonanie ,ze dzia艂aja wynika z si艂y sugestii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeeeeeeeee tam
by艂 kiedys program, robili doswiadczenie z feromonami. W doswiadczeniu uczestniczy艂o dw贸ch blizniak贸w wygladali identycznie, jeden spryskany foromonami , drugi nie. Poszli na tak zawan膮 szybk膮 randk臋 ( po 5 minutach zmienia si臋 partnera- wiecie o co chodzi) no i jednak wieksze wzi臋cie mia艂 ten niespryskany feromonami. Wieksza cz臋艣c kobiet wybra艂a w艂asnie jego. Mysl臋 ,ze istniej膮 feromony, dlatego jednio nas pociagaj膮 drudzy nie , ale nie wiem czy te sztucznie stworzone naprawd臋 dzia艂aja, chyba nie , napewno nie tak jak te naturalne!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LIBERAL GIRL
Drogie Naiwne Dzieci nikt jeszcze nie odkryl sk艂adu chemicznego, ba - nawet nikt nie udowodni艂 偶e feromony ludzkie istniej膮. nie moga wi臋c one by膰 dodawane do perfum. co innego z feromonami ro艣linnymi lub s艂ynnym pi偶mem, kt贸re wytwarzaj膮 wo艂y pi偶mowe. :0 ale te suubstancje od dawna ju偶 stosowane sa w perfumach i nie ma si臋 czym rajcowa膰 :) Naprawd臋, warto doceni膰 magie autosugestii i si艂臋 efektu placebo zanim wyda sie ci臋偶ko zarobiony grosz tylko po to by skusi膰 jak膮s ro艣line lub wo艂a pi偶mowego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alleeegroowiiczz
Ale wy jeste艣cie zjebani. Na prawd臋, 偶al mi was. Co wy pierdolicie w og贸le o jaki艣 perfumach 艣miesznych Fm z biedronki. Miiko Nakaido jeden z lepszych dystrybutor贸w, je艣li chodzi o feromony. Wystarczy wej艣膰 na oficjaln膮 stron臋 internetow膮 i poczyta膰 jest te偶 polska wersja tej stronki. Ja zam贸wi艂em taki zapach jak Extravertique w cenie 90z艂 jest bardzo pi臋kny zapach i skuteczny!!!!! Feromony dzia艂aj膮, a ludzie kt贸rzy w艂a艣nie uwa偶aj膮, 偶e tak nie jest s膮 pu艣ci i daremni i znaj膮 si臋 na tym jak pies na gwiazdach. Pooozdrowionka :)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To chyba w艂a艣nie ty si臋 nie znasz!! Feromony s膮 bezwonne wi臋c dzia艂aj膮 pod艣wiadomie. jak mo偶esz napisa膰 wi臋c, 偶e ich zapach jest 艂adny??? Co innego perfumy oparte na afrodyzjakach jak jakie艣 pi偶mo czy co艣. Ja kupuj臋, rzeczywi艣cie, ja kupuj臋 (BTB) i mieszam je z perfumami. tzn zwil偶am sobie nadgarstek i za uchem i na to perfumy. moim zdaniem to pot臋guje doznania, patrz膮c tak po moim partnerze :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 muszka_muszka
Ile kosztuje taka najniejsza buteleczka feromon贸w ? I gdzie mozna je kupic ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mailoo
Polecam feromony ze strony feromony.pl wed艂ug mnie najlepszy sklep z najlepszymi produktami. Jesli ktos chce mam do odstapienia kod na darmowa wysylke. Pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×